Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Twardy orzech do zgryzienia - moje ogrodowe rozterki i marzenia

Pokaż wątki Pokaż posty

Twardy orzech do zgryzienia - moje ogrodowe rozterki i marzenia

jalos 23:14, 21 mar 2015


Dołączył: 17 sie 2014
Posty: 764
nawigatorka napisał(a)
Jak dla mnie to ta rabata przeld tujami bo 1,5 m to minimum.a co do wiśni to jeśli poradzisz ja centralnie w prostokącie w podjeździe to te dwie następne tez będą musiały być w tej linii co nie wpisuje się w obecna wersje linii rabat (wypadną w trawniku albo na granicy trawy i rabaty)


Ty jak zwykle o wszystkim pomyślisz...... a ja to tak kreślę bez zastanowienia...
____________________
Aga Twardy orzech do zgryzienia - ogrodowe rozterki i marzenia
malkul 09:17, 24 mar 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Nawigatorka wyśmienicie Cię tu nawiguje
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
jalos 10:00, 24 mar 2015


Dołączył: 17 sie 2014
Posty: 764
Gosiu, miło Cię tu widzieć
Szczególnie, że to Ty kiedyś bardzo mocno mnie dopingowałaś bym się nie poddawała.
Fajnie, że zajrzałaś
____________________
Aga Twardy orzech do zgryzienia - ogrodowe rozterki i marzenia
malkul 19:15, 25 mar 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
moja lawenda to zakupiona w obi wiosną w sześciopaku nazwa VIVA
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
MirellaB 21:51, 26 mar 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Halo jesteś? Co tu tak cicho. Planujesz czy coś sadzisz?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Magda70 22:12, 26 mar 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Coś robisz??
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
jalos 23:00, 26 mar 2015


Dołączył: 17 sie 2014
Posty: 764
e tam, ze mnie to chyba ogrodniczki już ukształtować się nie da.....
Pracuję ostro w tym tygodniu i nawet udało mi się przez prawie 2 doby na forum nie zajrzeć.

Poza tym oglądałam graby takie na ekran - te co nie gubią liści na zimę - i przy okazji zastanawiam się czy te brązowe liscie nie rażą zimą?

Oglądałam też lipy drobnolistne Greenspire i zastanawiam się (bo fajnie jej gałązki odchodziły na boki) czy on się nadaje na ekran i czy lepsza lipa czy grab.

Cyknęłam zdjęcie miejsca, gdzie ma być ekran i muszę go w końcu tutaj wkleić - może coś poradzicie, bo lato tuż tuż.

A no i po świętach będę miała taras i konstrukcję i mam dylemat w jakim kolorze zrobić jedno i drugie?

dla przypomnienia tak wygląda tył domu - taras będzie na całej długości okna i jeszcze kawał dalej + na to konstrukcja czymś pokryta (płotno żeglarskie???)

____________________
Aga Twardy orzech do zgryzienia - ogrodowe rozterki i marzenia
MirellaB 10:20, 27 mar 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
W tych sprawach to ja Ci nie doradzę niestety
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
nawigatorka 17:55, 29 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
jalos napisał(a)
e tam, ze mnie to chyba ogrodniczki już ukształtować się nie da.....
Pracuję ostro w tym tygodniu i nawet udało mi się przez prawie 2 doby na forum nie zajrzeć.

Poza tym oglądałam graby takie na ekran - te co nie gubią liści na zimę - i przy okazji zastanawiam się czy te brązowe liscie nie rażą zimą?

Oglądałam też lipy drobnolistne Greenspire i zastanawiam się (bo fajnie jej gałązki odchodziły na boki) czy on się nadaje na ekran i czy lepsza lipa czy grab.

Cyknęłam zdjęcie miejsca, gdzie ma być ekran i muszę go w końcu tutaj wkleić - może coś poradzicie, bo lato tuż tuż.

A no i po świętach będę miała taras i konstrukcję i mam dylemat w jakim kolorze zrobić jedno i drugie?

dla przypomnienia tak wygląda tył domu - taras będzie na całej długości okna i jeszcze kawał dalej + na to konstrukcja czymś pokryta (płotno żeglarskie???)



Białe farby do drewna np. ( altax - gorsza, kremowobiały sadolin - lepsza) a szara jak np. U magdy 70 remmers lazur srebrnoszary.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
leon60 18:30, 29 mar 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
zerknij jeszcze na ofertę tikkurili
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies