Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Mala_Mi 09:42, 22 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Madżen.. pisałyśmy razem Twój post krótszy to szybciej wskoczył.

Zachwycamy sie fotkami z inspiracji, z netu i forum.... ale każdy wstawia ładne fotki z okresu świetności rabaty. Próbuję powoli zbierać zdjecia by pokazać zmienność fragmentu rabaty w odstępach czasu.... i chociaż robię dużo zdjęć..to nigdy nie robię tego co brzydkie.. mijam to okiem i obiektywem.

Plan na rok 2015... poszczególne rabaty z tego samego ujęcia. I poszczególne rośliny (wszystkich się nie da) z tego samego ujęcia w cyklu całego sezonu. Wtedy będzie jak co wygląda i ja długo.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
agniecha973 09:45, 22 lis 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Ania, jesteś THE BEST!
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Mala_Mi 09:51, 22 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Piotrek - cudny.. póki nie padnie..

Agata - czort z grudnikami, słyszałam, że was zasypało śniegiem na całego i miasto bez prądu. Lecę do Ciebie.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 10:15, 22 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
agniecha973 napisał(a)
Ania, jesteś THE BEST!


Ha, ha, ha..... uciekam z forum..... mobilizuję się ..szukam rękawic ciepłych... oj jak ja nie lubię zimna.... plan na dziś.
- wyciągnąć 3 ogromne kastry z lotosami z oczka
- wyczyścic filtry z oczka i je opróżnić z wody (to najgorsze )
- posadzić gdzieś tulipany i lilie... już nie zastanawiam się gdzie pasują tylko gdzie sie da upchnąć..
- sypnąć korę na byliny które przesadzałam ostatnio
- związać trawy
- zakopczykować wrażliwsze róże a wcześniej wydrzeć z Mordoru ziemię, czyli przebrać stertę darni z ziemią... rok sie kompostowało, w większości fajna do kopczykowania i wynieść w wiaderku bo lepszego dojścia już nie ma (reszta róż niech sobie sama radzi)
- zadołować trochę wykopane byliny
- skopać warzywnik
- skopać szklarnię
-wymyć szklarnię
-schować stoły i krzesła
-zebrać liście z trawnika
- itd itp......
oczywiście ważne pierwsze 4.. a reszta w miarę natchnienia...
Dlatego muszę Was opuścić.. sami się nie zrobi.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kindzia 10:50, 22 lis 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Mam prośbę Aniu, w wolnej chwili odpowiedz, nie pali się. Czym traktujesz swojego Crimsona Sentry. Mój w tym roku okropnego, białego grzyba miał. Gierczuś wyniuchała, że Falcon pomaga...prawda?

Dzięki za nazwę storczyka
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
agata19762 12:18, 22 lis 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Aniu miłego dnia
ja też idę mimo wszystko do ogrodu coś jeszcze zdziałać,
zapowiadają przymrozki
to będzie jeszcze gorzej ...
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Madzenka 14:23, 22 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Mam też zadania do wykonania..ale pierwszy wolny weekend w ogrodzie grudniowy..

Ja mojego ogrodu tylko póżną jesienią nie lubie. Musze przyznać , że dzięki bukszpanom są krótkie momenty gdy mnie wnerwia, ale bylin mamm mało.... I dlatego będzie u mnie jeszcze wiecej traw... Ania i będą platany alpens globe zamiast brzóz..... Bo zamiast być piękne zimą szoecą moje rabaty...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
14:40, 22 lis 2014
Zimówki w lutym? Ho ho ho Ja zmieniłam w poniedziałek, po zeszłorocznym drifcie prosto na znak wolę dmuchać na zimne. Coś ostatnio nogę mam ciężką, muszę trochę przystopować.

JulkAd 16:45, 22 lis 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Aniu dopiero dzisiaj dotarłam na forum i niespodzianka...emisja już była, dobrze, że można w necie powtórkę zobaczyć....ogród w rzeczywistości pewno jeszcze piękniejszy niż na filmie, a zachwycał nieprzeciętnie...jakie minusy?...dla mnie wszystko na plus

P.s: grudniki masz obłędne....a kiedy przycinasz? i kiedy po cięciu kwitną?....moje też już zaczęły, chyba znak, że święta nadchodzą....buziaki Aniu
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Agania 16:54, 22 lis 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Aniu podwójne gratulacje zostawiam, odcinek w Mai super, to mój ulubiony serial tygodnia i Muminek już chodzi...to niezwykła nowina....gdzie fota...dokument musi być, babcia się musi pochwalić tym wydarzeniem
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies