Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony

Iwk4 23:02, 25 lip 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
I na koniec moje jeżówki każda kompozycja na innej rabacie w ogrodzie. Pasują do kolorów rabaty.



____________________
Ogródek Iwony II
Dorota123 10:45, 26 lip 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Siedzę na wyjeździe, deszczyk pada, pomyślałam, zajrzę do Iwonki, a tu szok. Tyle stron, ale bardzo ciekawych. Syn już mi wmawia, że uzależniona jestem, że to nie dla niego wzięłam laptopa tylko dla siebie.
Pięknie w ogródku
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Viola 12:32, 26 lip 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Dżunglę masz Iwonko w ogrodzie, piękne rudbekie, a ja ich nie mam Chyba pójdę po sąsiadki i parę wykopię bo się napraszała
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
MirellaB 12:38, 26 lip 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Iwonka kolorów u Ciebie multum super
Maki bardzo mi się podobają,ale takich ładnych jak u Ciebie to nie widziałam raczej znam takie polne
Trawa, a w niej te kwiatki też mi się podoba

I znowu wracam do poprzedniego tematu.
Zostaw Iwonko to ciurkadełko tam gdzie jest. Chcesz przemalować to maluj (tak jak pisałam wcześniej ten kolor mnie nie razi) A co z stołem i ławką też zmienisz kolor, bo teraz ciurkadełko mahoń nawiązuje do nich.

Zostaw tą donice i zrób obwódkę jak Tess radziła.

Tych zmian u Ciebie to nie ma końca - odpuść trochę

I najważniejsze odpocznij wkońcu i ciesz się tym pięknym ogrodem, bo ciągle coś w nim zmieniasz - odetchnij wkońcu

Miłej niedzieli Iwonko
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Edit 13:38, 26 lip 2015


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 1068
Iwk4 napisał(a)
Dziś uświadomiłam sobie, jak istotna jest u mnie różnorodność nasadzeń w ogrodzie. Ja bardzo lubię siedzieć w okolicach tarasu i przednich rabat. Zbyszek dziś usiadł sobie przy ognistej rabacie i powiedział, że jest to najładniejsze miejsce w ogrodzie. Zapytałam się, dlaczego? Bo tam jest dużo kwiatów

Iwonko, piękna ta rabata! Obłędnie piękna! Zachwyciłam się nią bardzo!
Pamiętam jak pisałaś że eM zazdrosny był o czas poświęcony planowaniu rabat a teraz....proszę....przyjemnie sobie posiedzieć i poczuć się jak w bajce.... pozdrawiam
____________________
Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)
MiraR 14:57, 26 lip 2015

Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 624
Iwonko a ja z pytaniem o róże.Podpowiesz mi jakie masz na liście? Jesteś bardziej obeznana w tym temacie jak ja.Motam się i nie wiem jakie wybrać.Zajrzałam do tych linków co wtedy poradziłaś ale pogubiłam się,za duży wybór
____________________
Karol99 16:42, 26 lip 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Jeżowki pierwszy klasa. Boskie.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Iwk4 20:25, 26 lip 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
szemusia napisał(a)
Faktycznie - ognista w pełni zasłużyła na swoją nazwę Widać, ze masz rękę do roślin kwitnących - ślicznie się prezentują
I szacun za skomponowanie takiej ilości różnych roślinek, efekt wspaniały. Wcale się nie dziwię, że eM uwielbia wśród nich przesiadywać

Beatko, to bardzo kolorowa rabata, a Zbyszek lubi kolory.
Jak się nie zakochać w promykach zachodzącego słońca podświetlającego barwy i faktury?



____________________
Ogródek Iwony II
Kacha123 20:30, 26 lip 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Ognista super! Jak się tak napatrzycie, to nic dziwnego, że się następne rewolucje szykują - przecież to żywa energia
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Iwk4 20:40, 26 lip 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Karol99 napisał(a)
Jeżowki pierwszy klasa. Boskie.
Karolu, dziękuję Pewnie Pan Bóg maczał palce w ich tworzeniu
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies