Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Agacia 11:15, 04 lis 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
Aniu, klonik gęsty, dopieszczony, nie ma co

Pogody zazdroszczę, u nas od wczoraj leje jak z cebra, szaro, ciemno, buro i ponuro

Widzę zdjęcie z ogniskiem - szklarnia miałaby być na samej gorze tego zdjęcia, tak? Między tymi małymi drzewkami (chyba jabłonki?)? No może to i niegłupie Ale jeszcze nie jestem za! Namiot kołuj! Wojskowy hihihi
____________________
~ W ogrodniczkach ~
Gardenarium 11:17, 04 lis 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Rób Aniu kolejny zlot, zrobimy to za Cię i będzie po kłopocie. Tylko zaproś koniecznie Klambera on jest taki spokojny, dobrze na nas wpłynie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Mala_Mi 11:27, 04 lis 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gardenarium napisał(a)


Przepraszam za szybki i niedbały rysunek, ale najszybciej tak mi wychodzi.

Nie przesadzaj............ rysunki jak trzeba i to co trzeba.. .. jedynie przed klonem nic nie posadzę, bo drań i tak mi wisi na połowie ścieżki..... tak to sobie głupio posadziłam


Tego się obawiałam, że klon leży na ziemi ale jakiś niski dywan by się przydał, a może z tyłu nie ma tyle gałęzi? Od furtki będzie widać że ma jakieś towarzystwo


Zawaliłam, bo ci nie podesłałam fotki klonu, tylko sam przedogródek...

Ale wersja II i III ma klon obsypany kamykami.... i wtedy można od niego się odsunąć...

Każda wersja ma coś...... Boziu, ale narozrabiałaś.... nie dość ,ze ta szklarnia mnie wnerwia... i muszę coś z tym zrobić.. to jeszcze wybrać ... i to jedne z czterech....... i w tym momencie.. zamiast się cieszyć ... to ja się martwię
Nigdy nie miałom problemów z wyborem ciuchów.. .... albo dobre albo złe... a z projektem ogrodu mam problem... Na razie kartki wydrukowałam rozłożyłam i się oswajam 4 sukienki można kupić w razie wątpliwości ( i tak w sukienkach praktycznie nie chodzę)... a tu się nie da....

Ale i tak Cię kocham...nawet jak mam dylematy
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 11:29, 04 lis 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gardenarium napisał(a)
Rób Aniu kolejny zlot, zrobimy to za Cię i będzie po kłopocie. Tylko zaproś koniecznie Klambera on jest taki spokojny, dobrze na nas wpłynie

Nie ma sprawy Zlot jak zlot, ale poprawiny po zlocie ...czemu nie...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ana_art 11:40, 04 lis 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
nadrobiłam i jestem na bierząco, ale i tak się gubię w tej szklarni... nawet wracałam kilka razy by w głowie sobie poukładać i ni jak nie kumam... ale projekciki świetne. Doskonale Cię rozumiem bo też musiałam wybierać hihihi Podoba mię te ze stożkami albo w lini albo w trójkącie... oj masz zagwostkę, ale masz też i czas na przemyślenia
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
krisec 11:53, 04 lis 2012


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 597
Dzisiaj dla Anuli trzeba będzie piękny kwiatuszek poszukać bo jedenasta setuchna pęknie.
Ale wątek leci. I Ania ma znowu okazję do świętowania. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Krzysztof . Ogród Szmaragdowy
aga_k 12:21, 04 lis 2012


Dołączył: 09 paź 2012
Posty: 1269
Projekty Danusi super.... nie dziwię się, że nie wiesz na co się zdecydować... ale i tak który byś nie wybrała będzie wspaniale
____________________
Aga_k- http://www.ogrodowisko.pl/watek/2432-moje-takie-tam-w-ogrodku
Mala_Mi 12:29, 04 lis 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Tu jeszcze raz dylematy szklarniowe... i dla sprostowania... ognisko pełni funkcję nie towarzyską, a tylko i wyłącznie funkcję gospodarczą, gdzieś muszę magazynować (suszyć)/utylizować wycięte dobro z ogrodu.....

http://www.ogrodowisko.pl/watek/2438-ogrodnik-mimo-woli-cd?page=87

Dla orientacji zaraz zrobię plan.... odręczny
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Gardenarium 12:34, 04 lis 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
asc napisał(a)
A tak ogród wokół domu nabrał by spójności.. warzywniak i szklarnia wyglądałoby że jest już u sąsiadów Ulubiona alejka z klonami nie kończyłaby się w warzywniaku tylko na dalszej części ogrodu......

To widok z dachu na nową lokalizację części użytkowej... czyli sposób najbardziej widoczny.... ale kto mi będzie włazić na dach....




To jest strzał w dziesiątkę, mnie się podoba ta nowa lokalizacja.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kondzio 12:37, 04 lis 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Gardenarium napisał(a)

A tak ogród wokół domu nabrał by spójności.. warzywniak i szklarnia wyglądałoby że jest już u sąsiadów Ulubiona alejka z klonami nie kończyłaby się w warzywniaku tylko na dalszej części ogrodu......

To widok z dachu na nową lokalizację części użytkowej... czyli sposób najbardziej widoczny.... ale kto mi będzie włazić na dach....




To jest strzał w dziesiątkę, mnie się podoba ta nowa lokalizacja.
Mnie tez się podoba
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies