Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Twardy orzech do zgryzienia - moje ogrodowe rozterki i marzenia

Pokaż wątki Pokaż posty

Twardy orzech do zgryzienia - moje ogrodowe rozterki i marzenia

beta 19:33, 29 mar 2015


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
leon60 napisał(a)
zerknij jeszcze na ofertę tikkurili

Olu my nią malowaliśmy....chyba jestem zadowolona

i jesli można w kwestii koloru to ja głosuję za szarym...ten Magdy jest śliczny...widziałam na żywo...
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
jalos 01:57, 31 mar 2015


Dołączył: 17 sie 2014
Posty: 764
Ojej, ja tu nie zaglądam wcale przekonana, że tu nic sie nie dzieje (jak u mnie w ogrodzie nieststy... ), a tu goście, jak miło

Pergola będzie grafitowo-szara, tak chcę, nie wiem tylko co zrobić z podłogą - brąz czy szary?
Biały nie, jakoś nie czuję białego na pergoli, choć jak się tak zastanowię, to widziałam ładne pergole w bieli.
Od tej zaczął się pomysł na mój taras:
https://www.pinterest.com/pin/548946642055278927/

może takie kolory będą jak tu?
https://www.pinterest.com/pin/548946642056232893/

____________________
Aga Twardy orzech do zgryzienia - ogrodowe rozterki i marzenia
jalos 01:58, 31 mar 2015


Dołączył: 17 sie 2014
Posty: 764
beta napisał(a)

Olu my nią malowaliśmy....chyba jestem zadowolona

i jesli można w kwestii koloru to ja głosuję za szarym...ten Magdy jest śliczny...widziałam na żywo...


chętnie ją obejrzę u Ciebie.
Dziękuję za odwiedziny
____________________
Aga Twardy orzech do zgryzienia - ogrodowe rozterki i marzenia
Mysza 08:57, 31 mar 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Aga piękny ten grafitowo-szary wyjdzie
Będzie pasował do reszty i stylu ogrodu jaki chcesz nadać
____________________
Gosia
malkul 08:58, 31 mar 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
pomysł na taras:mniam mnaim ja tez za szarym
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
nawigatorka 12:20, 31 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Wiadomo ze szary to najpiękniejszy kolor można go trafnie łączyć z brązem ale trzeba to robić umiejętnie i jeśli nie masz gdzieś na elewacji takiego połączenia to bym nie ryzykowala.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
MAD 12:32, 31 mar 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Jakie piękne tarasowe inspiracje u Ciebie. Przyszłam się trochę porozglądać i chyba zostanę na dłużej.

Pozdrawiam!
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Zielona 12:46, 31 mar 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Aga. Wpadam po to, by Tobą potrząsnąć Niestety nauka na błędach innych osób jest trudna, ale możliwa. Piszę więc z autopsji. Jako ta, która jęczała, nie spała w nocy, męczyła Męża i koleżanki z forum. To było ludzkie, ale... głupie. Nie lamentuj, nie poddawaj się i... nie wymagaj od siebie, by "już-teraz" mieć pomysł na wszystko. Daj sobie czas. To nie jest wyścig. Czytaj, oglądaj, ale też daj sobie chwilę na odsapnięcie. Czy musisz mieć wszystko od razu? Nie musisz! Właściwie... NIC nie musisz. Wierz mi, że najlepsze pomysły wpadały mi wtedy, kiedy nie dumałam nad nimi intensywnie.
jalos 13:35, 31 mar 2015


Dołączył: 17 sie 2014
Posty: 764
Jak zapewne zauważyłyście nic się u mnie nie dzieje. I dosłownie i w przenośni.
Nic. No może z wyjątkiem tarasu, bo on jak najbardziej realny będzie już zaraz.

Dlaczego nic się nie dzieje?

Jak pewnie zauważyłyście, szwendam się po kolejnych wątkach i dużo za dużo czasu spędzam na oglądaniu kolejnych ogrodów.
Co i rusz wpadam w kolejne zachwyty.
Noc głęboka mnie zastaje na ogrodowisku.

Oglądam i chciałabym wszystko naraz.

Nie mam pomysłu jak to wszystko ogarnąć, gdzie nie spojrzę u siebie - to mam miejsce wymagające dogłębnej analizy.

Nie biegam i nie proszę o pomoc - taką mam naturę, a może to błąd, bo efekt tego jest taki, że najrzadziej to zaglądam do siebie.

Tak Marta, chciałabym wszystko naraz i w związku z tym nie wiem z którego końca zacząć.
Wiem, że powinnam stopniowo.
W życiu zawieszam sobie zwykle poprzeczkę wysoko, że ledwie do niej dosięgam - w kwestiach ogrodowych chciałabym tego uniknąć.

Dobra. Koniec gadania.







____________________
Aga Twardy orzech do zgryzienia - ogrodowe rozterki i marzenia
malkul 13:43, 31 mar 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
to znak że albo:
- potrzebujesz jeszcze czasu i 1000 godzin spędzonych na czytaniu i oglądaniu (aż będziesz pewna czego chcesz)
albo
- czas zrobic wstępna wyceną u projektanta


ps. ja jak się zorientowałam że jednak każdy kto mi pomaga -pomimo najszczerszych chęci- to robi to tylko wycinkowo i "na szybko" postawiłam na kompletny projekt u architekta.
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies