Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Madzenka 23:45, 20 sie 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Elik napisał(a)
Witaj Marzenko. Muszę Ci to powiedzieć, bo inaczej chyba pęknę Zakochałam się od pierwszego wejrzenia w Twoim żywopłocie grabowym. Jest cudny! Powiedz mi proszę w jakiej odległości od siatki rośnie? Przycinacie go po drugiej stronie płotu też, tak? Jak się sprawuje tak w ogóle?


Elik miłością do zywopłotu pałam niezmiennie od trzech lat jest posadzony jest 1 m od siatki co pozwala mi go ciąć po obu stronach. Mam wąskie przejście pomiędzy żywopłotem a ogrodzeniem abym mogła go ciąć. Sąsiednia działka jest niezabudowana i mogłam posadzić go blisko płotu, ale nie znając sąsiedztwa nie ryzykowałam... Aby był idelany misi być systematycznie strzyżony z każdej strony. W tym tygodniu czeka go kolejne strzyżenie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:46, 20 sie 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
martika napisał(a)
DZięki Marzenko za odpowiedz. Zagadką jest dla mnie wielą co zżera moją Nigrę, a i jeszcze skoro tak łatwo pomylic jaja opuchlaków z nawozem to może macie jakies foty tych jaj.?


Jutro zrobię lepsze foty i umieszczę je u mnie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:46, 20 sie 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
baraga1904 napisał(a)



...będę podglądac z ciekawoscią zmiany u Ciebie... my szukamy inspiracji na altanę z kominkiem i zielonym dachem...jesienią jeszcze chcemy wylac fundamenty a wiosną postawic całośc...ale jeszcze nic nas nie "rzuciło na kolana"...


Obejrzałam już Twoje fotki, widzę że do jesieni i świąt już szukasz inspiracji
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:47, 20 sie 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Macham do Agnieszki W i B
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Matka 23:49, 20 sie 2013


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
a do mnie machniesz tyż

lulać pędzę:
____________________
U Matki
Madzenka 06:41, 21 sie 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Bogda napisał(a)
a do mnie machniesz tyż

lulać pędzę:


Macham Tobie odpowiadalam osobiście
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Mala_Mi 07:47, 21 sie 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
To ja jestem "Umiarkowana" Każdy szowinizm jest powodem konfliktów i niepotrzebnego stresu.
Kurczaczki Eco są o niebo lepsze nież te ze sklepu... nawet nie ma co porównywać

Tu odpowiem Filipowi.... bo widzę, że nie zna pomrowów czyli ślimaków nagoskorupowych, szczególnie tych zaimportowanych z Hiszpanii. Kret tych ślimaków nie jada.... ich nie jada żadne stworzenie.... wiec może opuchlaki kret je, ale nie ślimaki...... Te ślimaki składają sie tylko jakieś szaroburej mazi.... dlatego żadne stworzenie ich nie jada.

Miłego dnia

A teraz czekamy na romans.... wszechczasów
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
baraga1904 08:00, 21 sie 2013


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...no i stuknęła kolejna setunia wątku Marzenko...gratulki więc posyłam...
...co do Eko...zdecydownaie umiarkowana...nie toleruję ani kretów ani nornic ani pędraków i ślimaków...butki skórzane jak najbardziej...zdrowa żywonośc zdecydowanie...na przeziębienie goręce mleczko z miodem i czosnkiem ale jak nie pomoże... to chemia...
...zdrowy rozsądek i nie popadanie ze skrajności w skarajnośc...nie dac się zwariowac...

...Miłego...
martika 08:33, 21 sie 2013


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
Mzrenko dzieki za obietnice fotek.....bo jak to nawoz to nie chciałbym wszystkiego kopac Zajrzyj do mnie jak znajdzisz chwilę, mze bedziesz miłam jaks propozycje traw dlamnie i jest tam info dot.stozków. miłego dnia
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
Enya73 09:44, 21 sie 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
No to gratuluję kolejnej setki, macham i pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies