Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mały ogród Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały ogród Kasi

Olili 00:02, 24 gru 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Życzę magicznych Świąt !
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
jazzy 20:37, 03 sty 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Szczęśliwego Nowego Roku!
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
gardney 20:53, 04 sty 2015


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
Kasiu wspaniale udekorowane pierniczki. A możesz wyjaśnić dlaczego złoto teściowej z racji swej nadzwyczajnej i niezwykle głębokiej sympatii do mojej jakże wyjątkwo sympatycznej teściowej zawsze wietrze jakiś podtekst w takich sytuacjach hihi
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
kasia_w 14:28, 05 sty 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Olili napisał(a)
Życzę magicznych Świąt !

Iza, dziękuje za życzenia, wszystkiego dobrego w Nowym Roku również dla Ciebie
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
kasia_w 14:29, 05 sty 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
jazzy napisał(a)
Szczęśliwego Nowego Roku!

Jazzy, dzięki. Dobrego Nowego Roku z nowym awatarkiem
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
kasia_w 14:36, 05 sty 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
gardney napisał(a)
Kasiu wspaniale udekorowane pierniczki. A możesz wyjaśnić dlaczego złoto teściowej z racji swej nadzwyczajnej i niezwykle głębokiej sympatii do mojej jakże wyjątkwo sympatycznej teściowej zawsze wietrze jakiś podtekst w takich sytuacjach hihi


Magda- wianek z podtekstem a jakże Teściowe to temat na powieść. Moja jest jednak wyjątkowa- bo za bardzo nie mam do czego się przyczepić Złoto należy się jej za dzielne coroczne wyprawianie Świąt dla całej rodziny. A ja korzystam póki mogę- na święta zrobiłam tylko kompot wiem, że jestem szczęściarą
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
ewa004 17:24, 05 sty 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
A ja w tym roku siłą odebrałam teściowej przywilej robienia świat .
Tak jakoś pomyślałam że teraz czas na dzieci.


P.s Za bardzo się tym faktem teściowa nie zmartwiła
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Karolinek 16:04, 06 sty 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Kasiu, obejrzałam parę ostatnich stron z ozdobami świątecznymi. Super, takie nieprzeładowane, gustowne, a choinka przeslicznej urody, też tak mam, że wolę mniej ozdób żeby nie zakrywać tego co najlepsze. Mój syn co roku mówi, mamo tak na bogato ubierzmy, marzy mu się kolorowa i wielka pod sufit.
Pozdrawiam i życzę dobrego roku!
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
gardney 00:08, 07 sty 2015


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
Kasiu no to rzeczywiście złoto dla teściowej rozumiem.
A i jak wspomniano o choince to muszę przyznać że piękna jest również mnie ujęła
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
kasia_w 16:16, 14 sty 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Kochani,
Coś czuję po kościach że na wiosnę będziemy zmieniać kształt rabat- są za wąskie, zbyt fikuśnie powyginane i w ogóle mnie denerwują.Oczywiście jest to robota od końca, bo części roślin już nie da się przesadzić (drzewa np.). Musi także zostać kształt podjazdu i raczej rabata z przodu domu, ta z hakuro.
Narysowałam kilka koncepcji, w tym jedna z liniami prostymi, choć ich nie lubię. Co sądzicie? nasadzeń, tych które mam na razie nie rysowałam dokładnie(oprócz drzew), nie planowałam też nowych na tą chwile. Na razie chciałabym, opanować kształt rabat. Potem przejdę do nasadzeń.Plan jest chyba dość czytelny- z przodu podjazd z kostki brukowej, z tyłu taras też z kostki docelowo, wokół ścieżka z kostki. Chciałabym na bocznej najdłuższej ścianie dodać także mały placyk z kostki + ławka- tam zwykle się wygrzewamy na słońcu, to miejsce słoneczne i dość mało wietrzne. Zdjęcia całej działki są na początku wątku.
Piszcie- będę wdzięczna za Wasze sugestie
1.

2.

3.

4.
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies