Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

Iwk4 23:18, 16 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
ana_art napisał(a)
Iwonko tylko krowa zdania nie zmienia. Jeszcze 4 lata temu mówiłam że poza trawnikiem nie chcę nic by paznokci nie połamać

I jak się teraz czują twoje paznokcie?
Ja przez 3 lata chodziłam na pedicure i żel Latem zrezygnowalam Oświadczyłam e-Mowi, że kasę będę odkładać i wiosną zrobię zakupy do ogrodu Ale chyba skarbonkę muszę kupić, bo wydatków zawsze więcej, niż kasy i jeszcze nic nie odłożyłam, hi, hi
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 23:20, 16 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
ana_art napisał(a)
a o jakim prostokątnym stroiku mówisz? bo ja chyba przeoczyłam

Zobacz tu: http://www.ogrodowisko.pl/watek/3386-ogrodowa-przygoda-lukasza?page=456 i następną stronę
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 23:22, 16 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
gardney napisał(a)
Aneta to chyba o to chodzi: stroik

Magda, dokładnie ten
Musze nauczyć się linkować, tak, jak ty to robisz. ładniej to wygląda
____________________
Ogródek Iwony II
ana_art 23:28, 16 gru 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
gardney napisał(a)
Aneta hahaha dobre
ten śmiech a propos zmiany zdania i połamanych paznokci. Edytowałam bo tu już dwa posty pomiędzy
taka prawda była, a jak mnie kuzynka spytała czy będę miała warzywnik to prawie ją wyśmiałam... mówiąc, że nie, bo to że na wsi będę mieszkać to nie znaczy, że będę warzywa uprawiać... a teraz dałabym wiele by było miejsce na warzywnik
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 23:30, 16 gru 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Iwk4 napisał(a)

Aniu i co? Firanki masz?
Ja jestem troszkę pod presją sióstr e-Ma.
W zeszłym roku większość firanek u mnie wylądowała po bokach okien robiąc za delikatne zasłonki. Wymieniłam grube firany na lekkie z kółkami do przetknięcia na karniszu. Lubię ich biel, bo ściany kolorowe (na razie) .
Szwagierki skrytykowały to oczywiście, a ja powiedziałam, ze lubię odkryte okno, bo mogę patrzeć na drzewa, jak wachlują. Temat się skończył.
Tylko w salonie mam firanki do połowy okna, bo za duże okno i trochę było mi tu łyso wieczorem, jak okna straszyły mnie czernią nocy. Mam zamiar wymienić rolety na tzw. dzień - noc i wtedy będzie ok, ale muszę jeszcze poczekać

firanek nie mam od jakichś lat 15-stu.
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 23:33, 16 gru 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Iwk4 napisał(a)

I jak się teraz czują twoje paznokcie?
Ja przez 3 lata chodziłam na pedicure i żel Latem zrezygnowalam Oświadczyłam e-Mowi, że kasę będę odkładać i wiosną zrobię zakupy do ogrodu Ale chyba skarbonkę muszę kupić, bo wydatków zawsze więcej, niż kasy i jeszcze nic nie odłożyłam, hi, hi
przez lata nosiłam akryl, od trzech lat nie noszę chociaż przyznam, że ostatnio mnie kusiły znowu..
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Iwk4 23:33, 16 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
eda napisał(a)
oj tak tak jak już wyczają miejsce to nie ma co się obijać z dosypywaniem fajne są kulki z tłuszczem i ziarnem można kupić wiesza się na sznureczku dla sikorek u mnie to moje koty chyba wystraszyły wszystko bo łowne skubane nawet słoninka nie ruszona myślę że jak przyciśnie mróz to i do mnie przylecą

Przylecą. Choć koty potrafią być cwane Znajdź kota na drugiej fotce czyhającego na ptaszki. Cała jodła się bujała wtedy, a wiatru nie było. Nie wiedziałam, co jest grane, dopóki e-Muś nie wypatrzył czorta prawie na szczycie jodły.


____________________
Ogródek Iwony II
ana_art 23:40, 16 gru 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
wyczytałam u Łukasza, że się stresujesz czy stroik wyjdzie, spokojnie dasz radę to nic trudnego.
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Iwk4 23:59, 16 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Więc idę dalej kleić.
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 00:45, 17 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Stroik skończony.
Udało się. Jest srebrno - biały z nutką orzechowego koloru. Podoba mi się.
Różni się od Łukaszowego troszkę, ale fajnie wyszedł
Fotki jutro, bo teraz idę spać. Rano do pracy

Ps. Przypominają mi się czasy, kiedy z moją mamą coś dłubałyśmy po nocach, jak tata był w pracy na nocną zmianę. Ja haftowałam, mama szyła, cichaczem sprzątałyśmy cały bałagan i szczęśliwe padałyśmy, by rano wstać
Tak razem uszyłyśmy moją suknię ślubną. W konspiracji przed wszystkimi

Dobranoc
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies