Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród mały, w cieniu i na ciężkiej glebie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród mały, w cieniu i na ciężkiej glebie

Luteczka 23:46, 08 mar 2016


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
Hm, obejrzałam całą gazetkę aktualną do 13.03 i nie znalazłam mączki kostnej.
Z ciekawostek są buksiki w 6cio paku po 25 zeta
____________________
Ewa Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa
Luteczka 23:58, 08 mar 2016


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
Kasiu ta gazetka , którą znalazłaś nie była przypadkiem do 22.03 ale 2012 roku?
Bo tam owszem znalazłam mączkę rogową i faktycznie za 2,5 kg 17,99 zeta. Kurcze, tanio.
____________________
Ewa Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa
rozark 08:29, 09 mar 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
UlaB napisał(a)


Reniu, róże mam tymczasowo w donicach - pójdą w ziemie niedługo (czytaj jak miejscówki przygotuje). Moze te w ceramice posiedzą dłużej, zobaczy się - mysle ze pojemnosć tych donic jest ok. Nie wiedziałam jak je teraz podlewać bo niby ruszyły, ale tak symbolicznie. I widze ze nieprecyzyjnie zadalam pytanie, ale juz mi napisałas co chciałam wiedzieć, dzięki

Ze spacerku się usmiałam - zapraszam bardzo serdecznie, ale nie spodziewaj sie długiej trasy - dużo sie nie nachodzisz Juz sie ciesze, a zarazem straszno, bo zaczyna wychodzić na jaw moje pożal sie Boże pole doswiadczalne, skrzętnie skrywane przez tyle lat, na które nawet przy tak skromnej powierzchni nie mam czasu, jest wiecznie niedorobione i w przeróbkach.

Jeśli chodzi o liste róz - u mnie Larissa jest prawie biała, za to barwa Bad Birnbach to totalne zaskoczenie - kolor trudny do zdefiniowania - ani to rózowe ani łososiowe - jakas dziwna mieszanka barw. Kwitła niezłomnie najdłuzej chyba ze wszystkich moich róż, ale teraz wygląda jakos tak podejrzanie - niby terminatorka, ale nie jestem pewna jak zniosła tą ostatnia niby-zimę. Za to Jasminka wygląda po zimie rewelacyjnie.


Jak się spędza długie godz. za kierownicą to każdy spacerek ( rozprostowanie kręgosłupa ) mile widziane, a jak już dochodzą do tego roślinki to jest super
Moja Bad Birnbach tez kwitła do mrozów, jest teraz trochę podmarznięta, ale ona młoda bardzo bo to zeszłoroczne nasadzenie. O Larisie czytam dużo dobrego, może ja posadzę przy siatce?
____________________
pozdrowionka
rozark 08:30, 09 mar 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Kasya napisał(a)


Widać ze do niektórych Juz przyszła wiosna


Przesilenie wiosenne mam za sobą. Pierwsze wypady do ogrodu też i dostałam zastrzyk energii. Super
____________________
pozdrowionka
AnnaCh 08:34, 09 mar 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
rozark napisał(a)
Przesilenie wiosenne mam za sobą. Pierwsze wypady do ogrodu też i dostałam zastrzyk energii. Super
Takie zastrzyki to lubię
Też od dwóch dni choć na godzinkę wyskakuję, wczoraj nawet w skrzyniach coś posiałam
____________________
Ania - Malutki pod lasem
rozark 08:38, 09 mar 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
katel napisał(a)
Witaj Reniu! Pierwszy raz się u Ciebie odzywam bo doczytałam że planujesz zakup mączki kostnej, sprawdź najnowszą gazetkę Li... będzie po 17,99 za 2,5 myślę że to dobra cena.
Pozdrawiam


Byłam Li.. Obi, Cast.. i nie maja mączki rogowej

przejrzałam też gazetkę i się nie natknęłam na mączkę
http://compassrabatow.pl/lidl-letak-2989-14-14
____________________
pozdrowionka
rozark 08:39, 09 mar 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Luteczka napisał(a)
Kasiu ta gazetka , którą znalazłaś nie była przypadkiem do 22.03 ale 2012 roku?
Bo tam owszem znalazłam mączkę rogową i faktycznie za 2,5 kg 17,99 zeta. Kurcze, tanio.


Bardzo tanio szkoda, że nie aktualne.
____________________
pozdrowionka
rozark 08:40, 09 mar 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
AnnaCh napisał(a)
Takie zastrzyki to lubię
Też od dwóch dni choć na godzinkę wyskakuję, wczoraj nawet w skrzyniach coś posiałam


Ja siać będę dzisiaj i postaram się zrobić jakieś foty
____________________
pozdrowionka
jankosia 08:41, 09 mar 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Renia, za dużo po supermarketach chodzisz Znajdź zwykły ogrodniczy a na pewno tą mączkę kupisz. Tylko to musi być normalny ogrodniczy taki... starej daty, a nie jakieś nowoczesne centrum ogrodnicze
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
rozark 08:43, 09 mar 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
jankosia napisał(a)
Renia, za dużo po supermarketach chodzisz Znajdź zwykły ogrodniczy a na pewno tą mączkę kupisz. Tylko to musi być normalny ogrodniczy taki... starej daty, a nie jakieś nowoczesne centrum ogrodnicze


U mnie kojarzę tylko Tracza, jakbyś była gdzieś w takim ogrodniczym to przy okazji mi zerknij a jak cena będzie ok to proszę o tel. i zakup
____________________
pozdrowionka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies