Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Kasya 23:57, 04 wrz 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42231
Mala_Mi napisał(a)


I jakieś foto... krzewuszka MOneta trudny orzech do kompozycji.. szałwia do niej pasuje... jedna strona dobrana, jeszcze plecki.. liczyłam na tojesć purpurową.. ale chyba niewypał... dam tojeści czas do przyszłego roku..



a sadziec ?

ja mam taki o purpurowych lisciach
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Mala_Mi 00:07, 05 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kasya napisał(a)


a sadziec ?

ja mam taki o purpurowych liściach

Kawałek dalej mam sadźca ale tego niskiego.. i tak jest za wysoki do kompozycji.. pasuje coś ciut wyższe... ale trop dobry..
Jest za krzewuszkami

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kasya 00:15, 05 wrz 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42231
ale ten ma rozowe kwiaty i zielone listki, ladnie by wygladal taki z putpurowymi listkami, moj ma teraz ok 80 cm
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
monteverde 00:22, 05 wrz 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Mala_Mi napisał(a)
Ja też widzę werbenę... i też ciągle ubolewam, że na forum po zmniejszeniu prawie nic na foto nie widać U Ciebie wypatrzyłam inne foto werbeny... z różą Pomponellą

Jak możesz zgarnąć z większą bryłką ziemi , to możesz te co nie kwitną i nie mają pąków przesadzić teraz Ja przesadzam teraz siewki.. trochę mogą klapnąć, ale sie podniosą Latem w upały przesadziłam i kwitnące, ponad metr wysokosci.. zwiędły i się pozbierały.. do tej pory kwitną... ale takie to już ryzyko, lepiej wiosną.

Fotki sie kończą... z lawend powtarza dość dobrze tylko kupiona u Pana Bylinowego ....ta po lewej... reszta sie leni


Zimowity znów mi zarosły.... nie mam gdzie już ich przesadzić Przecież trawki nie wyciepię... to ta co rok temu o tej porze przesadzałam i od razu padła. W tym sie pozbierała i jest jak nówka niechodzonka. A zimowitów mam w sporo miejscach.. i w każdym trzeba szukać pomiędzy czymś





Aniu ale one ładnie wyglądają w tych trawkachtak oglądam te Twoje fotki i widzę całkiem nowy ogródpozdrówka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Madzenka 08:50, 05 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Mala_Mi napisał(a)

Donia, ja często coś eksmituję... leży sobie całą zimę, wykopane i porzucone.. wiosna patrzę, że żyje i wraca na rabaty Tak uratowałam miedzy innymi hortensję
Kępę traw przerośniętą perzem wrzuciłam do ogniska.. po jakimś czasie trawa odbiła.. perz sie spalił.. i cieszy oko

Ale ten zebrinus w tle mi nie pasi... ale jego to przehandluję... mam inne wydatki, a kasy brak Biorę sie za allegro.. i będę puszczać nadwyżki.. zdobyte pieniążki będę przeznaczać na zachciewajki i potrzeby.. jak wykończenie rabaty z kamieniami

Bardzo dobry pomysł, ogród będzie samofinansujący
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 08:56, 05 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Twoje werbeny przywiezione przez. Pszczółkę przepieknie kwitną. Zatem jeśli chociaż przez chwilę będziesz "czasowa" napisz jeszcze raz proszę całą instrukcję dot. Werbeny. A ja przekleję Twoje porady do wątku z werbeną patagońską
Aha macham urlopowo
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Gabriela 10:26, 05 wrz 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Aniu, pytałam się u Ciebie czy teraz przesadzać jeżówki, czy czekać do wiosny lepiej, ale potem przez parę dni nie wchodziłam na forum no i wiesz jak to jest u Ciebie odszukać coś.
I jeszcze - cebulki niebieskich irysków sadzić już, czy można w październiku? Bo będę miała pierwszy raz.
Więc proszę raz jeszcze i najlepiej wpisz u mnie odpowiedź.
Jak patrzę na zdjęcia bujnych roślin, to wiem że w realu u Ciebie to wszystko świetniejsze.
Pisałaś że rudbekię wywalałaś, a teraz sadzisz i dobrze. W sierpniu angielskie ogrody płoną ognistymi barwami, u nas też mogą.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
popcorn 11:19, 05 wrz 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Aniu, zachwycam się zimowitami. Muszę więcej wsadzić u siebie. Cudne!
Właśnie kończę malinki. Ale obrodziły!! Z serca darowane, widać!
miłego dnia!
____________________
Mój nowy ogródek
Mala_Mi 12:21, 05 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kasya - ten o purpurowych listkach (no, prawie purpurowych) to Chocolate, ale on kwitnie na biało... a białe mam tu krwawniki, wiec wszytko białe nie pasuje.. w dodatku to i to ma drobne kwiatki.. zleje się..

Madżen - nie wiem czy dobry, ale ... tonący brzytwy sie chwyta Potrzeby ogrodowe są zawsze za duże do możliwości.. kupę kasy włożyłam w rośliny, pasuje coś odzyskać..na kolejne chciejstwa . Instrukcję napiszę, ale nie teraz.. jak zapomnę to przypominaj. Poszukam foto jak wyglądają sadzonki z odciętych zielonych części ukorzenione, a to zajmuje czas ..

Coś mi krzaczy forum.. ani fotki ani edycja nie chodzi..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Milka 12:21, 05 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Dobrze, że u ciebie zobaczyłam...zapomniałam nazwę, a teraz wiem, ze i u mnie kwitną ziemowity, jakoś wiosną rozciepałam i teraz zaskoczenie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies