Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

Iwk4 21:30, 26 lip 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
ryska napisał(a)
Piękny ten maczek dubeltowy

Nasionka maczka dostałam od Dorotki - nawet nie wiedziałam, ze on taki podwójny. Posiałam dopiero w maju, a teraz zachwyca.
Reniu, twoje nasionka kremowych turków jeszcze nie mają kwiatków. Ciekawa jestem ich
U ciebie może już kwitną ?
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 21:44, 26 lip 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Mira napisał(a)
Iwonko a ja z pytaniem o róże.Podpowiesz mi jakie masz na liście? Jesteś bardziej obeznana w tym temacie jak ja.Motam się i nie wiem jakie wybrać.Zajrzałam do tych linków co wtedy poradziłaś ale pogubiłam się,za duży wybór

Mira, ja sobie zapisałam w notesie kilka nazw róż, ale teraz nie pamiętam, w jakich są kolorach. Musze sprawdzić. Na pewno chciałabym pomponellę, zachwyciła mnie kwiatami,
http://i640.photobucket.com/albums/uu123/Agna81/cla13.jpg
do tego róże w kolorze wina i coś pnącego. Jeszcze nie wiem, którą wybiorę. Nad listą będę pracować
Daj mi kilka dni
edit:
W jakich kolorach by cię interesowały róże ?
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 21:52, 26 lip 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Kacha123 napisał(a)
Ognista super! Jak się tak napatrzycie, to nic dziwnego, że się następne rewolucje szykują - przecież to żywa energia

Kasiu, do rewolucji nie napędza ognista, tylko Ogrodowisko. Sama zauważyłaś, ze jak zrobisz fotkę, widzisz więcej szczegółów i chcesz zaraz poprawiać
Zobacz:
Na tej fotce stwierdziłam, ze jest za mało traw wkoło ciurkadełka

Wczoraj dosadziłam FC:
____________________
Ogródek Iwony II
Margo 22:28, 26 lip 2015


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 1337
Pieknie, kolorowo u Ciebie, ilość kwitnących roslin oszałamia.
No i tempo zmian też szalone. Ja taka dumna chodziłam, że pozmieniałam sporo w ogrodzie, ale przy Tobie to ja leniuch jestem
____________________
Gosia
gardney 22:32, 26 lip 2015


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
Wow Iwonko ale u Ciebie pięknie kolorowo. Zatęskniłam do tych kolorów które wykluczyłam w swoim planie, czasem zajrzę do Ciebie zaczerpnąć energii. Wokół ciurkadełka zwiewni, kolorowo bardzo ładnie
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
Iwk4 22:33, 26 lip 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
MirellaB napisał(a)
Iwonka kolorów u Ciebie multum super
Maki bardzo mi się podobają,ale takich ładnych jak u Ciebie to nie widziałam raczej znam takie polne
Trawa, a w niej te kwiatki też mi się podoba

I znowu wracam do poprzedniego tematu.
Zostaw Iwonko to ciurkadełko tam gdzie jest. Chcesz przemalować to maluj (tak jak pisałam wcześniej ten kolor mnie nie razi) A co z stołem i ławką też zmienisz kolor, bo teraz ciurkadełko mahoń nawiązuje do nich.

Zostaw tą donice i zrób obwódkę jak Tess radziła.

Tych zmian u Ciebie to nie ma końca - odpuść trochę

I najważniejsze odpocznij w końcu i ciesz się tym pięknym ogrodem, bo ciągle coś w nim zmieniasz - odetchnij w końcu

Miłej niedzieli Iwonko

Mirelko, rady pełne troski
Ciurkadełko zostanie na swoim miejscu. Jutro sprawdzę, jak szarość do niego będzie pasować
Obwódkę w przyszłości zrobię. Tylko nie mam jeszcze bukszpanów. Fajnie by wyglądały już takie wyższe
Mirelko, na dzień dzisiejszy tylko drobne szlify i będę czekać, aż wszystko zakwitnie. Teraz czekam na hortensje i zawilce

____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 22:33, 26 lip 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Moja rabatka przytarasowa:



____________________
Ogródek Iwony II
Malgosik 22:35, 26 lip 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
kolorów u Ciebie coraz więcej
pięknie
____________________
Ogród na glinie
Iwk4 22:48, 26 lip 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Margo napisał(a)
Pieknie, kolorowo u Ciebie, ilość kwitnących roslin oszałamia.
No i tempo zmian też szalone. Ja taka dumna chodziłam, że pozmieniałam sporo w ogrodzie, ale przy Tobie to ja leniuch jestem

Gosiu, a ja tęsknię do obrazów z twojego ogrodu. Tyle słyszałam o pracy, którą włożyłaś, aby cię cieszył, że teraz już pora na twój wątek. Czekam niecierpliwie.

Tempo prac - mam urlop, czas i chęci. Ale robię tyle, by nie stać się niewolnikiem ogrodu. Po prostu lubię być w moim ogrodzie. Więc jak już usiądę gdzieś w kąciku, to zaraz wypatrze jakieś zielsko, albo roślinkę, którą właśnie w tym momencie muszę przesadzić. Tak było z trawkami przy hortensjach.
Sobota, ósma wieczór, a ja pobiegłam po szpadel, bo brakowało mi trawek, a w donicy przy hortensjach brakowało mi rozchodników - tam było zbyt smutno. Więc była wymiana Tak przy okazji - roślinki w donicach lepiej rosną, niż w ziemi. Hortensje Limelight równo sadzone wiosną w donicach i na rabacie - różnią się wielkością i wzrostem na korzyść tych donicowych


____________________
Ogródek Iwony II
ryska 22:51, 26 lip 2015


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11601
Iwk4 napisał(a)

Nasionka maczka dostałam od Dorotki - nawet nie wiedziałam, ze on taki podwójny. Posiałam dopiero w maju, a teraz zachwyca.
Reniu, twoje nasionka kremowych turków jeszcze nie mają kwiatków. Ciekawa jestem ich
U ciebie może już kwitną ?

Liczyłam, że się same wysieją w ogródku warzywnym ale pewnie wiosną je załatwiłam czyli wyplewiłam i nie mam ani jednej roślinki.
Może się obraziły, że ich od habazi wyzywałam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies