Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przyjazny ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Przyjazny ogród

Mariusz 18:45, 13 paź 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Bogdzia napisał(a)


Ale to cudne, wczoraj podglądałam kilka razy i dziś znów, bardzo mi się podoba. Miłej niedzieli.

Bardzo lubię astry i trawy, wszystko co jesienne, a kompozycyjka taka sobie, za dużo różnorodności w jednym miejscu Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Mariusz 18:58, 13 paź 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Pawlus napisał(a)
Jako fan miskantów z przyjemnością zaglądam do Twojego ogrodu. Piękna ta rabata z Zebrinusem.

Spotkałeś się kiedyś z kwitnącym Variegatusem? U mnie właśnie zaczyna tegoroczna kępka.

Hejka Pawlus, miło Cię gościć . Jakoś nie zwracałem uwagi na miskanty variegata, a po Twoim wpisie wyszedłem do ogrodu, a tutaj proszę ...



Nie mam pojęcia czy zakwitają często czy rzadko, jedno jest pewne, ten rok trawkom służy.

Jak zima szybko nie uderzy, to może zakwitną Morning Light oraz Gracillimus



A na kłosach miskantów zebrinus pojawiły się żółte kwiaty



____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
mateuszmichn 19:03, 13 paź 2014


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Piękny ogród. Super połączenia roślin
____________________
Mój mały zakątek
Mariusz 19:09, 13 paź 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Dzięki Mateusz Pośrodku obiedka szerokolistna.

____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Madziarzeszow 09:07, 15 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Odpisałam , ale powtórzę jeszcze u Ciebie , wrzosy to cudny dodatek do jesiennego ogrodu , u nas w Trzebownisku w szkółce są piękne i różne odmiany , jeśli chcesz daj znać , a transport wymyślimy , będzie okazja wyjazdu do Bolestraszyc w tym roku wyjątkowo zabrakło czasu , a koleżanka bardzo chce zobaczyć arboretum.
Będę mogła się odwdzięczyć w końcu
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Mariusz 21:11, 16 paź 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Dziękuję Ci bardzo Madziu . Wrzosy dopiero jak podłoże przygotuję, ten sezon niestety odpada . Okazja przyjazdu do Bolestraszyc nie musi się wiązać z wrzosami, jeśli tylko będę zdrów i żyw, to przewodnika macie .
Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Marta7 08:36, 18 paź 2014


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Mariusz spaceruję po Twoim ogrodzie codziennie-tylko wiesz tak cichcem coby nie sprawiać Ci kłopotu A zakątki w Twoim ogrodzie oszałamiają,zwłaszcza ten z wachlarzem Zebriniusa,nie można się nudzić u Ciebie-duzo kolorów,pięknych zestawień no i mnóstwo wiedzy ogrodniczej.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Mala_Mi 17:08, 19 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
U mnie obiedka zanika, ale chyba po rocznej przerwie mam znów siewki.... bo to na zielsko nie wygląda... a rośnie tam gdzie rok wcześniej byłą obiedka.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Bogdzia 19:42, 23 paź 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Zaglądam i pozdrówka zostawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mariusz 19:09, 25 paź 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Kolory chodzę do Was podziwiać, u mnie jesienne porządki w trakcie, byliny zasypiają, kolorów niewiele, ale pierwsze barwne drzewa i krzewy już posadzone, teraz czekać aż podrosną. Aniu masz rację, że posadzenie dużych drzew daje szybki efekt, tak więc kilka będzie większych, reszta niech dorasta.
Musze sprawdzić czy u mnie wysiewa się obiedka, też nie wiem jak wyglądają jej siewki, pewnie trafiają pod motykę.
Bogdziu i Marto dziękuje za miłe słowa
Morning Light, Gracillimus, Panicum ładnie kwitnie.

____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies