Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

Iwk4 21:32, 16 sie 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Na północnej stronie domu rośnie sobie nawłoć, jakieś żółte nie wiem, co i jarzębina. Są tam jeszcze szmaragdy, bergenia, szałwia omszona, forsycja, rudbekia, kany. Jedna rabatka trochę, jak w wiejskim ogródku.
Dla Kasi zdjęcia z jesiennej rabatki:

Trochę słoneczko podświetlało listki jarzębiny
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 21:47, 16 sie 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
lojalna_ napisał(a)



Tez mam taka wiosenna fotke jak koliberek szaleje na moich surfiniach taka trąbke ma fajna

Miłej soboty zycze u nas z rana chłodno jeden promyk słoneczka

Jolu u nas dziś był kalejdoskop pogodowy. Deszczyk, słońce, wiatr, słońce, deszczyk, ... i tak cały dzień


Po południu syn wykopał mi krzaczki z południowej strony tarasu, a to oznacza,że zabieramy się za rabatę południową. Dużo pracy nas czeka, ale jest plan. Zamówiliśmy ziemię, bo tej, co jest, będzie za mało. Ma dojechać w poniedziałek.
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 21:49, 16 sie 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Aniulka napisał(a)

No..sąsiad widzi piękny zadbany ogród Iwonko
Ach ta Twoja ławeczka..wzdycham do niej...

Aniu, mam nadzieję, że już niedługo też będziesz miała ławeczkę.
Moja już ma kilka lat. Mój kochany teść ją robił, a teraz już go nie ma, więc o tyle ławeczka jest ważniejsza.
____________________
Ogródek Iwony II
kosolka 21:51, 16 sie 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Witaj Iwonko! Widzę że robota się szykuje!?
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Iwk4 21:56, 16 sie 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Witaj Olu. Tak. Nie sądziłam, że jeszcze w tym roku, ale jak e-Muś zapowiedział, że to będzie jego rabatka, to prace nabrały tempa.
Trzeba zdjąć chodniczek, wyrównać teren, przy samym tarasie zrobić murek oporowy, bo teraz jest skarpa, a to nie jest dobre dla roślin. Usunąć roślinki, które tam są (mini - busz), dosypać ziemię, wytyczyć linię rabaty i trawniczka, nawieźć,... ma być też nowa trawa, ale niewiele jej tam będzie.
____________________
Ogródek Iwony II
kosolka 21:58, 16 sie 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Ciekawa jestem czy je się kiedyś doczekam że mój M. bedzie robił swoją rabatkę.. Póki co nie wyobrażam sobie tego! Powodzenia!! Sporo pracy przed Wami!
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Iwk4 22:09, 16 sie 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
kosolka napisał(a)
Ciekawa jestem czy je się kiedyś doczekam że mój M. bedzie robił swoją rabatkę.. Póki co nie wyobrażam sobie tego! Powodzenia!! Sporo pracy przed Wami!

Na Jego rabatce pewniakiem będą herbaciane róże Ostatnio ze szkółki nie chciał wyjść, bo ja ich nie chciałam kupić na moją różową rabatkę I pomarańczowe jeżówki wołały do niego: kup mnie (do mnie zresztą też), ale ja ich nie miałam w planie
Więc powiedziałam, że zgadzam się na e-Musiową rabatkę przy tarasie. Bo to, co tam rosło, rozrosło się już za wielkie
____________________
Ogródek Iwony II
Kasial 12:57, 17 sie 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Iwk4 napisał(a)
Na północnej stronie domu rośnie sobie nawłoć, jakieś żółte nie wiem, co i jarzębina. Są tam jeszcze szmaragdy, bergenia, szałwia omszona, forsycja, rudbekia, kany. Jedna rabatka trochę, jak w wiejskim ogródku.
Dla Kasi zdjęcia z jesiennej rabatki:

Trochę słoneczko podświetlało listki jarzębiny


Pięknie dziękuję za żółciutkie zdjęcia uwielbiam serce mi się raduje na Twoje zdjęcia
Rudbekie mam, forsycje też mam Kannę dostałam o pomarańczowych kwiatach, w przyszłym roku będzie bosko kolorowo
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Kasial 12:58, 17 sie 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Uciekam, ale wrócę później pozdrawiam ciepło
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Iwk4 13:03, 17 sie 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Uwielbiam moje VF . Jeszcze 2 tygodnie temu były takie:

Teraz są trójkolorowe: różowe, białe i zielone
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies