Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

kasik778 13:54, 04 lis 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Marzena2007 napisał(a)
Aniu inspiracja Konstancji na warzywnik w moim wątku tu

Kadry z filmu To skomplikowane z Meryl Streep, którymi Iza Konstancja inspiruje nas do założenia warzywnika
[img


juz gdzieś u kogoś pisałam, ze taki warzywniak to ja bym mogła mieć, minus to nie mam kiedy go pielęgnować, jak napisała Bogdzia, to bardzo pracochłonne zajęcie z drugiej strony własne warzywa są nieporównywalne ze sklepowymi

żeby nie było za prosto u ciebie Aniu jeśli uważasz, ze w innym miejscu szklarnia będzie miała lepiej i warzywniak to przenieś, wiem jak to jest jak coś cię kłuje w oczy najcześciej trzeba to zmienić i już

jeszcze trochę i ja będę męczyć mojego M o miejsce na warzywka
____________________
Gardenarium 13:55, 04 lis 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
asc napisał(a)



I zbliżenie widoku bo foto małe... oko widzi wyraźnie...



Przez to stare usytuowanie szklarni nie można zasłonić nieciekawego widoku, a tak byłaby szansa posadzić świerki i chatka by zniknęła.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Mala_Mi 13:58, 04 lis 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
W pewien sposób upieram się przy swoim pomyśle.... ale naprawdę.. 100 razy analizuję każde Wasze słowo. ........ mam czas do wiosny.. wszystko mi będzie brzmiało przez zimę i się układało... Ja jestem raptus... głosy rozsądku nawet jak niezgodne z moimi są bardzo pożądane i wskazane...

I zakończenie spaceru alejką... taka kiszka.....


I by dalej się przejść.... taka pułapka... zawalidroga w poprzek....

a resztę ogrodu znacie...
Miło było zabrać Was na spacer.. ładny dzień, słonko świeci.... a teraz koniec męczenia .. idę zrobić Obiad




____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 14:11, 04 lis 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Małgosiu.. szklarnia przenośna, rozbieralna.. zawsze może wrócić..... ona burzy ład wokół domu.....

Danusia właśnie chcemy tam posadzić świerki...... niech rosną do nieba


Próba nie strzelba..... szklarnia to nie dom..... przestawić się daje.. to konstrukcja modułowa, a w całości kilka chłopa też przeniesie...


A z przedogródkiem...... wersja III jest na pierwszym miejscu.... potem wersja I .......... IV też niegłupia , II nic nie brakuje....... po naradzie z Danusią.... stwierdziłyśmy, że powstanie wariant dopasowany do możliwości co się da najszybciej zakupić w szkółce Bezczelna byłam (bo projekt mam w prezencie .... taka super matka Chrzestna z Danusi) i o pomoc przy wyborze roślin poprosiłam Danusię... każdy pretekst by wprosić sie w odwiedziny Danusinego ogrodu jest dobry

Oj Danuś..... jak to fajnie, że to forum znalazłam i jak fajnie , że zrobiłam huczne chrzciny ......... a tak to było
Foto z zasobów Irenki


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Agacia 14:29, 04 lis 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
Tego zdjęcia nie widziałam! Szalona!! Wspominki w sam raz na okazję zbliżającej się sety...
____________________
~ W ogrodniczkach ~
Mala_Mi 15:45, 04 lis 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Agacia napisał(a)
Tego zdjęcia nie widziałam! Szalona!! Wspominki w sam raz na okazję zbliżającej się sety...

A ja u Ciebie moja młodość wspominałam....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 15:50, 04 lis 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
krisec napisał(a)


Drogie ogrodniczki i ogrodnicy poddajemy pod głosowanie czy szklarnia Ani ma pozostać na starym miejscu. Czy przenieść szklarnię kto jest za, kto jest przeciw, kto się wstrzymuje od głosu.
Ja Jestem za przeniesieniem.


Głosowanie na nic nie jest potrzebne bo tu decyduje Ania 9jako włascicielka) i Szefowa ( jako fachowiec który dobrze wie co robi) a my tylko doradzamy jak kto uważa.


Bogdzia. Jasne Przepraszam głosowanie zły pomysł.


Dlaczego zły....... to nie teleturniej .. głosować można .. a co zrobię..... to sama nie wiem

A u Ciebie widziałam takie piękne stożki........ akurat do jednego z projektów Danusi...... i żuraweczki też cudniaste
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Madzenka 17:35, 04 lis 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ania to może już tę szklarnię przenieś, przez zimę może wróci na stare miejsce
Mi się podoba wersja 3 lub 4 (ale ze stożkami ). Ae masz fajnie , masz taki wybór i wystarczy wybrać najładniejszy!!! i jeszcze okazja na zakupy z Danusią pojechać!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
marzena 17:41, 04 lis 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
no, wybierzesz projekt, który podoba Ci sie najbardziej ! ja miałabym problem...ale faktycznie masz trochę czasu...
a pamietasz, kto Ci zaproponował abyś te chrzciny odbyła w swoim ogromnym OKU ? !
____________________
marzena O....!
Mala_Mi 17:41, 04 lis 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
No właśnie... tylko który jest ten naj
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies