Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Puszczykowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Puszczykowie

siakowa 07:57, 08 wrz 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
wietrzyk napisał(a)


ach pięknie to wygląda pozdrawiam
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Borbetka 08:02, 08 wrz 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Stipa ze wszystkim mi się podoba.
Nie wiedziałam, że Twój grujecznik też był tylko zielony rok temu. Czyli jest dla mnie nadzieja, że doczekam pomarańczowego .
____________________
borówcowy wizytowka
MirellaB 10:36, 08 wrz 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
wietrzyk napisał(a)


Dziękuję Mirella
to już niedługo będziemy podziwiać wrzosowisko u Ciebie

Czekam na jutrzejszy dzień jak przyjedziesz
Tylko, żebyś nie mówiła, że się spieszysz, bo bez kawy i pogadania to Cię nie wypuszczę
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
wietrzyk 15:28, 08 wrz 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Urszulla napisał(a)
Fajnie napisałaś o tych grujecznikach, pokaż ich zestawienie obok siebie- jak różne są piękny masz ogród. Spodobał mi się rozchodnik ze stipą

Ulka
bardzo proszę, specjalnie dla Ciebie poszłam obfocić

jednopienne grujeczniki


tutaj wielopienne, Nie wiem czy nie posadziłam ich zbyt blisko siebie, choć Danusia w jednym z wątków pisała, że wielopienne mogą być bliżej siebie i cięte



czyżby początki jesiennych kolorków???


____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 15:42, 08 wrz 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Witaj Rumianko
ogrodowe krągłości bardzo lubię
zaintrygowałaś mnie okręgiem i huśtawką
z pewnością Cię odwiedzę

Agnieszka
proszę tu fota dla Ciebie, żebyś nie myślała, że wszystkie brzegi trawnika mam na kant
a chwasty też są, ale przecież nie będę ich fotografować


Ewka jak już mus to hurtem jadę

Reniu dziękuję
to rozchodnik Matrona
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
wietrzyk 16:00, 08 wrz 2015


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Kasia Siakowa dzięki, że zajrzałaś

Monia
w ub roku nawiozłam grujeczniki dość późno Yarą, a druga rzecz, że było mało słońca i dość szybko chłody więc może przez to się nie wybarwiły
zobaczymy teraz

Mirella nie mam nic więcej w planach więc kawę wypiję z przyjemnością
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
MirellaB 16:01, 08 wrz 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
To fajnie. Czekam na Ciebie Daj znać o której będziesz
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Konieczki 13:42, 09 wrz 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
wietrzyk napisał(a)



Witam

Dawno mnie tu nie było, pamiętam wojnę z opuchlakami mam nadzieję że skutecznie wygraną
Ta kompozycja przepiękna, mistrzostwo - a co to takiego fajnego betonowego widać w drugim tle?
Pozdrawiam
Joanna
____________________
Zielonym do góry... :)
MirellaB 09:55, 10 wrz 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Aśka dziękuję za przywiezienie wrzosów i odwiedziny, fajna dziewczyna z Ciebie

Aśka tak fajnie mi się z Tobą wczoraj rozmawiało i spacerowało po ogrodzie. Ty umiesz słuchać, nie krytykujesz, delikatnie doradzisz, podsuniesz pomysł i właśnie ciągle myślę o tym co powiedziałaś tzn.o mojej największej rabacie bylinowej i dodaniu tam tujek dannica i jeszcze czegoś innego.

Tylko jak to Aśka bym miała sadzić? Weźmy np. rozchodniki i rozplenice. Między nie wcisne, więc pewnie za nimi.
A miejsce gdzie budleja,żółte kwiaty i dereń - gdzieś pomiędzy, ale jak będą kwitły to tych tujek widać nie będzie dopiero po przekwitnięciu, albo zanim zaczną startować, ale to chyba właśnie o to chodzi, żeby było coś zimozielonego dopóki nie będzie bylin tak?

Aśka widziałaś tą największą rabatę bylinową, czy myślisz,że jak zacznę tam wprowadzać tujki to nie będzie się gryzło?

A co jeszcze innego oprócz dannica mogę dać? Tylko nie bukszpany, bo psy posiusiają. Zaczynam już myśleć. Przez zimę muszę mieć zrobiony plan,żeby wiosną wystartować
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 23:21, 13 wrz 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Aśka przesyłam pozdrowienia z wakacji. Rozmyślam o zimozielonych na rabacie bylinowej
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies