Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja działka na Dębowym Lesie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja działka na Dębowym Lesie

lojalna_ 13:37, 05 lis 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Czytam o córci ....wszystko dziewczyna ogarnie, zeby tylko zdrówko wróciło do matury jeszcze szmat czasu mimo, ze powtórki to dwa tygodnie nie tak duzo do nadrobienia ....

Dacie rade Hortki sliczne
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Bogdzia 20:51, 05 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Klasa maturalna to wiekszy stres niz inna jednak zdrowie najważniejsze i trzeba o nie zadbac nawet kosztem nauki więc nie myśl o szkole tylko o zdrowiu. W najgorszym razie nawet powtórzenie klasy nie jest tragedią choc wierzę ze nie bedzie az takich komplikacji szkolnych. Pozdrawiam Was obydwie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
anabuko1 21:24, 05 lis 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
eda napisał(a)
Ana śliczne fotki energetyczne życzę dużo zdrówka dla córci pozdrowionka zostawiam buziaki

Dziękuję za wszystko

Kindzia napisał(a)
Przyleciałam Twoje biedne róże zobaczyć, ale nie znalazłam...za to hortusiami się pocieszyłam Piękne masz!!!

Jakoś mało czasu,aby wstawić fotki.
niedawno wrócilam ze szpitala od córci.Coś tam ogarnę w domciu.I potem spanko, bo ostatnio rano ciężko wstawać. A znowu intensywny dzień będzie.
Jeszcze sobie kwitnie;

____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 21:40, 05 lis 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
lojalna_ napisał(a)
Czytam o córci ....wszystko dziewczyna ogarnie, zeby tylko zdrówko wróciło do matury jeszcze szmat czasu mimo, ze powtórki to dwa tygodnie nie tak duzo do nadrobienia ....

Dacie rade Hortki sliczne


Bogdzia napisał(a)
Klasa maturalna to wiekszy stres niz inna jednak zdrowie najważniejsze i trzeba o nie zadbac nawet kosztem nauki więc nie myśl o szkole tylko o zdrowiu. W najgorszym razie nawet powtórzenie klasy nie jest tragedią choc wierzę ze nie bedzie az takich komplikacji szkolnych. Pozdrawiam Was obydwie.

Dziewczyny, sorki, ale nie wyrabiam się z czasem i odpowiem razem...
Jakoś ostatnio dużo rożnych rzeczy mi na głowę spada.Ot, takie to życie...
Jeszce nic się nie polepsza u Dagmarki.Cały czas pod kroplówkami.A wręcz choroba się rozwija.
Dziwne prawda??
Ale najważniejsze,że już pod fachową opieką.Już ma zapowiedziane 14 dni pobytu w szpitalu.Wcześniejsze diagnozy były mylne,i może dlatego źle dobrane antybiotyki, które nic nie działały i nic nie leczyły.
Oj jakoś to będzie.I próbnymi maturami ,na razie nie myślę o tym.a do matury jeszcze daleko.
Maż tez prycha ,ale wszystko robi, pracuje, jeździ chodzi.
Jutro ma wolne jedzie na działkę, mają przywieźć obornik, na działkę, na warzywnik, i rabaty chyba kwiatowe trochę dam.Dobrze,że syn starszy jest akurat w domu i też jedzie pomóc.Mam nadzieję,że jutro chociaż na godzinę popołudniu uda mi się tam zajrzeć i zobaczyć, co moi panowie zrobili.ale sama nie wiem jak podzielić ten czas popołudniowy.
Na 16 już muszę być na zebraniu klasowym u córci.Potem prosto do szpitala ..
Ale wszystko do przeżycia.
W hortensjch się zakochałam,szkoda,że nie mam już więcej miejsca na nie.

kolorki jesieni
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
EPODLAS 21:46, 06 lis 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Pierwszy raz jestem u ciebie. Pierwsze co mnie zachwyciło to dom. Piękny. Ogród też, widać że wkładasz w niego dużo serca i wysiłku. Zdjęcia super, będę wpadać i zaglądać.
____________________
Mój ogród
Ewkakonewka 23:37, 06 lis 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
pozdrowienia zostawiam
Śliczne te czerwone owoce.
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
BusyBee 17:13, 07 lis 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Trzymam kciuki nieustająco...trzymajcie się - w rodzinie siła... A do matury jeszcze daleko...zdrowie najważniejsze...
Buziaki

Ps: piękne kolorki tej Twojej jesieni
____________________
U BusyBee w ogródku...
yolka 17:22, 07 lis 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Ściskami i trzymam kciuki mocno
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Napia 23:01, 07 lis 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Aniu, dużo zdrowia dla córci. Trudny czas dla Ciebie i Twojej rodziny, ale wszystko będzie dobrze. Próbna matura to tylko ... próba
Pozdrawiam ciepło
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Mala_Mi 09:22, 08 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
A ja zaglądam i czekam na wieści, że juz jest wszytko super dobrze. Trzymam kciuki i myślami wspieram.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies