Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

AgnieszkaW 09:45, 06 mar 2015

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Ależ jesteś szybka w odpowiedziach
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Karolinek 11:35, 06 mar 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
To mi się podoba, że praca w ogrodzie jest dla Ciebie przyjemnością, Danusiu, bez pośpiechu, ze spokojem i czas w między czasie na szampana jest
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
kaisog1 11:53, 06 mar 2015


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
..siedzę i myślę... i chyba głupio myślę tak mi się zdaje.... pisałaś o thujach plicata i tak mnie naszło coby je wykorzystać do "obudowania" warzywnika.... ale thuje w Kubusiowie?? Czy to ma sens?
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Ewkakonewka 12:49, 06 mar 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
I to oznacza, że możemy przestać się czaić i ruszyć pełną parą? Czy tylko posprzątać? Słońca życzę w poniedziałek zwłaszcza
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Borbetka 15:45, 06 mar 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Buk będzie pięknie zagęszczony. Super.
____________________
borówcowy wizytowka
Gardenarium 15:55, 06 mar 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
kaisog1 napisał(a)
..siedzę i myślę... i chyba głupio myślę tak mi się zdaje.... pisałaś o thujach plicata i tak mnie naszło coby je wykorzystać do "obudowania" warzywnika.... ale thuje w Kubusiowie?? Czy to ma sens?


Nie ma sensu, raczej żywopłot z grabu.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 15:58, 06 mar 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ewkakonewka napisał(a)
I to oznacza, że możemy przestać się czaić i ruszyć pełną parą? Czy tylko posprzątać? Słońca życzę w poniedziałek zwłaszcza


Nie ruszać pełną parą, zagrożenie jest zbyt wielkie, ja robiem bo muszem, ale też nie wszystko naraz - w środę rusza sezon zawodowy-ogrodowy, więc kiedy zrobię? wcale Róże też chyba już ruszę, bo nie mam wyjścia, bo bedę ciąć bluszcze a one poplątane, hortensje przytnę.

Więc najpierw robię wielkie prace wymagające podnośnika lub rusztowania. Plus mycie mebli. resztę będę robić sama w wolnych chwilach, jak się urwę z roboty

Ogrodnictwo jest dla mnie przyjemnością już od 40 lat.

Jeśli chcecie poznać mnie bliżej (nowe osoby), przeczytajcie stare zwierzenia ogrodnika z początków istnienia Ogrodowiska, czyli moje. Życie poszło do przodu, marzenia ewoluują, ale ja jestem ta sama Tylko niestety starsza

http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/116-ogrodnictwo-czym-jest-dla-mnie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Mala_Mi 16:04, 06 mar 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Jesteśmy starsze, ale bardziej doświadczone... i robimy nie tylko łapkami ale i z głową
Szampan na rozpoczęcie sezonu ogrodowego dobry pomysł
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Agatek 16:14, 06 mar 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 3471
Paniu Danusiu ja jako nowa chętnie poczytam widziałam Pani osobę w różnych projektach telewizyjnych ale własne zwierzenia najmilej się czyta
____________________
Agata - Mazury moja miłość - początki wymarzonego ogrodu
Gardenarium 16:18, 06 mar 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zapraszam, teraz może mam też inne przemyślenia, może kiedyś je spiszę Zwierzenia starej ogrodniczki
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies