Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

ana_art 21:02, 18 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Iwk4 napisał(a)

Dzięki Aniu, szczerze mówiąc chciałam Cię o nie prosić
Przy okazji, jak wysokie są twoje VF ? Bo moje rosną cały czas w górę, zastanawiam się, jak wysoko docelowo? Czy Limki są wyższe od VF?
ależ nie ma problemu, w tym roku też porozsyłałam, a patyków po cięciu jest bardzo dużo
u mnie one mniej więcej tej samej wysokości, ale trudno powiedzieć bo jedne krzaki mają ze 12ocm inne nawet 160 z tym że limki tak się nie pokładają.
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
kosolka 21:07, 18 sie 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Iwk4 napisał(a)

Kasiu, w tym miejscu mam 4 Vanilki. Sadziłam co 70 cm. Ładnie się rozrosły.


Ja na mojej rabacie mam co 1,5m!! Chyba przesadziłam z odległościami (choć raz w drugą stronę) Ale nic to. Zobaczymy w przyszłym roku jak to będzie wyglądało, zawsze moge pomiędzy podosadzać
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Iwk4 21:18, 18 sie 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
kosolka napisał(a)


Ja na mojej rabacie mam co 1,5m!! Chyba przesadziłam z odległościami (choć raz w drugą stronę) Ale nic to. Zobaczymy w przyszłym roku jak to będzie wyglądało, zawsze moge pomiędzy podosadzać

U ciebie Olu zmieszczą się między hortki trawki. Ładnie by wyglądały miskanty ML
____________________
Ogródek Iwony II
Kasial 21:21, 18 sie 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
No to u mnie odległość może ze 40 cm Jutro sprawdzę.
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Iwk4 21:21, 18 sie 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
ana_art napisał(a)
ależ nie ma problemu, w tym roku też porozsyłałam, a patyków po cięciu jest bardzo dużo
u mnie one mniej więcej tej samej wysokości, ale trudno powiedzieć bo jedne krzaki mają ze 12ocm inne nawet 160 z tym że limki tak się nie pokładają.

U mnie VF też mają budowę kaskadową. Na dodatek w różnym tempie mają kwiatki. Niektóre dopiero pączki, inne już różowe, a po drodze limonkowe i białe. Podoba mi się ta niejednorodność w kolorach
O patyczki się przypomnę. A jak Aniu będziesz się czegoś jeszcze pozbywać, też daj znać
____________________
Ogródek Iwony II
kosolka 21:22, 18 sie 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Kasial napisał(a)
No to u mnie odległość może ze 40 cm Jutro sprawdzę.


Ej, nie pękaj Zobacz jak mam posadzone moje hort ogrodowe Przesadzisz i tyle.
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Iwk4 21:23, 18 sie 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Kasial napisał(a)
No to u mnie odległość może ze 40 cm Jutro sprawdzę.

Chyba trochę ciasno będą miały Sprawdź odległość między środkami.
____________________
Ogródek Iwony II
kosolka 21:23, 18 sie 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Iwk4 napisał(a)

U ciebie Olu zmieszczą się między hortki trawki. Ładnie by wyglądały miskanty ML


Myślałam o trawach. Trochę się obawiam miskantów. Jak już pisałam, uczę się traw dopiero Boję się, bo się naczytałam ze one tak bardzo ekspansywne..
____________________
Ola Kosolkowa pasja
ana_art 21:29, 18 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
kosolka napisał(a)


Myślałam o trawach. Trochę się obawiam miskantów. Jak już pisałam, uczę się traw dopiero Boję się, bo się naczytałam ze one tak bardzo ekspansywne..
nic mylnego! miskanty rosną 'w kupie'
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 21:29, 18 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Iwk4 napisał(a)

U mnie VF też mają budowę kaskadową. Na dodatek w różnym tempie mają kwiatki. Niektóre dopiero pączki, inne już różowe, a po drodze limonkowe i białe. Podoba mi się ta niejednorodność w kolorach
O patyczki się przypomnę. A jak Aniu będziesz się czegoś jeszcze pozbywać, też daj znać
pamiętam też o red baronie
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies