Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

Nallar 22:03, 03 wrz 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
To i ja pogratuluję seteczki
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
kosolka 06:28, 04 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Gratuluję stówki Iwonko!!
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Malgosik 08:33, 04 wrz 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
ja też gratuluję 100!
pędzi ten Twój wątek
____________________
Ogród na glinie
kaisog1 22:31, 04 wrz 2014


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Mam nasiona, tylko nie wiem czy są dojrzałe. Daj adres na PW to wyślę. Zrób tylko test, wytrząchaj nasiona teraz i wsadź do ziemi jak skiełkują to reszta tyż będzie oki Jak nie to daj znać zbiorę wczesną wiosną i podeślę
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
JoannA 21:05, 05 wrz 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
A gdzie fotki posadzonych zawilców?
Moje jeszcze w doniczkach i każdego dnia zmieniają miejsce
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Iwk4 21:20, 05 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ewo, Olu, Małgosiu, dziękuję za życzenia na setkę. Fajnie, że zaglądacie. Moja doba ostatnio jest za krótka. Sama nie wiem, gdzie czas umyka, odkąd wróciłam do pracy
Ale w ogrodzie jeszcze działam, tylko drugi dzień z rzędu noc mnie zastała i fotek nie zrobiłam.
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 21:24, 05 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
JoannA napisał(a)
A gdzie fotki posadzonych zawilców?
Moje jeszcze w doniczkach i każdego dnia zmieniają miejsce

Joasiu, pisałam u Ciebie, że posadziłam zawilce. Dziś chciałam sfocić, ale zaraz po obiedzie pojechaliśmy do miasta pozałatwiać sprawy najmłodszego. Średniemu uciekł pociąg, jak wracał z internatu i pojechaliśmy po niego odebrać go z trasy, bo nie miał połączenia do domu Wróciliśmy późno, z fotek znowu nic
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 21:26, 05 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
kaisog1 napisał(a)
Mam nasiona, tylko nie wiem czy są dojrzałe. Daj adres na PW to wyślę. Zrób tylko test, wytrząchaj nasiona teraz i wsadź do ziemi jak skiełkują to reszta tyż będzie oki Jak nie to daj znać zbiorę wczesną wiosną i podeślę

Małgosiu, podam ci adres na pv. Tylko, czy z nasionkami nie trzeba poczekać ze zbiorem do pierwszych przymrozków? Tak Danusia pisała, ale ja się nie znam.
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 21:47, 05 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Wczoraj wymurowałam ostatnią donicę przy tarasie. Pan hydraulik nam trochę przeszkodził, więc kończyliśmy przy lampie: Ja murowałam, M przyświecał lampą. Śmiał się, że doszłam do takiej wprawy, że mogę już mury stawiać. No jak spojrzę na pierwszy krzywy murek stawiany kilka lat temu, to żal ...
Dziś kupiliśmy irgę na nodze ( urzekła mnie, wygląda jak płacząca ) i pani w szkółce namówiła mnie na kilka wrzosów. Pochwaliła się, że ma 30 odmian. Jak zobaczyliśmy całe pole wrzosów za domem, zakochaliśmy się w nich. Niestety, kupiliśmy na razie dwa gatunki po 5 sztuk, na więcej muszę poczekać.
Jutro zagospodarujemy do końca ten kawałek:

Dokupiłam też jedną różę "Montana". Zabrakło na rabacie.

Jutro zrobię fotki.
I pochwalę się, że od Joasi dostałam sadzonki stipy. Piękna jest.
____________________
Ogródek Iwony II
21:58, 05 wrz 2014
Moje zawilce też już posadzone,dostały sporo kompostu i liczę ,że odwdzięczą się ładnym kwitnieniem..
A co będziesz tutaj w narożniku sadzić Iwonko?
Murku jeszcze nie stawiałam..ale płytki po majstrze swojego czasu poprawiałam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies