Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

olaw 11:01, 31 lip 2014


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 1013
Ania pozdrawiam i życzę zdrowia
____________________
Ola Nieforemny ogród na przodzie
Tusiala 12:29, 31 lip 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
A wszyscy mi mówią, że jak się dzieci swoje odchowa to potem jest coraz więcej czasu dla siebie i swoich hobbistycznyc zajęć. Czytając co tam u Ciebie swierdzam, że kłamczuchy z nich!
Powodzenia z wyrobieniem się i może jednak uda się zrobić fryz
Dorota123 20:20, 31 lip 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Mala_Mi napisał(a)
Acha...myslalam ze szalone rzeczy trafiaja sie w wieku 20 lat .... ale źle myslalam.... trzeba osiagnac pol wieku... i dopiero jest jazda bez trzymanki. Uciekam psa nakarmic bo mi chlopak padnie.

Jesteś wielka, a Twoje wpisy są świetne mimo obłędnego tempa i natłoku wydarzeń. Trzymam kciuki za powodzenie i czekam na Twój ogród u Mai Pozdrawiam
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
monteverde 21:42, 31 lip 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Aniu pozdrawiamy serdecznie Ciebie i Kazia, mamy zdjęcia z Bolestraszyc, ale nie wiem kiedy wstawię chyba po powrocie buziole
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
mira 21:52, 31 lip 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Przeczytałam Twój harmonogram i już z czytania mam dość a jeszcze widze prognozę na week z upałem.
Najważniejsze zdrowie a reszta miły dodatek.
Wyglądać będziesz ok bo na Muminka się wyrychtujesz, a Mają się nie martw kadrować przecież potrafią a to im zalezy coby piękne ujęcia zrobić

zdrowia !!!!!!!
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Bogdzia 22:00, 31 lip 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Przeniesione z mojego wątku:

Aniu oczywiście wszystko co u Ciebie sie dzieje wiem na bieżąco. Jestem u Ciebie częściej niz u siebie. Całuj Kazka i Muminka i pieknie występuj z Mają w programie. Trzymam kciuki za wszystkie Twoje rozliczne sprawy. Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mariusz 22:20, 31 lip 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Ja już z niecierpliwością czekam na info o premierze Twojego ogrodu w TVN, ogród piękny i zmienny w kwitnieniu, lekcje dla mnie. Dużo zdrowia dla najbliższych i Tobie życzę, całuje mocno.
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
JulkAd 22:23, 31 lip 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Aniu Kochana, trzymam za Ciebie mocno kciuki, żeby wszystko się ułożyło po Twojej myśli...uściski dla eMusia, życz Mu zdrowia Aneczko...

....buziolki dla Was
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Mala_Mi 22:45, 31 lip 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Dziś wreszcie z komputera.... ale na chwilkę....

Na pytanie odpowiem .. potem..

Z okazji Mai, chrzcin i gości.. zlikwidowałam gnojówkę z wrotyczu.. teraz nie śmierdzi na parkingu (zalatywało też i dalej).. tylko w całym ogrodzie.. bo tu i tam podlałam... może do niedzieli przejdzie.. ja też śmierdzę niesamowicie... idę sie doszorować z zapachów.... pocieszam sie, ze jak wrotycz działa na wszy.. to przynajmniej tej inwazji nie muszę sie obwiać.. zlałam sie cała... ale bez głowy, jednak ten zapach... przeszedł na wskroś.. i w takich momentach .. ekologiczne sposoby walki z robalami tracą na korzyść środków chemicznych Przynajmniej nie śmierdzą

Dziękuję za życzenia eMusiowi.. wrócił do żywych... i oby więcej NIE... oby...

Fotek nie mam.... po południu padał deszcz.... jedyny czas by coś zrobić.. nawet fotek sie eni dało ,, ale śmierdziucha przeniosłam na ogród... co za ulga.

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 22:46, 31 lip 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Mirka napisał(a)
Aniu zdrówka dla eMa życzę i tobie siły na ogarniecie wszystkiego.Jeżówki od ciebie rosną jak gupie dzięki i kciuki trzymam Aniu czy naparstnicę
można teraz siać wprost do gruntu czy lepiej sadzonki zrobićpozdrawiam

Naparstnica jak chwast.. siej do gruntu.. ona też dopiero teraz sie wysiewa....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies