Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

Kacha123 07:08, 25 cze 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Pozdrawiam i czekamy na Ciebie
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
rzulieta 09:30, 25 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161
No to czekamy
____________________
Ogródek Niny
GorAna 10:18, 25 cze 2015


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Iwonko, ależ Twój ogród wypiękniał!!!!!....czpki z głów!!!.....po prostu cudnie masz
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Malgosik 15:15, 25 cze 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
tą smółką to wabisz wszystkich
każdy chciałby kawałek
dołożyłam fotki
____________________
Ogród na glinie
AgaAga 22:48, 26 cze 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 209
Iwk4 napisał(a)


[img


Ogród wprost tryska kolorami
a ta donica jest przepiękna z chęcią bym taką "przytuliła"
____________________
CZERWONY DOMEK z ogrodem
Iwk4 21:56, 27 cze 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
No to wróciłam.
Pożegnałam absolwentów, na pamiątkę mam płytę z ich filmikami i album ze zdjęciami i wpisami.
Wreszcie będę mieć czas na ogród i dom Trochę relaksu
Ja intensywnie pracowałam, e-Muś pracował w ogrodzie: kosił trawę, przesadził po tygodniu opadów jedną tuję na tyły domu. Uporządkował teren pobudowany.Posprzątał garaż, gdzie zalegały moje ogrodowe narzędzia, wreszcie samochód może być chowany do garażu,a ja dostałam pomieszczenie gospodarcze na narzędzia z szafką, półeczkami i wieszakami. Jest ogólny porządek, tylko muszę sobie poukładać wszystko po mojemu. Chociaż po Zbyszkowemu - jest porządek
Na początku czerwca trwały tu jeszcze prace związane z odgruzowywaniem, teraz prym zaczynają wieść roślinki.

edit: na fotce widać trytomę od Małej Mi - jest śliczna. Niesamowite jest, jak długo potrafią kwitnąć bratki


Zaczynają kwitnąć lilie i byliny:





____________________
Ogródek Iwony II
lojalna_ 21:59, 27 cze 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
No to sie ciesze ogromnie z Twoich wakacji ....miłego wypoczynku w ogrodzie i nie tylko

Edit

Pieknie masz
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Iwk4 22:05, 27 cze 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
lojalna_ napisał(a)
No to sie ciesze ogromnie z Twoich wakacji ....miłego wypoczynku w ogrodzie i nie tylko

Edit

Pieknie masz

Jolu, dziękuję. Mój ogród przechodzi chyba najwyższy szczyt kwitnących roślin. Zrobiłam fotki i nie wiem, które wybrać, by wszystko pokazać. Każda strona, każda rabatka mnie zachwyca.
____________________
Ogródek Iwony II
kosolka 22:05, 27 cze 2015


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Zaczyna się kwitnienie na ognistej!! Będzie ślicznie! No, to korzystaj z wakacji Łezki były co? My żegnaliśmy przedszkole i wychowawczynię mojej trzecioklasistki.. Też trochę się oczy zmoczyły..
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Iwk4 22:08, 27 cze 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
kosolka napisał(a)
Zaczyna się kwitnienie na ognistej!! Będzie ślicznie! No, to korzystaj z wakacji Łezki były co? My żegnaliśmy przedszkole i wychowawczynię mojej trzecioklasistki.. Też trochę się oczy zmoczyły..

Łezki były Olu, a jakże.
To było 14 wspaniałych dzieciaków, i to wcale nie pod względem nauki, ale tak po ludzku, kochających się wzajemnie przyjaciół potrafiących szanować innego człowieka. Na apelu usiadłam troszkę za ich plecami pod pretekstem, że będę ich wspierać, jakby się podczas wystąpienia czy śpiewu mieli pomylić. Wszyscy się wzruszyli, było sporo takich momentów, ale się udało nawet powiedzieć do nich parę słów i podziękować rodzicom za pomoc i wsparcie.
A wczoraj żegnaliśmy rok szkolny w gronie pracowników - to już tradycja od nastu lat, że co roku spotykamy się pod namiotem w ogrodzie kogoś innego
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies