Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

Iwk4 22:57, 26 lip 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Malgosik napisał(a)
kolorów u Ciebie coraz więcej
pięknie

Gosiu, dziękuję
Staram się utrzymać rabatę w jakiś ramach kolorystycznych, ale i tak to ty jesteś mistrzynią dobierania kolorów i faktur.
Przy okazji mam pytanie do ciebie:
Podobała mi się ta brązowa trawka, ale tutaj się za dużo dzieje, wydaje mi się, ze dla niej powinno być bardziej jednolite tło?

Jak mogę ją gdzie indziej wykorzystać? Potrzebuję inspiracji na rabatę z tą trawką
Widzę ją z jeżówkami
Ale na jakim tle? Co dać w plecy?
Masz jakieś inspiracje?
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 23:04, 26 lip 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
gardney napisał(a)
Wow Iwonko ale u Ciebie pięknie kolorowo. Zatęskniłam do tych kolorów które wykluczyłam w swoim planie, czasem zajrzę do Ciebie zaczerpnąć energii. Wokół ciurkadełka zwiewni, kolorowo bardzo ładnie

Magda - dziękuję
Nie wszędzie jest aż tak kolorowo. Tak więc mam wybór, w jakiej części ogrodu chcę przebywać w zależności od nastroju
Przód wydaje się bardziej stonowany
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 23:05, 26 lip 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
ryska napisał(a)

Liczyłam, że się same wysieją w ogródku warzywnym ale pewnie wiosną je załatwiłam czyli wyplewiłam i nie mam ani jednej roślinki.
Może się obraziły, że ich od habazi wyzywałam

Oj to szkoda Jak będę miała nasionka, to będę pamiętać o tobie Reniu
____________________
Ogródek Iwony II
gardney 23:08, 26 lip 2015


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
Bardzo mądry plan w sumie czasem chce się zaczerpnąć różnych kolorów, mi też często brakuje czerwonego, żółtego...
Przód masz również piękny. Cudnie się rozrastają te rośliny widzi się to jak się dlugo nie zaglądało na O., patrzę dziś a tu taki wow, jak tu wszystko urosło, jak kwitnie, super
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
babka 23:29, 26 lip 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Kwiaty, kwiaty i jeszcze więcej kwiatów Kolorowo i bajkowo na Twoich rabatach, bardzo lubię je oglądać Ciekawa jestem jaki odcień szarości wybraliście, czekam do jutra
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
MirellaB 23:49, 26 lip 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Iwonka przeczytałam, że nasiona maków dostałaś.A możesz dla mnie zebrać ze swoich jak przekwitną i przesłać - kurcze jak one mi się podobają takie pełne

Tych jeżówek u Ciebie to tyle, a u mnie ani jedna, ale będą

Rabaty piękne
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
zabaewa 00:27, 27 lip 2015


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Ogród mnie zachwyca coraz bardziej Iwonko
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
leon60 07:56, 27 lip 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
widać, że kochasz swój ogród
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
MiraR 09:20, 27 lip 2015

Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 624
Iwk4 napisał(a)

Mira, ja sobie zapisałam w notesie kilka nazw róż, ale teraz nie pamiętam, w jakich są kolorach. Musze sprawdzić. Na pewno chciałabym pomponellę, zachwyciła mnie kwiatami,
http://i640.photobucket.com/albums/uu123/Agna81/cla13.jpg
do tego róże w kolorze wina i coś pnącego. Jeszcze nie wiem, którą wybiorę. Nad listą będę pracować
Daj mi kilka dni
edit:
W jakich kolorach by cię interesowały róże ?

Marzą mi się w kolorze purpurowym i łososiowym Też bym chciała jakąś pnącą,muszę doczytać o takich.
____________________
ryska 09:25, 27 lip 2015


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11603
Iwk4 napisał(a)

Oj to szkoda Jak będę miała nasionka, to będę pamiętać o tobie Reniu

Mam jeszcze z zeszłego roku ale nie sądzę abym na mojej ciasnocie je wysiewała. Jest tyle innych pięknych roślin Wolę się okosmosować
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies