Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

Mala_Mi 09:18, 25 lip 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Oj tu znów jakaś burza mózgów.. ale za dużo by wgryźć się.. poczekam co w końcu wydumasz statecznie.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Iwk4 17:16, 25 lip 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
szemusia napisał(a)
Też poczytałam i faktycznie masz nad czym myśleć
Teraz mysisz się przespać z pomysłami

Przespałam się. Nawet odbyłam wstępną rozmowę z M. Efekt - kupiona szara farba do ciurkadełka. Odcień z mieszalnika. Wymieniać nie będę, bo siem nie da. Mam nadzieję, ze będzie lepiej. Dziś padało, wiec malowanie po niedzieli.

Reszta chwilowo bez odzewu. Na hasło rozbierania donicy Zbyszek powiedział, że mam zaprosić chętnych do pomocy
Chyba tylko zdejmę kamień w przypływie weny. Jeśli się da
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 17:45, 25 lip 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
ana_art napisał(a)
hmmm nabazgrałam co w mojej głowie siedzi
zielone linie to bukszpan, żółte np. jakaś trawka lub coś co będzie rosło za obwódka i będzie wysłaniało donice, czerwone to ciurkadełko,

Ana, dziękuję za pomysł i że ci się chciało malować. Pomysł ciekawy, nad takim rozwiązaniem nie myślałam. Problem tylko z tym, ze fotki przekłąmują perspektywę i chyba przy takim układzie będzie za mało miejsca w przejściu.
Dziś cały dzień patrzę na ten zakątek i chyba się tak nie da ...
Z innej perspektywy jest za mało miejsca.
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 17:47, 25 lip 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Viola napisał(a)
Iwonko, a ja słaba matematyczka jestem, ale z geometrii zawsze miałam piątkę: więc nie rozumiem tego strachu przed okrągłymi rabatami w nowoczesnych, "geometrycznych" ogrodach. To koło jest figurą podobnie jak kwadrat czy nie jest??? Dobrze zauważyłaś, że u Danusi też są okręgi - przecież możesz zrobić linie proste, a w narożniku właśnie podkreślić ten mur kamienny (czyli donicę) obwódką bukszpanową i to nie w prostokącie czy kwadracie tylko właśnie w wycinku koła !!! Tylko wtedy nie można robić takiego uskoku jak narysowałaś tylko linia musi być prosta od początku do końca tej rabaty To moje pięć groszy Pozdrawiam

Violu, ciekawe podejście do tematu. Tylko obrzeża z betonu - trzeba by je cięć. Bukszpan wkoło donicy jest w wielu pomysłach i mi się podoba
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 17:49, 25 lip 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
babka napisał(a)
Widzę burza mózgów trwa Podoba mi się ten układ, który zaproponowała Ana. I rzeczywiście w tej sytuacji nie trzeba rozbierać donicy, dobrze radzą

____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 17:51, 25 lip 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
MirellaB napisał(a)
Iwonka, a jak zdejmiesz kamień i stwierdzisz, że jednak cegła Ci się nie podoba to co zrobisz?

Wypowiedz się o koncepcj Any

Mirelko, w sprawie fajnej koncepcji Any się wypowiedziałam. Nie wiem, co się stanie, jak się zacznie rozbierać kamień. Zawsze przy takich sprawach jest wiele nieprzewidzianych sytuacji
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 17:52, 25 lip 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Mala_Mi napisał(a)
Oj tu znów jakaś burza mózgów.. ale za dużo by wgryźć się.. poczekam co w końcu wydumasz statecznie.

Aniu, troszkę szybciej się pisze, trochę wolniej działa
Ale opiszę potem, co wydumałam
____________________
Ogródek Iwony II
rzulieta 18:05, 25 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161
nie było mnie chwilę a tu takie burze i zmiany oj dzieje się ja się nie wypowiadam bo ja z tych "po kole" ale dobrze kombinujesz fajnie będzie
____________________
Ogródek Niny
ana_art 21:16, 25 lip 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Iwk4 napisał(a)

Ana, dziękuję za pomysł i że ci się chciało malować. Pomysł ciekawy, nad takim rozwiązaniem nie myślałam. Problem tylko z tym, ze fotki przekłąmują perspektywę i chyba przy takim układzie będzie za mało miejsca w przejściu.
Dziś cały dzień patrzę na ten zakątek i chyba się tak nie da ...
Z innej perspektywy jest za mało miejsca.

prawda jest taka, że tylko ty widzisz to miejsce
ale obwódkę w kwadracie wokół donicy rozważ
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Margo 22:03, 25 lip 2015


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 1337
Iwonko, zaglądam po kilkudniowej nieobecności.
Alez dzieje się u Ciebie, niestety nie dam rady nadrobić zaległości
Pozdrawiam
____________________
Gosia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies