Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

leon60 20:07, 05 kwi 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
malgorzata_szewczyk napisał(a)
ML znalazłam na trawki pl. Kupowałeś tam może?

ja kupowałam polecam
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
malgorzata_s... 20:16, 05 kwi 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
leon60 napisał(a)

ja kupowałam polecam


Dzięki Olu
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Luki 11:39, 06 kwi 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Przed świętami pojawiły się problemy z internetem.
Przysiadło gołębi 6 i poluzowały światłowód, jakimś cudem naprawiło się samo, ale zapewne kolejne przerwy w dostawie internetów się pojawią.
Na dodatek choróbsko mnie złapało i humor kiepski.

Agato rabaty będę musiał mocno zabezpieczyć, żeby nic nie zostało zniszczone bo brygada taka, że potrafiła zniszczyć drzewko posadzone kilka metrów od wykopów, na szczęście to nic cennego

Jolu, Łukasz, Mirello, Violu, Kasiu, Edyto, Iwonko, Agnieszko, Magdo bardzo wam dziękuje za życzenia

Gosiu ja przy komputerze trzymam wiadro z lodowatą wodą, gdyby mnie przyszła chęć na zamawianie traw przez internet. Mam tak niemiłe doświadczenia, że nie skuszę się już na zakupy internetowe. Jeszcze jest czas bo szkółki centra i sklepy dopiero teraz ruszą z wystawianiem i dostawami roślin. Jak zdrówko pozwoli odwiedzę w tym tygodniu 3 szkółki w tym bylinowy i zobaczę jak tam ma się sprawa z trawkami bo wszędzie są niby dostępne
Za życzonka bardzo dziękuje.

Olu ja nie mam szczęścia do zakupów internetowych, Amazony, które w zeszłym roku kupowałaś z Jagodą do mnie przyszły w okropnym stanie i obecnie leża gdzieś w kompoście, a wasze cieszą oczy. Teraz wolę poszukać i pomacać zanim coś kupię




Składam wszystkim spóźnione życzenia świąteczne.
Radosnych, spokojnych, rodzinnych świąt i aby wiosna jak najszybciej przyszła do każdego ogrodu
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
malgorzata_s... 12:16, 06 kwi 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Oj choróbsko na święta? Mam nadziejęże już lepiej To za twoją radą poczekam na info i też łapki w lany poniedziałek w śniegu wiadro wsadzę Do byli nowego zamówienie poszło bo wiem że tam mi nic nie wcisną trefnego. Wiem że rozumiesz moja niecierpliwość bo nic nie drażni bardziej niż pusta rabata
Buksy będą to się troszkę zapełni Zdrowiej szybko chłopaku bo może i wiosna dotrze wreszcie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Luki 12:45, 06 kwi 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Gosiu choroba niestety dzisiaj dała o sobie znać, całą noc nie spałem, ale mam nadzieję, ze szybko minie bo z domu się nie ruszam.
Nie wiesz jak mnie drażni pusta rabata całe 40m^2 ziemi i ani jednej roślinki. Jak zdrowie pozwoli i asortyment w szkółkach będzie się zgadzał to do końca przyszłego tygodnia sporo się zapełni.
W jednej szkółce do której jadę Nigry zobaczyć mają podobno miskanty w odmianach w sporych donicach. Gdyby co dam znać
Na buksy też się ukradkiem cieszę
Bylinowy już dawno byłby prześledzony gdyby nie pogoda, mam opóźnienie w tym roku
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
malgorzata_s... 12:49, 06 kwi 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Ja nie wiem jak cię pustka drażni????Wiem doskonale, tak jak mnie
Luki wylecz się porządnie bo teraz te choróbska wracają jak bumerang niestety.
Lepiej dłużej chwilkę teraz niż za tydzień na nowo. Kasia ma zlecić wykopki buksików,
skrzynki już czekają w pogotowiu
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Mala_Mi 14:53, 06 kwi 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Cofnęłam do przygotowanej rabaty
Będzie jej trochę

Prairie Fire mi tej zimy nie przeżyły, a zeszłej nawet nie poczuły Twoje piękne i zieloniutkie.

Trawki kupuję w trawkach i są dużo lepsze niż te ze szkółek. Nawet jak przychodzą małe to bardo szybko rosną.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Nallar 15:38, 06 kwi 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Chory jesteś bo może zbyt często polewasz się tą wodą z wiadra
Cierpliwości, zdrówka i słoneczka życzę.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Luki 22:26, 06 kwi 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Gosiu na szczęście najwcześniej do ogrodu będę miał czas wyjść w sobote, węc może do tego czasu mi przejdzie. Chciałbym jednak uskutecznić szkółking w środe, ale nie wiem co z tego wyjdzie, przeszkodzić może i zdrowie i pogoda.

Aniu oj będzie będzie, przynajmniej będzie przez pewien moment gdzie upychąc chciejstwa bo na pewno na roślinach z listy się nie skończy.

Zieloniutka turzyca to Frosted Curls, moja Prairie Fire też nadaj się na kompost, zmarzły wszystkie 8 sztuk.

Aniu u mnie jest szansa, że wszystko co mi potrzebne dostane w szkółkach, więc wole ten sposób zakupu znając na dodatek mojego pecha do roślinnych zakupów internetowych

Ewo chyba coś w tym jest bo tyle razy miałem coś zamawiać, a zawsze kończyło się na chęciach i na przeliczeniu, że się nie opłaca, a mogę dostać coś beznadziejnego
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 12:01, 07 kwi 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Słoneczko i 10 stopni sprzyja pracom ogrodowym, szkoda tylko, że człowiek uziemiony w domu
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies