Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dudusiowy ogród kiedyś tu wyrośnie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Dudusiowy ogród kiedyś tu wyrośnie...

MalgosiaR 14:18, 01 wrz 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
Marta, sosy mniam mniam i jaka ilość. Wrzosowisko mnie urzekło chyba dlatego że kocham wrzosy i wrzośce przypominają o jesieni...red barony urody cudnej, robi się coraz ładniej
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
ModraSowa 10:43, 04 wrz 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Marta, pozdrawiam serdecznie.
P.S. Zadziwiasz mnie coraz bardziej
____________________
Ania Ogród to życie
tabliczkazna... 21:21, 04 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
ModraSowa napisał(a)
Marta, pozdrawiam serdecznie.
P.S. Zadziwiasz mnie coraz bardziej


Aniu, fajnie, ze wpadlas. Tez pozdrawiam.
A co do zadziwiania - uwierz mi, sama jestem w szoku czasami Ale jest fantastycznie, czuje sie taka bardzo we właściwym miejscu i czasie...
____________________
Marta
tabliczkazna... 21:26, 04 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
MalgosiaR napisał(a)
Marta, sosy mniam mniam i jaka ilość. Wrzosowisko mnie urzekło chyba dlatego że kocham wrzosy i wrzośce przypominają o jesieni...red barony urody cudnej, robi się coraz ładniej


Dziękuje, Malgos. Miło mi.
Wrzosy coraz piękniejsze, a Allegro to w ogole szał we wsi Wybarwily sie na taka mocna fuksję, uwielbiam. Jeden z odcieni różu, który bardzo lubię.
Dzis kuzynka zadziwila mnie tekstem: "ooo, wrzosy... A ponoć przynoszą nieszczęście... "
Pierwsze słyszę, pomijajac to, ze ludowe wierzenia i przesady mnie nie ruszają...
____________________
Marta
tabliczkazna... 21:33, 04 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Kurczę, słuchajcie jaka Hameryka! Wstaje ja pare minut po drugiej w nocy (czemu nie, prawda?) i zmierzam pobawić sie z dzieckiem, które właśnie chwilowo sie wyspalo i nie da sie nic z tym zrobic, a w oddali słysze szum.
Trawnik i rabaty sie same obsługują naprawdę warto założyć automaty - moj maz zamiast latać z podlewaczka do północy ma teraz mnóstwo czasu na zmywanie i sprzątanie domu po calodniowej działalności małych szkodników

Pomyśleć, ze za chwile moj synuś skończy rok...

____________________
Marta
katarzynkak 22:29, 04 wrz 2014


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)
A po spacerku kilka fotek...
Front - no cóż, uwielbiam te Vanilki. Z kolei na wiosnę trzy niepasujące zurawki będziemy przeprowadzać


Marto, co to za trawka na tej raqbacie?
Super wyszło, a żurawki fajnie wyglądają
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
ModraSowa 22:53, 04 wrz 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)


Aniu, fajnie, ze wpadlas. Tez pozdrawiam.
A co do zadziwiania - uwierz mi, sama jestem w szoku czasami Ale jest fantastycznie, czuje sie taka bardzo we właściwym miejscu i czasie...

I O TO CHODZI BRODA !
(swoją drogą to ciekawe czy znasz ten kawał z tymi słowami?)
____________________
Ania Ogród to życie
Ania74 08:24, 05 wrz 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)
Kurczę, słuchajcie jaka Hameryka! Wstaje ja pare minut po drugiej w nocy (czemu nie, prawda?) i zmierzam pobawić sie z dzieckiem, które właśnie chwilowo sie wyspalo i nie da sie nic z tym zrobic, a w oddali słysze szum.
Trawnik i rabaty sie same obsługują naprawdę warto założyć automaty - moj maz zamiast latać z podlewaczka do północy ma teraz mnóstwo czasu na zmywanie i sprzątanie domu po calodniowej działalności małych szkodników

Pomyśleć, ze za chwile moj synuś skończy rok...



Nawadnianie, to moje najskrytsze marzenie...
Rozrywkowy ten Twój prawie Roczniak.
Od kiedy mam dzieci, czas mi tak przyspieszył, że nie nadążam... Ucieka normalnie.
Dlatego trzeba łapać każdą chwilę
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
tabliczkazna... 17:44, 05 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
katarzynkak napisał(a)


Marto, co to za trawka na tej raqbacie?
Super wyszło, a żurawki fajnie wyglądają


Kasiu, no hakone od siedmiu boleści Na razie daleko im do ideału, cos cieżko startują, ale bedzie dobrze. Chwilowo wojuje z jakimś grzybem po tych deszczyskach.
Dzieki za dobre słowo
____________________
Marta
tabliczkazna... 17:45, 05 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
ModraSowa napisał(a)

I O TO CHODZI BRODA !
(swoją drogą to ciekawe czy znasz ten kawał z tymi słowami?)


Nie, opowiedz
____________________
Marta
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies