Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Bogdzia 19:30, 28 paź 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mala_Mi napisał(a)






Napatrzec się nie mogę , cudne.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Madzenka 20:08, 28 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ha szlaBan na forum posadż szybko róże i wracaj
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
popcorn 20:10, 28 paź 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Luciferki boskie! Ogromne! myślałam że to w życiu nie przezimuje w gruncie...
trawy oszronione robią wrażenie

buziam!
____________________
Mój nowy ogródek
kitek81 22:07, 28 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
i jak sadzisz już? mam nadzieję, że fotki po będą
uśmiałam się z liścia samobójcy
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
paniprzyroda 23:47, 28 paź 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Szron i przymrozek i u mnie był. Wykopałam lucyferka, boję się, że zmarznie. Posadziłam na jedo miejsce ciemiernika, przesadziłam kwitnącego białego. Mam nadzieję, że nie padnie, spora bryła była. I kilka innych bylin ruszyłam Róże posadziłaś?
____________________
Dwa ogrody
Mariusz 07:02, 29 paź 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Przychodzę z odpowiedzią na pytanie które zadałaś w moim wątku.
Lotos niech siedzi w oczku ile się da, na tyle aby go nie odkuwać z lodu, bo to męka i zimno. Udało mi się przezimować lotosa na dnie oczka, natomiast posadzony w bagnistym stawie (ten z cypryśnikami, bajorko - pamiętasz) przeżył zimę, wypuścił dopiero w czerwcu. Oczywiście takie lotosy nie zakwitną, bo to tego potrzebują pędzenia w szklarni albo w tunelu, ale tutaj chodzi o zimowanie, pierwsze testy są na plus.
To samo zrobiono i potwierdzono jeszcze w dwóch innych miejscach w Polsce. gdyby te próby zimowania potwierdziły się przez następne lata, to nie trzeba targać tego kolosa i upychać po zakamarkach w domu.
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
bacowa 07:11, 29 paź 2014


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Aniu, werbenę już wykopać ? czy jeszcze nie ?. U nas było -1, to chyba nie tak zimno jak dla werbeny( tak myślę ).
pozdrawiam Ewa
Mathildis 08:34, 29 paź 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Mala_Mi napisał(a)


We wrześniu posiałam buraki naciowe do szklarni (po ogórkach, co roku tak robię) już są do zebrania.. kroję, do woreczków, mrożę i wystarcza na całą zimę.



No i zadam głupie pytanie... Co i jak robisz z tych buraczków? Zamrażasz a potem gotujesz botwinkę? Czy jeszcze coś innego?

Trawki w słońcu prześliczne... na przebarwionego klona chętnie poczekam
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
baraga1904 08:47, 29 paź 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...Aniu...zaglądam z rzadka ostatnio, ale do Ciebie wpadam często chociaż nie pisze tylko podczytuję...jednak nie wypada tak ciagle cichaczem zaglądać i nic nie napisać...
...Trawy zachwycają, pomidorów własnych zazdraszczam, wiedzy ogrodniczej takiej jak Twoja nigdy nie przyswoję...
...pozdrawiam
Milka 14:00, 29 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Obejrzałam plony, smakowite i urodziwie, reszta widoków mimo zmrożenia, albo dzięki temu zachwyca mnie niesamowicie
Depresja hym, wiesz, masz kolorowo i dużo kwitnie i w sumie słoneczko i nadal cudna jesień, damy radę, ja jej w ogóle nie czuję mam masę plnó, jakby w nadwyżce
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies