Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiaty z ogródka Marty :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiaty z ogródka Marty :)

marta_d 18:24, 03 sie 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Jag_58 napisał(a)
Martusia pięknie ,pnacze fajne ,miałam je kiedyś ,ale wszystko co wumaga przechowywania u mnie ginie ,jedyny wyjątek to oleandry ,jeszcze żyją na rabatce z żurawkami jeszcze coś dosadzisz ,jakieś trawki czy coś ???


ja z kolei do tej pory starałam się unikać takich roślin, no zobaczymy co mi wyjdzie z tego przechowywania . Jeśli chodzi o rabatę z żurawkami, to przeszło mi przez myśl posadzenie trawek, lubię Red Barona, ale czy on tam pasowałby ? czy może jakieś drobne kępki czegoś innego?? w sumie Red Baron wybarwia się też na czerowono jak żurawki więc może nie wyglądałby źle?? ależ mam dylemat !!!
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Marcin89 18:44, 03 sie 2014


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2425
Tak myślałem, że tylko błąd. W Twoją wiedzę o roślinach nie wątpiłem .
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
marta_d 18:48, 03 sie 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
wiedza raczej średnia znam lub poznaje to co mi się podoba albo pamiętam z dzieciństwa
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
asiach 19:10, 03 sie 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
a tu mój kolejny targowy nabytek - rozwar



Martuniu, piękny ten rozwar - nigdy takiego nie widziałam
U nas padało a u Ciebie?????
marta_d 19:34, 03 sie 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
ja myślałam, że to dzwonek ok. godzine temu przeszła burza, teraz popaduje co trochę i słychać, że gdzieś daleko grzmi. Fajnie, od razu inne powietrze, rano o 9 było już chyba z 40 stopni
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
jolka 19:48, 03 sie 2014


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Super kolorowe kwiatki i rabatki. Dzwonek (zwany rozwarem) piękniusi.
Ale masz fajnie, że Ci deszczyk ogród podlewa. U mnie susza na razie i żar.





____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
marta_d 20:08, 03 sie 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
fajnie jakby jutro było tylko 20 stopni, czeka mnie dużo pracy, ostatnio nie dało się pracować przez te temperatury:/
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
kosolka 21:36, 03 sie 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Marta - też mam taka sundeville, taki sam kolorek. Dostałam od mamy. W ubiegłym roku rosła jej jak szalona.. Ale mamcia zbyt późno schowała ją do domu, za zimno już było.. i trochę się kwiatkowi dostało. Myslałam nawet że nic z niej nie będzie. W tym roku ją rehabilitowałam, teraz kwitnie dość ładnie i powypuszczała sporo liści. Odratowałam ALe myślę że poniżej 8st trzeba chować. Spokojnej nocy!
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Ewa_w_ogrodzie 21:37, 03 sie 2014


Dołączył: 20 lip 2014
Posty: 636
Dziękuję za pomoc z tojeścią, jeżeli dobrze odmieniam. Piszesz, że krótko kwitnie, u mnie już chyba od miesiąca, teraz już trochę słabiej ale jakby drugi raz zakwitła. Cały czas miała najpierw dużo długich "szyszek" później mniej ale ciągle ma się dobrze. Może dlatego, że jest stale ścinana przez moją mamę, która uwielbia ją w wazonie i rabata w cieniu.
____________________
Pozdrawiam Ewa nasz ogród wspaniała przygoda czy czarna magia
Ania74 08:51, 04 sie 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
Dużo się dzieje i ogród pięknieje. A szałwia tradycyjnie wymiata !
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies