Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród dla moich synków

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród dla moich synków

Kacha123 22:34, 29 maj 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Ale Ty masz pole do popisu! Na takim terenie można zrobić kilka ogrodów
Stare drzewa mają wiele uroku i tworzą niepowtarzalny klimat.
Trzymam kciuki za pomyślne wyniki badań u synka!
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
katel 23:28, 29 maj 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Łagodne zimy mamy ostatnio i się rozpleniły kleszcze i ja trzymam kciuki za dobre wyniki.
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Marga 22:16, 30 maj 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Witam wieczorową porą
Bardzo dziękuję za życzenia zdrowia dla synka i trzymajcie dalej kciuki proszę, bo badań dzisiaj nie było , podobno jeszcze za wcześnie. Zeszło nam pół dnia w przyszpitalnej przychodni chorób zakaźnych dla dzieci.
Dziękuję także za wszelkie informacje dotyczące tej choroby. Staramy się trzymać rękę na pulsie i bacznie obserwujemy Młodego. Czytamy też różne opracowania, artykuły, fora i blogi. Wieje trochę grozą...ale chcemy być świadomi z czym możemy mieć do czynienia i jak z tym walczyć.
Młody czuje się dobrze, a na skórze nie zaobserwowaliśmy na szczęście żadnych rumieni. Kolejna wizyta lekarska czeka go juz wkrótce.


Z okazji dnia dziecka, wczoraj, zrobiliśmy sobie specjalny piknik na działce. Były prezenty i dużo śmiechu
Przepraszam ale zdjęć dzieci nie będzie tylko znane już Wam rośliny, jeszcze na dodatek niewyraźne (nie mam co pokazywać).

wielkie żurawki i małe perovskie, ogniki tawuły szare i derenie pod siatką

w miejscu ławeczki w tym roku są truskawki, za nimi kosodrzewiny (jedna chora, obecnie leczona) i rozchodniki


Kwitnące małe krzaczki Palibina, a przed nimi rzodkiewka, sałata i selery

____________________
Ogród dla moich synków
Marga 22:22, 30 maj 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
ładnie kwitnie tylko jeszcze mała


"coś" od sąsiadki

ogórki w barwinku i mikrobiocie

Fotergila zaczeła rosnąć, niestety druga mizerna


____________________
Ogród dla moich synków
Marga 22:28, 30 maj 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Popalony dereń jadalny opryskiem na grzyba ;( Moja wina, bo sąsiadka rozrabiała miksturę "na oko" i wyszła jej za mocna.

Dostałam wyrośnięte, habuziowate bukszpany, posadziłam po 4 (za dużo?) i zrobiła kule. Podsadzę Anabellkami, a w środek pójdzie chyba druga ławeczka.


____________________
Ogród dla moich synków
Zana 22:29, 30 maj 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
To "coś" od sąsiadki to trzykrotka wirginijska. Palibiny w jakiej odległości posadziłaś od siebie? Pytam, bo mój wieloletni ma tak ok. 140 cm wysokości i tak na oko podobnie w szerokości na górze (ku dołowi trochę się zwęża). Można je co prawda spokojnie ciąć, ale tylko zaraz po kwitnieniu.

Kciuki za malucha trzymam dalej. Jak nie ma rumienia to chyba będzie dobrze.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Marga 22:35, 30 maj 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Mam różne cukinie i dynie powtykane na rabacie


lawenda i reszta roślinek w ósemce sobie powoli rosną, a z tyłu ugór powoli "się" przekopuje

Irga odbija po przemarznięciu (kanciki wołają głośno o wyrównanie!)

____________________
Ogród dla moich synków
Marga 22:48, 30 maj 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Anula, 140cm mówisz? Hmmm...moje sadzone co 60-70cm, trzeba będzie ciąć Mam ich 6szt. Nie zrobiłam żadnego zdjęcia kiedy najładniej kwitły, szkoda. Cieszy mnie, że bączki je lubią
Dzięki za identyfikację tego fioletowego dziwoląga Takich "cosiów" mam więcej, sąsiadka: "pani wsadzi sobie bo to ładnie kwitnie, ale nie wiem jak sie nazywa" i ... sru mi przez płot

____________________
Ogród dla moich synków
AnnaCh 22:53, 30 maj 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Fajną masz sąsiadkę
Coś jak moja mama, "wyślij jej jeszcze to, ale nie wiem co to, kwitnie na żółto "
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Marga 22:58, 30 maj 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Aniu, tu 3 kępki tego coś od Twojej mamy kwitnącego na żółto Zdjęcia chciałam pokazać jak zakwitnie już. Wszystkie się przyjęły
____________________
Ogród dla moich synków
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies