Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pasje ogrodnicze Magdy

Pokaż wątki Pokaż posty

Pasje ogrodnicze Magdy

grupa_trzyma... 11:05, 02 lut 2014

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Magda, witaj!
Trafiłam do Ciebie za sprawą Jaśminowca 'Manteau d'Hermine. Możesz zamieścić zdjęcie swojego i opowiedzieć o jego pielęgnacji. Jak się sprawdza, jak kwitnie. Czytałam, że jest nie do dostania w Polsce. Czy to prawda? Pozdrawiam.
Piękny ogród. Wracam do czytania.
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
ANIA 13:02, 03 lut 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
Mala_Mi napisał(a)
Przyleciałam tu od Pszczółki


Coś cudownego.........
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
Mala_Mi 17:38, 12 lut 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Magda.... pora sie obudzić ze snu zimowego... podrzuć jakieś fotki... bo moja sie podszywa pod Twoje..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Magda_z_Janic 01:03, 22 lut 2017


Dołączył: 22 lut 2017
Posty: 1
Witam wszystkich po trzyletniej przerwie!
Powracam do swojego wątku pod nowym nickiem, bo po pierwsze na stare konto nie udało mi się zalogować, a po drugie dotychczasowy nick stracił aktualność - wyprowadziłam się z Małopolski. Tak jak to sobie kiedyś wymarzyłam, mieszkamy teraz w malutkiej wsi na Pogórzu Izerskim, ciesząc się nareszcie dużym areałem dość żyznej ziemi. To dopiero drugi rok w nowym miejscu, na zakładanie ogrodu nie było zbyt wiele czasu, bo priorytetem był remont domu, ale pewne osiągnięcia mogę już zaprezentować.

Ogródek kuchenny


Na tymczasowej rabacie czekają roślinki przywiezione z Chrzanowa. Jeszcze nie ma dla nich przygotowanych odpowiednich miejsc.


A tu wymarzona przestrzeń do zagospodarowania.

____________________
Magda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies