Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

anabuko1 22:43, 23 sie 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Ja nie ma tyle szczęścia do patyczków z hortnsji co inn
.U mnie na 20 dwa jakięs tylko listki maja.A czy sie jeszcze ukorzenią.To sama nie wiem
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Marzenaka 22:08, 24 sie 2016


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Aniu widzę, że postępy ogrodowe są, rozchodniki piękne masz.
____________________
Ogród Marzeny
anabuko1 22:19, 24 sie 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Mirka napisał(a)
ukorzeniły się tylko Anabelle. Z limek, vanilek i bobo, które doatałam od Renaty nici Spróbuję jeszcze raz na wiosnę.
Aniu zostaw te nie ukorzenione patyki w ziemi do wiosny.Ja tak u siebie w zeszłym roku zrobiłam w sumie to nie miałam czasu ich posprzątać i jakie było wiosną moje zdziwienie że one pędy z ziemi zaczęły wypuszczać.Przez pierwsze dwa sezony były marne a w tym trzecim dziś sa super popatrz foto usunę.


No rawo.!
I ja z tej rady zkorzystam i tak zrobię
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
AnnaCh 09:18, 26 sie 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Natka, no i super Nie ma jak swoje pomidorki zerwane ranoz krzaczka, smakują wybornie słonecznie, nei to co sklepowe

Ania,
no widzisz, u mnie tylko anabell, ale one podobno się bardzo łatwo roamnażają Też skorzystam z rady Mirki i to co jeszcze jest w ziemi, to zostawię

Marzenko,
no właśnie postępów ogrodowych brak, chyba, ze mówisz o rosnącym w galopijącym tempie trawniku i chwastach, to tak tu jest postęp
Remontuję się i nie mam czasu, bo większość robię sama, maluję ściany, tapetuję, do tego później trzeba okna pomyć, M musi meble skręcić... A gdzie czas na ogród?
____________________
Ania - Malutki pod lasem
tulucy 09:24, 26 sie 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Moje patyki siedzą w doniczkach i nie wiem, czy na zimę zadołować całość z doniczkami, czy delikatnie wyjąć z donic i wkopać też całą bryłę do ziemi.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Dominika11 09:27, 26 sie 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Aniu jak tam malowanie ???
ja na tym samym etapie
malarki z nas - choć pokojowe, ale malarki
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
AnnaCh 09:28, 26 sie 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Łucjo, ja bym chyba na razie nie ruszła i zadołowała z donicą. Robiłam tak w zeszłym roku z bukszpanami i na pięć sadzonek pięć przeżyło

Dominika,
no plan na wczoraj wykonany, tzn. sufit u Marysi raz zrobiony Dziś drugi raz, a jutro zmieniam kolor na ścianach W poniedziałek będzie można zacząć tapetować
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Kawa 10:24, 26 sie 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Ania macham
aaa u Ciebie malowanie itp... to nei przeszkadzam
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Iggia 10:41, 26 sie 2016


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
cześć
Ania, na jaki kolor malujesz??
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
AnnaCh 10:45, 26 sie 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Kamila, nie przeszkadzasz zupełnie, teraz nie maluję, w pracy siedzę

Agnieszka
, sufity na biało, Jasiowi jedną ścianę zrobiłam zeiloną i ma zieloną tepetę, resza żółta, a Marysi to jeszcze nie wiem, mamy dziś wybrać, ma tapetę z brzozami i meble będa białe z frontami dąb jakiś tam...
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies