Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

AnnaCh 12:00, 22 sie 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Agata, rekordy to pobił mój M jak była mały, miał 3,5 roku i doszedł do Schroniska pod Śnieżnikiem Jak go tam zostawili z babcią, to jeszcze był niezadowolony, że na szczyt nie poszedł W Schronisku byli tak zaskoczeni, że takie małe dziecko weszło, że zrobili mi danie spoza karty: kluski z mlekiem

Zojka, pewnie, że podeślę Proszę tu szukaj
____________________
Ania - Malutki pod lasem
zoja 12:05, 22 sie 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
ale super
dziękuję zaznaczyłam w obserwowanych
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Mirka 13:59, 22 sie 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
ukorzeniły się tylko Anabelle. Z limek, vanilek i bobo, które doatałam od Renaty nici Spróbuję jeszcze raz na wiosnę.


Aniu zostaw te nie ukorzenione patyki w ziemi do wiosny.Ja tak u siebie w zeszłym roku zrobiłam w sumie to nie miałam czasu ich posprzątać i jakie było wiosną moje zdziwienie że one pędy z ziemi zaczęły wypuszczać.Przez pierwsze dwa sezony były marne a w tym trzecim dziś sa super popatrz foto usunę.



____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Luteczka 14:00, 22 sie 2016


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
cześć Aniu, macham
i lecę nadrabiać zaległości bo mam chwilunię
____________________
Ewa Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa
Makusia 15:25, 22 sie 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Cześć i czołem, dotarłam i do Twojego wątku i nadrobiłam zaległości
Zatrzymam się chwilę przy skrzyniach, bo mnie zainteresowało, żeby dopiero na wiosnę je robić, żeby przez zimę nie leżały na zewnątrz.
Powiedz mi czy ziemia taka na wiosnę do nich sypana zdąży się uleżeć? Bo właśnie gdzieś czytałam, że te wszystkie warstwy powinny się "przegryźć" przez zimę i uleżeć.
Ja się obawiam, że mam mało czasu żeby zrobić te skrzynie przed zima, stąd moje pytanie.
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Igan 15:40, 22 sie 2016


Dołączył: 22 sie 2016
Posty: 98
Hej,

dopiero od dziś jestem na forum i zaczynam od wątków, które mają w tytule "las"
Ja swój ogród zaczęłam tworzyć dopiero dwa lata temu i z różnych względów nie spieszę się, więc ogród jest w powijakach. Ale pomału do celu

Jakie rośliny najlepiej sprawdziły się u Ciebie? Czy ze względu na położenie działki, miałaś jakieś ograniczenia z nasadzeniami? Bo np. u mnie jest dużo miejsc cienistych.
____________________
Iga - Z ogrodem, to jestem w lesie!
kasja83 17:51, 22 sie 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Hop,hop. Aniu wpadam,czytam i pozdrawiamSłońce nadchodzi
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
tulucy 21:13, 22 sie 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Aniu jak mi jakąś cukinia wyrośnie, to robię ten sos na bank
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
AnnaCh 09:13, 23 sie 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Zoja, prosze bardzo

Mirka, nie usuwaj, ładnych hortek nigdy za dużo
Wywaliłam już vanilki, ale jeden patyczek limki i bobo siedza jeszcze w ziemi. Poczekam za Twoją radą z nimi.

Ewa, fajnie, że jesteś

Marta, ja robiłam na wiosnę, bo też mi czasu brakowało już jesienią na wszystko. Poza tym stwierdziłam, że szkoda mi tych dech na zimę (zawsze to jedna zima mniej). Ziemia, wiadomo siądzie trochę po deszczach, ale mi to nie przeszkadza, na przyszły rok uzupełnię kompostem i tyle Nie wyrwę sobie z tego powodu włosów z głowy.

Iga, witaj, zaraz lecę do Ciebie
Wiesz u mnie ten las, to jest 40 metrów ode mnie, nie wchodzi mi w działkę, więc raczej nie mam problemów typowo leśnych, aczkolwiek sosny sąsiada strasznie mi igły zrzucają
Nie mam w związku z położeniem problemów z zacienieniem, raczej odwrotnie, u mnie wszędzie patelnia.

Kasia, no i dobrze, że będzie słoneczko
Co prawda ogrodowo mało robię, bo się na remontach skupiłam, ale zawsze miło jak jest słońce

Łucjo, polecam, jest przepyszny
____________________
Ania - Malutki pod lasem
natka098 13:07, 23 sie 2016


Dołączył: 12 cze 2016
Posty: 1795
Aniu przyszłam się pochwalić, że u mnie już skrzynka stoi, natchneło mnie do zrobienia po zobaczeniu Twoich. W planach jest jeszcze jedna.
____________________
Natalia - Mój zakątek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies