Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

Iwk4 23:01, 16 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Viola napisał(a)
Już widzę te tłumy ptaszków w karmniku Nie wiem czy malować.

Violu, choć kilka zrobi mi wielką radochę. Długo czekam na ten karmnik, rodził się w bólach między produkcją schodów, a czasem wolnym po pracy Ale jest dla mnie (właściwie dla ptaszków, tylko na moją prośbę się znaczy) i robiony przez e-Musia Jego szef kupił gotowy. Nie chciało mu się robić
____________________
Ogródek Iwony II
ana_art 23:01, 16 gru 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
a o jakim prostokątnym stroiku mówisz? bo ja chyba przeoczyłam
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
gardney 23:03, 16 gru 2014


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
Aneta hahaha dobre
ten śmiech a propos zmiany zdania i połamanych paznokci. Edytowałam bo tu już dwa posty pomiędzy
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
Iwk4 23:04, 16 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Bogdzia napisał(a)


Nie maluj tylko posmaruj olejem , wystarczająco zabezpieczy drewno. Zdolny Twój M.

Bogdziu, Magdo, Ewo, pięknie dziękuję za radę. Będzie olejowany
Jak fajnie tu być z wami. Człowiek ma mniej dylematów. Inni radzą, nie trzeba się zastanawiać i troszkę czasu wolnego na czytanie wątków jest
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 23:07, 16 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
zaczarowanaa napisał(a)


Iwonka te bombki sa przepiekne! chyba trzeba cierpliwosci do nich

Agnieszko, samo zawijanie z zegarkiem w ręku zajęło mi 10 minut - sztuka. Na taki efekt warto poświęcić ten czas. Kokardki można zrobić w czasie reklam filmowych. Przyklejałam je klejem na gorąco, więc lepiej robić hurtem. W zeszłym roku robiłam z cekinkami i tam przypinałam szpileczką, ale się luzowało
____________________
Ogródek Iwony II
gardney 23:08, 16 gru 2014


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
Aneta to chyba o to chodzi: stroik
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
gardney 23:08, 16 gru 2014


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
no nie a czemuż to dubel??? Przepraszam
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
Iwk4 23:09, 16 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
eda napisał(a)


Super super zdolna bestia cała rodzinka zdolna
U mnie ptaki na razie nieśmiałe chyba kotów się boją
spokojnej nocki

Edytko, u mnie Tola (moja psina) przegania wszystkie psy i koty. Mam nadzieję, ze ptaszki będą mogły spokojnie się stołować. Muszę tylko zamówić więcej ziaren, bo czytam, ze ptaszki - to żarłoki
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 23:16, 16 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
ana_art napisał(a)

moja mama robiła mi wyrzuty, że okna bez firanek to tak jakby było właśnie sprzątanie

Aniu i co? Firanki masz?
Ja jestem troszkę pod presją sióstr e-Ma.
W zeszłym roku większość firanek u mnie wylądowała po bokach okien robiąc za delikatne zasłonki. Wymieniłam grube firany na lekkie z kółkami do przetknięcia na karniszu. Lubię ich biel, bo ściany kolorowe (na razie) .
Szwagierki skrytykowały to oczywiście, a ja powiedziałam, ze lubię odkryte okno, bo mogę patrzeć na drzewa, jak wachlują. Temat się skończył.
Tylko w salonie mam firanki do połowy okna, bo za duże okno i trochę było mi tu łyso wieczorem, jak okna straszyły mnie czernią nocy. Mam zamiar wymienić rolety na tzw. dzień - noc i wtedy będzie ok, ale muszę jeszcze poczekać
____________________
Ogródek Iwony II
eda 23:16, 16 gru 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
oj tak tak jak już wyczają miejsce to nie ma co się obijać z dosypywaniem fajne są kulki z tłuszczem i ziarnem można kupić wiesza się na sznureczku dla sikorek u mnie to moje koty chyba wystraszyły wszystko bo łowne skubane nawet słoninka nie ruszona myślę że jak przyciśnie mróz to i do mnie przylecą
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies