Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

marzena 10:27, 28 paź 2014


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
oglądam sobie Twoje piękne trawy, owoce
już miałam wyjść z domu i jechać do Tarnowa, ale mgły takie makabryczne, że czekam, może przejdą...? obawiam się w takiej aurze z bardzo ograniczoną widocznością jechać po tych serpentynach
____________________
marzena O....!
lojalna_ 10:46, 28 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
U Ciebie wszystko jest ogromne i te słowa mnie rozwaliły .....ubolewam ze nie mam miejsca na.....

a Lucyferkowi tam dobrze moze go ominie ta kopanina
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
hanka_andrus 14:35, 28 paź 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Piękne zdjęcia zostawiłaś dla nas na swój odwyk, Ale i tak wiem, że rano nie wytrzymasz.
Macham i czekam na Twój wolny czas. Zdrowia życzę.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Agania 14:47, 28 paź 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mala_Mi napisał(a)


Luciferek rośnie w jednym miejscu już 5 lat (od 2009), ma tam tulipany które już nie kwitną i cebulki się zagęściły, pora to przekopać , dać lepszej ziemi.. wybrać okropne tulipany bo straszą wiosną. Wykopuje sie teraz, tylko piszą by wtedy zimować .. i nie przesuszyć.. z drugiej strony swoja posadziłam na jesień..
Co się będę martwić i tak nie znajdę czasu na wykopanie Są pilniejsze rzeczy.
A kępa jest ogromna i bardzo mi sie podoba Po wyprostowaniu jest wyższa ode mnie

Piękna kępa, przykryj szmatą ha,ha... to nie przemarzną, ja tak robię, nigdy nie wykopuję cebul, ale moja crokosmia nie jest tak okazała jak twoja

Twój klon już wnet się zaogni kolrkiem, a trawy okazy pięknie kwitną, najbardziej podobają mi się kiedy kłosy stają się białe, nie tylko z powodu cukru przy przymrozkach

Dużo pracy przed tobą, czego ci nie zazdroszczę, dużo słońca i siły ci życzę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Pszczelarnia 15:44, 28 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Szmatą? Serio?

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Kasial 15:54, 28 paź 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Trawy przepiękne!!! Możesz zrobić wystawę swoich zdjęć, dobrze Ci to wychodzi
A Twojego Luciferka kochaaaam!!! Sadzę takiego na wiosnę, nie ma to tamto!
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Urszulla 18:18, 28 paź 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21829
Aniu, u mnie rano było też tak pięknie ale zdjęć nie mogłam zrobić...dlatego wspaniale u Ciebie te cudne klimaty obejrzeć
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Mala_Mi 18:27, 28 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Marzena - mgły się trzymają, ale dziś już było zdecydowanie lepiej I dobrze, bo przyszły róże. Jutro sadzę i przesadzam.

Jola, Agania - nawet jak wykopię to wróci na swoje miejsce U mnie tylko przysypany korą i nigdy nie był nakrywana żadną szmatą. Zresztą niczego nie okrywam, rośnie tylko to co daje radę w moim klimacie. PO pierwsze z lenistwa, po drugie nie lubię owiniętych szmatą roślin w ogrodzie....

Tu historia Luciferka.. http://www.ogrodowisko.pl/watek/2438-ogrodnik-mimo-woli-cd?page=357#post_4

A tu powód dlaczego chcę go wykopać i posadzić ponownie... tulipany mi zanikły... i jest pusto pomiędzy Lucyferkiem, a iryskami. A to rabata przy samym tarasie.
Chcę odtworzyć taki stan ponownie
http://www.ogrodowisko.pl/watek/2438-ogrodnik-mimo-woli-cd?page=835

Pszczółka - ze szmat to mogę w ogrodzie postawić śmiesznego stracha na wróble A lucifer co najwyżej dostaje trochę świeżej kory.

Kasiu - dziękuje za komplement.. jak jutro się pojawi Pan Szron to mu pogratuluję, bo to jego zasługa.. ja tylko pstrykam na automacie.

Haniu - odwyk był, cały dzień ani razu nie zajrzałam na forum

Ula - szkoda....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Napia 18:31, 28 paź 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Zmrożone kwiatki i trawy - cudo!
Obejrzałam zdjęcie poglądowe ukazujące przebarwienia klonu w kolejnych latach. Rzeczywiście w tym roku kolory są najbledsze.
Patrzę na trawy i Luciferka - u Ciebie rzeczywiście wszystko olbrzymie rośnie
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Gabriela 19:06, 28 paź 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
No to się dowiedziałm o krokosmii, skoro u Ciebie i Agani nie wymarza, to i u mnie nie powinna. Żeby tylko chciała taka okazała urosnąć.
Ania, nie zamierzasz otworzyć jakiegoś sklepiku z tymi krokosmiami?D. Bo matecznik masz wspaniały.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies