Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

Tess 23:54, 12 sty 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12099
eM romantyk.
Lustrzanki zazdraszczam pozytywnie.
W storczyku różnicę dostrzegam.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Malgosik 00:00, 13 sty 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Iwonko, ja myślałam, zę tą ognistą rabatę to Ty już zagospodarowałaś. Będzie jeszcze jedna?
____________________
Ogród na glinie
Iwk4 00:20, 13 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Malgosik napisał(a)
Iwonko, ja myślałam, zę tą ognistą rabatę to Ty już zagospodarowałaś. Będzie jeszcze jedna?

Ostatnio czytałam artykuł Danusi
http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/407-modna-rabata-w-ognistych-barwach
Mocno się zastanawiam nad nią, pasowałaby przy tujach, na wprost wjazdu na posesję, którą Łukasz projektował, choć kawałek tak zrobić. A to dlatego, że mam Kanny w dwóch kolorach, młodą trytomę - 12 sadzonek czeka w domu do wiosny, rudbekię, którą bardzo lubię, liliowce w kolorach pomarańczowej cegły, dalie zółte, nachyłki. Rabata by łączyła słoneczne barwy z czerwienią. Do tego z tyłu jakieś Miskanty dać Cały dzień jest tam słońce.
Cały czas się nad tym zastanawiam i cały czas boję się tej rabaty. Do tego sezonowo pelargonie wsadziłabym na rabatę. I z brzegu bordowe żurawki.
Sebek każe wysadzić berberysy od gracków, a one tak mi się tam podobają. W tym roku zostaię, martwić się będę za rok.
____________________
Ogródek Iwony II
Ewkakonewka 08:40, 13 sty 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Iwonka przepiękna historia urodzinowa I spełnione marzenie o aparacie, ćwicz, trenuj i pokazuj
Ja już czekam, rób kawę
Dlaczego boisz się rabaty? Jak coś nie zagra to poprawisz, a z reguły nawet jak w jednym sezonie gra to potem i tak się udoskonala
Miłego dnia
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Viola 09:45, 13 sty 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Iwk4 napisał(a)
Czytam wasze wypowiedzi, a moja córka się pyta: Mamo, co się tak śmiejesz do komputera? Ha, ha



Chyba sąsiedzi przestali się przejmować.
Ja mam tylko taki problem: Niemal naprzeciw mieszka uczeń i podgląda mnie, jak biegam z aparatem, a potem na lekcji (zajęcia artystyczne - fotografia) głośno woła: widziałem, jak pani fotografowała Na to ja im też mówię, aby focili swoje ogródki A co, czemu mają ze mnie się śmiać, aparaty w ruch i niech będzie zbiorowa epidemia


Ha, ha dobrze zagrałaś z tym uczniem, trzeba zawsze racjonalizować swoje hobby, bo dzieci inaczej nie zrozumieją, a tak wiedzą, że fotografowanie ogrodu to SZTUKA
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
lojalna_ 11:10, 13 sty 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Iwonko tyle sie u Ciebie dzieje pomysł z rabata super ale Ty juz masz taki ogien na podwyzszanej rabatce orzeciez to zrobienie kolejnego nie bedzie dla Ciebie problemem


Aparatu gatuluje rób fotki i pokazuj pstrykaj te same miejsa na innych ustawieniach i pokazuj

Z tym uczniem masz nie lada kłopot ale swietnie sobie z tym radzisz Iwonko buziaczki
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
rozark 14:48, 13 sty 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Iwk4 napisał(a)

Ostatnio czytałam artykuł Danusi
http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/407-modna-rabata-w-ognistych-barwach
Mocno się zastanawiam nad nią, pasowałaby przy tujach, na wprost wjazdu na posesję, którą Łukasz projektował, choć kawałek tak zrobić. A to dlatego, że mam Kanny w dwóch kolorach, młodą trytomę - 12 sadzonek czeka w domu do wiosny, rudbekię, którą bardzo lubię, liliowce w kolorach pomarańczowej cegły, dalie zółte, nachyłki. Rabata by łączyła słoneczne barwy z czerwienią. Do tego z tyłu jakieś Miskanty dać Cały dzień jest tam słońce.
Cały czas się nad tym zastanawiam i cały czas boję się tej rabaty. Do tego sezonowo pelargonie wsadziłabym na rabatę. I z brzegu bordowe żurawki.
Sebek każe wysadzić berberysy od gracków, a one tak mi się tam podobają. W tym roku zostaię, martwić się będę za rok.


Zrób, zrób bo mnie też coś takiego chodzi po głowie. Chętnie zobaczę u ciebie . Bo u mnie na pierwszy ogień idzie przedogródek.
____________________
pozdrowionka
Ewa777 16:22, 13 sty 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18536
Iwonko, gratuluję zakupu Fajnie, że Ci tak wszystko ułożyło się po Twojej myśli. Widzę różnicę w zdjęciach i to oczywiście na plus dla lustrzanki Jestem też zdecydowana na ten model, ale muszę trochę poczekać Widzę po Twoich opisach, że się znasz choć trochę na robieniu zdjęć i ustawieniach. Ja jestem zupełnie zielona w tym temacie. Mus się uczyć

Rabatka ognista? Jestem za! Lubię takie kolory
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Mala_Mi 16:48, 13 sty 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Sorki ale tylko rabatę eMusiową obejrzałam.... ile trzeba się przełamywać by rozstać sie z czymś co jest ładne..brakuje jednak temu czegoś......dużo łatwiej zrobić nowy ogród niż poprawić istniejący.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
bdan 17:42, 13 sty 2015


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Iwonko dopiero dzisiaj znalazłam troche czasu, żeby zajrzeć na ogrodowisko. Dziękuję, za życzenia u u mnie i również życzę wszystkiego dobrego, zwłaszcza dużo miłości i zdrówka.

Mam nadzieję, ze uda mi się w najbliższym czasie uda mi się częściej być na ogrodowisku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies