Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Moje początki- i brak doświadczenia :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje początki- i brak doświadczenia :)

Matylda 22:45, 18 paź 2016


Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 277
Żółte to cyprysiki "golden mop", a carexy to "Ice Dance"
____________________
Matylda - Moje początki i brak doświadczenia
Efffa 22:47, 18 paź 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Co zanczy , ze cisy umieściłabyś w obszarze słuka, czyli w którym miejscu? ale ja bym sie na Twoim miejscu skłaniała raczej do bukszpanu przy tych wisniach, ale wiesz ja sie za bardzo nie znam
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Matylda 22:58, 18 paź 2016


Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 277
To namaluje o co mi chodzi, bo nie potrafię tego opisać. Owszem bukszpany mi się podobają, ale z drugiej strony nie chcę tak całkowicie papugować od innych, choć nie powiem po części i tak to robię, bo kiepska jestem w wymyśleniu czegoś nowego i do tego godnego uwagi.





Zielone prostokąty to cisy za wiśnią- kilka sztuk taki mini żywopłot z tylu za wiśnia, a to coś różowego to róże są zamówione.

No chyba, że w nogi bym dała, "Ice Dance", zamiast obwódki.
____________________
Matylda - Moje początki i brak doświadczenia
Efffa 23:16, 18 paź 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Bardzo fajny pomysł masz, ale wtedy te cyprysiki chyba nie będą pasować, jak myslisz? Cis też jest świetny, tym bardziej , ze maja to być kostki
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
anbu 08:40, 19 paź 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Ewidentnie pod wiśniami brakuje mi piętra pośredniego A żywopłot będzie?
____________________
Ania Ogród Ani :)
Matylda 17:00, 19 paź 2016


Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 277
Efffa napisał(a)
Bardzo fajny pomysł masz, ale wtedy te cyprysiki chyba nie będą pasować, jak myslisz? Cis też jest świetny, tym bardziej , ze maja to być kostki



Hm, mi jakoś się nie gryzą tam te cyprysiki, ale może Ty masz rację, bo ja się nie znam . A o cisach myślałam raczej nie o kostce tylko o tle z tyłu. Ale muszę się też nad tym zastanowić
____________________
Matylda - Moje początki i brak doświadczenia
Matylda 17:05, 19 paź 2016


Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 277
anbu napisał(a)
Ewidentnie pod wiśniami brakuje mi piętra pośredniego A żywopłot będzie?



O piętrze średnim myślałam o różach pomiędzy wiśniami. A uważasz, że powinno być jeszcze coś więcej w piętrze średnim? Co do żywopłotu myślałam na początku żeby cis dać na całej długości płotu, ale z drugiej strony chciałabym żeby te róże były widoczne również ze strony drogi, a cis by zasłaniał. Dlatego chciałabym go dać tylko tak jak namalowałam na powyższym zdjęciu. Ale nie jestem przekonana czy to dobry pomysł.
____________________
Matylda - Moje początki i brak doświadczenia
lindsay80 19:53, 19 paź 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Dorota, te Eden Rose mają być między wiśniami?
Kostki cisowe nie pasują, bo rabata polokragla jest, jeśli mają być jako tło, to ja bym je dala na całości.
____________________
Tu ma być ogród :)
Matylda 21:47, 19 paź 2016


Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 277
Tak Eden Rose. No masz rację, że jednak na całości może ten cis by lepiej wyglądał, czyli tak jak myślałam na początku. Z drugiej strony jak będzie tło to będzie bardziej zimozielo, bo jednak w zimie jak nie będzie róż to by było łyso. Kostka też nie do końca mi pasowała u mnie. Dzięki.
____________________
Matylda - Moje początki i brak doświadczenia
wiklasia 22:28, 24 paź 2016


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Matyldo - a gdzie te wisienki kupowałaś?
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies