Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

ewa_k 10:12, 30 sty 2015


Dołączył: 19 lip 2012
Posty: 321
ale bajer! i takie proste i logiczne! i na pewno tańsze od hydrożelu ogrodniczego. Teraz latem do każdej skrzyneczki pampersik dopiero kwiatki
____________________
Ewa
Mala_Mi 10:19, 30 sty 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
ewa_k napisał(a)
ale bajer! i takie proste i logiczne! i na pewno tańsze od hydrożelu ogrodniczego. Teraz latem do każdej skrzyneczki pampersik dopiero kwiatki

Z jednych pieluchomajtek made in Biedronka rozmiar 4 otrzymałam ponad litr napęczniałego hydrożelu. Sałatka stoi w biurze i już widzę ją siedząc przy biurku.. łebki z doniczek wystawiła.. 5 dzień bez podlewania
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 10:23, 30 sty 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
rozark napisał(a)
jak można naprodukować w 1 dzień 6 stron??????
czy ty na pewno pracujesz zawodowo energetyczna kobieto?
jak wejdę do ciebie na wątek to ZAWSZE się czegoś dowiem lub nauczę
a u siebie drzew nie planuję sadzić hi, hi


Moich postów jest 13.... czyli niecałe 1,5 strony...... wiec pretensje nie tylko do mnie.. a niegrzecznie nie odpowiedzieć na pytanie.. chociaż i tak najczęściej jadę odpowiedzi hurtem..
Moich 13 i z 10 na innych wątkach.... niestety na inne wątki zwykle mi brakuje czasu

Ostanie miesiące mam kichę w pracy i pracuję mało.... fatalny rok mam nadzieję, że za mną.

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 10:33, 30 sty 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gabriela napisał(a)
U Ciebie drzewa urosły bardzo szybko, więc szybko się przystosowały. Mój klon Crismson King zastanawiał się przez cztery lata, czy ruszyć, czy nie. W końcu zaczął rosnąć.
A wracając do drzew owocowych, o których pisałyśmy u mnie dzisiaj. Śliwkę posadź koniecznie, nie wyrośnie z niej potwór na pewno, tym bardziej że drzewa owocowe można ograniczać cięciem. Gdzieś w okolicach warzywnika by się zmieściła u Ciebie.
Cacanska Lepotica -jeśli pamietasz co tak Ci smakowało.


Zżarło posta.... i nie ma...

Nie tylko drzewa muszą się przystosować lub nie przystosować do lokalnych warunków.... u mnie co innego będzie rosło, u drugiego co innego..

Koreanki mąż twierdzi że są koreankami.. a mój chłop to dociekliwa bestia Wczoraj już miałam wątpliwości..

Śliwka w sadzie ani przy warzywniku się nie zmieści..... jedyna opcja to ..w różance... która mam ochotę w pociągnać w literkę L
Jednak śliwa i różanka..to jak gumofilce do sukni balowej

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Madzenka 10:49, 30 sty 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Podoba mi się ksztalt różanki
Muszę wpaść do B po pampersy
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Kasial 10:51, 30 sty 2015


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Aniu bardzo przydatne porównanie drzew. Mnie pomogło, dzięki
Ciekawa sprawa z tym hydrożelem, zainspirowałaś mnie
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Pszczelarnia 11:17, 30 sty 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Gabriela napisał(a)
U Ciebie drzewa urosły bardzo szybko, więc szybko się przystosowały. Mój klon Crismson King zastanawiał się przez cztery lata, czy ruszyć, czy nie. W końcu zaczął rosnąć.
A wracając do drzew owocowych, o których pisałyśmy u mnie dzisiaj. Śliwkę posadź koniecznie, nie wyrośnie z niej potwór na pewno, tym bardziej że drzewa owocowe można ograniczać cięciem. Gdzieś w okolicach warzywnika by się zmieściła u Ciebie.
Cacanska Lepotica -jeśli pamietasz co tak Ci smakowało.


Ja bym nie cięła śliw (pewnie renklody są często cięte ale doświadczenie z węgierkami pokazuje, że nie trzeba - nie przeszkadza to niczym w owocowaniu; nie mówimy o cieciu sanitarnym, bo to mus). Tylko wybrała dla niej żyzne miejsce. Śliwa nawet nie musi mieć doskonałego słońca. U mnie sprawdzone na 2 egzemplarzach.

Mamy wieści o piwoniach?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
grupa_trzyma... 11:36, 30 sty 2015

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Ania robiłaś rozsadę sałaty na żelu z pampersa? Pokaż.
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
iwonadm 12:07, 30 sty 2015


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
czy tniesz tego grujecznika bo ja robię to tak na czuja
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
Mirka 14:09, 30 sty 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Też jestem ciekawa tej sałatki na pampersie
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies