Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

Ewik 22:16, 12 sty 2015


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Metamorfoza super, będzie sie działo na wiosnę
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Luki 22:16, 12 sty 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Iwonko się nie przejmuj sąsiadami. Na początku też się przed nimi czaiłem, a teraz wszyscy wiedzą, że Łukasz z łopatą, latający z krzakami, doniczkami,aparatem itd to nic nadzwyczajnego ot taki codzienny widok
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
beata_kulesza 22:20, 12 sty 2015


Dołączył: 14 lis 2013
Posty: 829
Witaj Iwonko , historyjka jak z Love Story
Widać, że masz bardzo kochającego męża, tak po cichu to każda z nas marzy o takiej romantycznej sytuacji.Mimo upływu lat ciągle zakochany i to jest piękne
____________________
Beti - Ogród Beaty
ana_art 22:21, 12 sty 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Łukasz też tak mam nie przejmuje się zerkaniem, a może to Oni już nie zwracają uwagi
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ryska 22:30, 12 sty 2015


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
Raptem osiem dni mnie u Ciebie nie było a tu: lustrzanka kupiona, podsumowanie roku zrobione i kolejna ciekawa historia romantyczna opowiedziana Pozdrawiam gorąco.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Viola 22:45, 12 sty 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Nallar napisał(a)

Violu namów sąsiada żeby zalogował się i utworzył sobie wątek na "O" Będzie bardziej wyrozumiały.

Ha, ha jeden z moich sąsiadów (taki 80-letni dziadek- były właściciel całej dzielnicy)tak mówi o moim ogrodzie: "To MÓJ najpiękniejszy ogród" (mimo, że wiecie jak mój ogród wygląda - prawie go jeszcze nie ma). Ha, ha ciągle się dziwi, że ja coś jeszcze sadzę... Przecież tyle drzew naokoło
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Iwk4 23:21, 12 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Czytam wasze wypowiedzi, a moja córka się pyta: Mamo, co się tak śmiejesz do komputera? Ha, ha

Luki napisał(a)
Iwonko się nie przejmuj sąsiadami. Na początku też się przed nimi czaiłem, a teraz wszyscy wiedzą, że Łukasz z łopatą, latający z krzakami, doniczkami,aparatem itd to nic nadzwyczajnego ot taki codzienny widok

ana_art napisał(a)
Łukasz też tak mam nie przejmuje się zerkaniem, a może to Oni już nie zwracają uwagi

Chyba sąsiedzi przestali się przejmować.
Ja mam tylko taki problem: Niemal naprzeciw mieszka uczeń i podgląda mnie, jak biegam z aparatem, a potem na lekcji (zajęcia artystyczne - fotografia) głośno woła: widziałem, jak pani fotografowała Na to ja im też mówię, aby focili swoje ogródki A co, czemu mają ze mnie się śmiać, aparaty w ruch i niech będzie zbiorowa epidemia
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 23:22, 12 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
ryska napisał(a)
Raptem osiem dni mnie u Ciebie nie było a tu: lustrzanka kupiona, podsumowanie roku zrobione i kolejna ciekawa historia romantyczna opowiedziana Pozdrawiam gorąco.

No to się dzieje, Reniu. Każdy dzień coś nam przynosi, tylko musimy to zauważyć (No, czasami noc )
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 23:27, 12 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ewik napisał(a)
Metamorfoza super, będzie sie działo na wiosnę

Ewo, liczę na to

beata_kulesza napisał(a)
Witaj Iwonko , historyjka jak z Love Story
Widać, że masz bardzo kochającego męża, tak po cichu to każda z nas marzy o takiej romantycznej sytuacji.Mimo upływu lat ciągle zakochany i to jest piękne

Myślę, ze tych e- Musiów jest więcej
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 23:30, 12 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Viola napisał(a)

Ha, ha jeden z moich sąsiadów (taki 80-letni dziadek- były właściciel całej dzielnicy)tak mówi o moim ogrodzie: "To MÓJ najpiękniejszy ogród" (mimo, że wiecie jak mój ogród wygląda - prawie go jeszcze nie ma). Ha, ha ciągle się dziwi, że ja coś jeszcze sadzę... Przecież tyle drzew naokoło

Violu, to co ten sąsiad powie, jak ty już ten ogród do końca zagospodarujesz
Żeby wtedy na zawał nie zszedł
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies