Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Gabriela 21:13, 29 sty 2015


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
U Ciebie drzewa urosły bardzo szybko, więc szybko się przystosowały. Mój klon Crismson King zastanawiał się przez cztery lata, czy ruszyć, czy nie. W końcu zaczął rosnąć.
A wracając do drzew owocowych, o których pisałyśmy u mnie dzisiaj. Śliwkę posadź koniecznie, nie wyrośnie z niej potwór na pewno, tym bardziej że drzewa owocowe można ograniczać cięciem. Gdzieś w okolicach warzywnika by się zmieściła u Ciebie.
Cacanska Lepotica -jeśli pamietasz co tak Ci smakowało.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
rozark 21:56, 29 sty 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
jak można naprodukować w 1 dzień 6 stron??????
czy ty na pewno pracujesz zawodowo energetyczna kobieto?
jak wejdę do ciebie na wątek to ZAWSZE się czegoś dowiem lub nauczę
a u siebie drzew nie planuję sadzić hi, hi
____________________
pozdrowionka
Piotr_ 22:08, 29 sty 2015


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Mala_Mi napisał(a)


Tego też nie żal



A mi żal szkoda by mi było je usunąć
____________________
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu / Wizytówka-Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu Pozdrawiam Piotrek
Karol99 22:16, 29 sty 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Świetne porównania jak szybko rosną drzewa, mnie zauroczył klon, prześliczny
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
ewa_k 04:31, 30 sty 2015


Dołączył: 19 lip 2012
Posty: 321


.......w ziemi wymieszanej z hydrożelem z pampersa..

Gdzie można znaleźć ten patent???? Wyszukiwarki na pampers i pielucha nie działają! A u Ani Monteverde nie umiałam trafić.
____________________
Ewa
iwonadm 05:26, 30 sty 2015


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Dziękuję za zdjęcia z drzewami mam mały ogród więc takich okazów nie zaproszę do siebie, ale miło takieppiękne drzewa podziwiać u innych. Czy masz grujecznika? Bo ja na razie też swój tnę, masz z nim jakieś doświadczenia?
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
ana_art 08:47, 30 sty 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
ewa_k napisał(a)


.......w ziemi wymieszanej z hydrożelem z pampersa..

Gdzie można znaleźć ten patent???? Wyszukiwarki na pampers i pielucha nie działają! A u Ani Monteverde nie umiałam trafić.

https://www.youtube.com/watch?v=sXb8rJ8Rm3I&feature=share&fb_ref=share
proszę bardzo
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Sebek 09:55, 30 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Genialne! Ale jakbym przywiózł pampersy do domu to Mama z Babcią zawału by obie zostały... Zatem u mnie odpada
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Mala_Mi 10:11, 30 sty 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Aneta - dzięki

Iwona - mam grujecznika i to wyjątkowego, bo prezent od Danusi U mnie rośnie wolno, bardzo wolno... jest piękny, tylko latem go przypala, rośnie na słoneczku calutki dzień. Liczę, że jak się zestarzej to się zahartuje. Bo w tym miejscu mi pasuje.
Po dwóch latach wygląda praktycznie tak samo.


Ewa - już Aneta Ci znalazła, bo ja mam to u siebie na FB Dla jaj spróbowałam. Ogrzebałam się w necie czy środek jest szkodliwy, ale wychodzi, że nie... bo jest stosowany w szkółkarstwie leśnym i sprzedawany do celów ogrodniczych. Są dwa rodzaje hydrożelu, ale jeden i drugi jet używany w ogrodnictwie. Biodegradacja następuje dopiero po 3-5 latach..czyli tyle czasu potrzebuje by się rozłożyć i przestać działać. To też warto wiedzieć.

Karol - ja wszystkie klony uwielbiam.. od palmowych po wielkie drzewa mam ich 8 I tylko tyle bo miejsca brak na więcej

Piotr - to stare foto opuncji, potem sie to rozlazło strasznie i zajmowało dużo miejsca.. Wysiała się w tym kostrzewa i zrobiła sie baba jaga..


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ewa_k 10:12, 30 sty 2015


Dołączył: 19 lip 2012
Posty: 321
ale bajer! i takie proste i logiczne! i na pewno tańsze od hydrożelu ogrodniczego. Teraz latem do każdej skrzyneczki pampersik dopiero kwiatki
____________________
Ewa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies