Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Gardenarium 19:47, 30 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Joku napisał(a)
Najważniejsze to zgrany zespół chętny do pracy i dobra organizacja. Ja dzisiaj zaliczyłam 3 miejsca ogrodnicze, udało mi się wyjść przygarnąwszy jedynie 2 doniczki. I tak o te 2 za dużo, miałam nic nie kupować. Ale jak tu się oprzeć Ghislaine de Feligonde?


Pomimo upału i lecących po szyi strugach potu dokończyliśmy robotę A w domu pozamiatałam ulicę i przycięłam przekwitnięte tojady i trochę floksów i dzwonków.
Także bluszcz, który włazi w róże.

Jolu, 'Ghislaine de Feligonde' subtelna, ale trudna w skomponowaniu towarzystwa dla niej.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Joku 20:23, 30 lip 2016


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12142
Hmmm... Coś niebieskiego lub fioletowego? Z bluszczami miałam podobnie. Ale był łatwy do cięcia. Jedynie trudno było wyskubać go z innych roślin.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
frezja 21:13, 30 lip 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Gardenarium napisał(a)
Dzisiejszy dzień upłynął w zupełnie niezawodowej, choć pracowitej, ogrodniczej oczywiście, atmosferze. Rozpoczął się giełdą oraz dwoma centrami ogrodniczymi...bez załadowanego samochodu mojej przyjaciółki się nie obyło. Ledwo zabrałyśmy się z towarem. Doświadczenie w dopakowywaniu samochodu robi swoje... Ziemię wiozłam pod nogami wtopiona w fotel szybko mknącego samochodu, jako kierowca - Agnieszka.


Oto jej zakupy:




Zakupy z Tobą to musi być przyjemność z wydawania kasy

____________________
Ewa - Ogrodowy song
sylwia_slomc... 22:12, 30 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Widać Danusiu, że jesteś w Swoim żywiole
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Sebek 22:15, 30 lip 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ogród koleżanki chyba Twoimi kredkami malowany? Pięknie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Makusia 22:37, 30 lip 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Danusiu, przecież trafiając na Ogrodowisko nie można nie znać Twojego ogrodu- Ogrodowisko to Ty. Na górze. A potem społeczność. Wizytówkę Twojego ogrodu znam na pamięć- myślę, że gdybym się w nim znalazła wiedziałabym gdzie iść
Oglądałam relację z budowy domu-takie fotorelacje robią chyba największe wrażenie - od pustego placu do wizytówki- to Metamorfoza!
Uwielbiam charakterystyczne zakątki Twojego ogrodu- wejście i ażurowe oczko wodne, po którym można chodzić, mimo, że wygląda tak delikatnie. Majstersztyk i tyle!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
miskka 23:51, 30 lip 2016


Dołączył: 12 lut 2015
Posty: 621
Też choruję na te ciemne rozchodniki teraz widzę jak się wpasowały w te trawki
____________________
Iwk4 11:13, 31 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Po raz kolejny podziwiam u Ciebie Danusiu kulkowisko w trasach. Masz cudnie
Fajna sesja plenerowa w twoim ogrodzie.
Danuś, z tego co czytam, to kulki mimo cięcie rosną większe?
____________________
Ogródek Iwony II
madlen 12:33, 31 lip 2016

Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 260
Danusiu dziękuję za odpowiedż a z ciekawości spytam , która hortensja jest Twoją ulubioną?
Gardenarium 14:17, 31 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Joku napisał(a)
Hmmm... Coś niebieskiego lub fioletowego? Z bluszczami miałam podobnie. Ale był łatwy do cięcia. Jedynie trudno było wyskubać go z innych roślin.


Tak, dobry wybór, a nawet bardzo ciemne coś fioletowe, granatowe - powojnik najlepiej, a w nogi może ostróżki lub rozchodniki?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies