Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Mala_Mi 08:48, 27 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Na szybko... wszystkich macham ..

O emisji będę trąbić jak sie dowiem kiedy. Nie martwcie się, podzielę sie informacją, ogród mój znacie, mnie też, wiec nie będę sie czaić

Za oknem rozlane mleko.. biało na ziemi i w powietrzu. Mgła i przymrozek.. dziwię sie, że dopiero dziś. Bo od kilku dni było zimno. Taka pora roku i tego nie zmienimy... w zeszłym roku przymrozek był już 30 września, a w poprzednich latach na 100% pażdziernik witał przymrozkami, a nawet śniegiem (2012 rok).

Aga - w doniczkach dostałaś ziemie urobioną i ulepszoną.. bo to co na rabatach do doniczki nie da sie włożyć. Taka ziemia ma zalety i wady, po ziemi białostockiej przeżyłam szok.

Alinka - jakie lilie??? Niska też potrafi trochę bujnąć.

Przemek - róże sie dalej moczą... ot taki ze mnie ogrodnik.. ale jeszcze sie nei rozpuściły

Obiecane wiewiórki... jakość słaba, ale to nie chodzi o jakosć foto tylko o fakt, że do mnie wiewiórka też zawitała..

Tu wygląda jak futro na podłodze .. brrr ohydztwo, jak coś takiego można sobie położyć? Prawdziwych futer też bym nigdy nie ubrała... za bujna wyobraźnia. Wystarczy, że kiełbaski jadam. Ale całego pieczonego kurczaka już nie zjem i nie kupię. Bo wyobraźnia mi się uruchamia
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 12:43, 27 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Rano było takie mleko i tak biało, że wyjście aparatem napawało mnie niechęcią .. ale ostatnie malunki poszłam uwiecznić.. i róże... ostatnie wspomnienie do czerwca.
Pastella walczyła z trzecim tłoczeniem i przegrała z pogodą, ale w pięknym stylu


Pomponella po ponad miesiącu kwitnienia musiałą sie poddać..


Królowa of Sweden.. jak królowa.. elegancka do końca


Elfrid... pięknie tłoczyły.. i pięknie zmarzły.


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 12:47, 27 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Elmshorn zawsze walczy do mrozów.... polega ostatnia



White Cover.. też były pełne kwiatów... wygląda, że też będą kwitły do końca

Piękne obwódki na liściach

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
KasiaWB 13:17, 27 paź 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Piękne zdjęcia ładnie powiedziane: "Pastella walczyła z trzecim tłoczeniem i przegrała z pogodą, ale w pięknym stylu"
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Pszczelarnia 14:53, 27 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
O! Już takie zdjęcia? A ja jeszcze mgłami się nie nacieszyłam. I kolorami.
Ech...
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Kasial 15:13, 27 paź 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Aniu masz piękny przymrozek
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Mala_Mi 15:19, 27 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
KasiaWB napisał(a)
Piękne zdjęcia ładnie powiedziane: "Pastella walczyła z trzecim tłoczeniem i przegrała z pogodą, ale w pięknym stylu"

Melduję, że Pastella jeszcze się nie poddała Może jeszcze tę różyczkę polubię... za wolę walki Co prawda zrobiłą mi na złość, bo poszłam ja przesadzić, by posadzić boniki, co sie moczą 6 dni..a tu się nie da Jedną bonikę posadziłam, a drugą na razie zadołowałam w warzywniku I uciekłam, bo łapki zgrabiały...
Elmshorny też nic nie zrobiły sobie z przymrozku...

Dalie, jednoroczne i hosty poległy Jedna dalię wykopałam (przesadziłam obielę).. reszta poczeka na cieplejszy dzień.

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 15:21, 27 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Pszczelarnia napisał(a)
O! Już takie zdjęcia? A ja jeszcze mgłami się nie nacieszyłam. I kolorami.
Ech...


Na kolory w tym roku już nie liczę...
Świecznica też ma w nosie przymrozek Albo robi mi na złość bo też idzie do przesadzenia

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 15:25, 27 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kasial napisał(a)
Aniu masz piękny przymrozek


Raczej powinnam sie cieszyć, bo niewiele regionów mogło w tym roku się cieszyć jego brakiem do tej pory. Podlasie ma ujemne temperatury i w dzień.. a nocy -10... przerąbane maja.. mama wczoraj nie byłą wstanie wbić łopaty w ziemię, by wykopać dalie i werbene na przezimowanie.
Dzwonki poszarskiego.. w biżuterii... nie sprawdziłam, ale one zwykle przymrozki też maja głeboko w poważaniu


Kosmosy.. nawet nasionek nie zawiązały a były takie dorodne..



____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
AgnieszkaW 15:27, 27 paź 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Aniu, piękne zmrożone foty zrobiłaś. Róże jak w obwódce cukrowej - śliczności Dobrze, że Pastella jeszcze się nie poddała. U mnie dzisiaj Bonica się poddała, a James Galway nie - dziwne, prawda? Coraz bardziej podobają mi się róże inne niż Bonica, ale co ja mam z nią zrobić...?
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies