Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Mala_Mi 19:22, 27 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Marzena2007 napisał(a)
Wiewiórka cudowna a róże w cukrze, aż sobie skopiuję do mojego albumu !


Co będziesz kopiować... weź sobie te pudrowanie na stałe... cwaniara nie ma przymrozków
Ale trawek możesz zazdrościć... pocukrowane są piękne.. i im już przymrozek tak nie szkodzi..
Jakie fajne te kocki... aż sie przełamałam i pobiegłam z aparatem... tylko chłop narzekał, dlaczego tak późno?? Były fajniejsze.. i trawnik bialusieńki..



____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
paniprzyroda 19:23, 27 paź 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Przymrozku nie zazdroszczę, choć fotki śliczne. "Moja" wiewiórka tak szybko biega, że nie daję rady jej uchwycić, jakieś jedno rozmazane zdjęcie, a świerki potężne przy domu. I skubana rano biega, kiedy ja się śpieszę do pracy Jakie róże planujesz razem z Pastellą? Pozdrawiam
____________________
Dwa ogrody
leon60 19:25, 27 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Cudne róże i wiewióra u mnie mgła jak mleko, słońce wyszło dziś na 40min.... prace ogrodowe stoją bo zimno jak diabli... cóż moze jeszcze będzie ładnie pelaśki też okryłam
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Mala_Mi 19:25, 27 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
gierczusia napisał(a)
Poękne zmroźone zdjęcia ... Po prostu ciężko mi sobie wyobrazić ,źe u Ciebie tak zimno kiedy ja sobie wczoraj na tarasie robiłam pidzama party ...zastraszająco są te róźnice temperatur ....ale i tak naj naj podobała mi się Ryża .. Czymś Ty ją zwabiła ?? Przyznaj no siem

Ściskam mocno


Wczoraj w dzień to miałam w porywach +3 i pochmurno... mgliście.. jechaliśmy to drogi nie było widać..
I kocanki cacanki... miodzio

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Luki 19:32, 27 paź 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Aniu co tam 3 kartony ty byś widziała jak moje rabaty wyglądały w maju jak zapowiadali przymrozki, stare fartuchy, swetry, prześcieradła, jakieś firany a czasem tak to leżało na roślinach do 12 nastepnego dnia, teraz zaopatrzyłem się w agro, żeby ludzi nie straszyć starymi lumpami
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
leon60 19:40, 27 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Luki napisał(a)
Aniu co tam 3 kartony ty byś widziała jak moje rabaty wyglądały w maju jak zapowiadali przymrozki, stare fartuchy, swetry, prześcieradła, jakieś firany a czasem tak to leżało na roślinach do 12 nastepnego dnia, teraz zaopatrzyłem się w agro, żeby ludzi nie straszyć starymi lumpami

Padłam u mnie tylko prześcieradła i koce szły zawsze w ruch
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
popcorn 19:43, 27 paź 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Cudne te foty.. ale ja tego nie chcę jeszcze u siebie! a kysz!
no trudno.. ech. Zima za pasem
Ale Twoje maliny jeszcze som i owocują!

Buziaki, Aniu!
____________________
Mój nowy ogródek
malgorzata_s... 19:47, 27 paź 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Kocanki faktycznie cacanki U mnie też mróz alem chora ciut i nie wychodziłam fotel robić Buziam.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
hanka_andrus 19:56, 27 paź 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Pięknie to wygląda, ale czemu już? Nie mogłoby tak w połowie grudnia? Dmucham, żeby odpłynęło za Ural! Sio!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Mala_Mi 20:01, 27 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
paniprzyroda napisał(a)
Przymrozku nie zazdroszczę, choć fotki śliczne. "Moja" wiewiórka tak szybko biega, że nie daję rady jej uchwycić, jakieś jedno rozmazane zdjęcie, a świerki potężne przy domu. I skubana rano biega, kiedy ja się śpieszę do pracy Jakie róże planujesz razem z Pastellą? Pozdrawiam


Ogólnie to pójdzie na wsiową..za nią posadzę Falstaff albo Johann Wolfgang v. Goethe (dobrze, że zerknęłam do zapisków bo pierwotnie napisałam Szekspira
Kolorami oznaczyłam róże... jak rozpędzę sie z liliowcami ( z przesadzaniem) to i Tuskana bym przeniosła.. albo irysy przeniosę, a liliowce w miejsce liliowców??? Jeszcze myślę.
Jak będą kwitły róże, to kwitną też piwonie.. ciemno różowa i bladoróżowa.. ogólnie to mi tu brakuje koloru w czerwcu..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies