Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

AnnaCh 13:34, 02 wrz 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
No Agnieszka tylko jest taki problem, że z tamtej strony to ja mam schody po całej szerokości tarasu
Cieszę się, że chociaż jednej się podoba
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Kawa 13:37, 02 wrz 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911

Ania ważne że Tobie się podoba
każdemu co innego przecież wiesz
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
natka098 13:38, 02 wrz 2016


Dołączył: 12 cze 2016
Posty: 1795
A może takie małe tujki które powolibeda rosly Nie byłoby problemu z zagrodzeniem. Tylko ups urosły jakies duze
____________________
Natalia - Mój zakątek
AnnaCh 13:43, 02 wrz 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Kamila, czy mi się podoba, to się okaże jak będzie zrobione i jak będę użytkować Może się okazać, że mi się nie podoba i będę rozbierać

Natka,
ale trzecia odmiana tujek na krótkim dystansie to chyba nie berdzo
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Marga 13:56, 02 wrz 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Aniu, ja mam 3 gatunki bluszczu i żaden nie chce się piąć Mam je posadzone przy siatce, słupach i drzewach i niestety wolą iść po ziemi niż w górę. Może Twoje będą inne
Ja bym nie łączyła szmaragdów z brabantami, tylko posadziła między nimi trzeci gatunek tuji (żółty może). Goście pomyślą że od początku tak miało być
Albo posadź jakieś krzewy liściaste lub berberysy. Nie wiem ile masz tam miejsca?
Pomysł z pergolą i różami piennymi tez jest dobry.
Pozdrawiam
Wybierasz się do W-wy na targi?
____________________
Ogród dla moich synków
natka098 14:04, 02 wrz 2016


Dołączył: 12 cze 2016
Posty: 1795
AnnaCh napisał(a)


Natka,
ale trzecia odmiana tujek na krótkim dystansie to chyba nie berdzo


Może i tak, ja lubiąca się zagradzać, lubię ludzi, kontakty, ale czuje się niezręcznie gdy ktoś obok siedzi i widzi, co robie i kto jest u mnie, trochę intymności mimo wszystko potrzebuję. A najgorzej jak dwie imprezy na tarasach są w tym samym czasie
____________________
Natalia - Mój zakątek
India 14:51, 02 wrz 2016


Dołączył: 01 cze 2012
Posty: 279
jakie fajne autko wypatrzyłam pod wiatą
(mam też takie)
____________________
Ogród na Zapłociu
Iggia 15:30, 02 wrz 2016


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
India napisał(a)
jakie fajne autko wypatrzyłam pod wiatą
(mam też takie)

Hahahha ja tez mam
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
zoja 15:40, 02 wrz 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Aniu ja bym sadziła tuje a różę na jakiejś ładnej kratce-obelisku.
Jak posadzisz takie same na wysokość tuje jak masz teraz to nie będzie takiego rażącego zasłonięcia i wszyscy zdążycie się przyzwyczaić do braku widoku na siebie nawzajem - tak myślę
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Makusia 15:47, 02 wrz 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
AnnaCh napisał(a)
Wiecie co dziewczynki, chyba zrobię tą pergolę Najwyżej za rok znowu będę zmianiać
Powód jest głupi, ale trudno. Otóż bardzo dobrze żyjemy z sąsiadami i jakoś tak mi głupio, żeby się tak zupełnie szczelnie zasłaniać. Robię to stopniowo, po parę tujek co roku Wiem, że to straszliwie głupie, ale nie chciałabym, żeby oni sobie pomyśleli, że nam coś nie pasuje, czy jakoś tak, szczególnie, że zachowują się raczej przyzwoicie i jak mamy gości i np. grilujemu na tarasie, to oni ze swojego znikaja i odwrotnie. Zrobię tą kartkę, a może z czasem w końcu i oni odkryją, że fajnie jest się troszkę oddzielić i za moją kratką posadzą tuje Sąsiadka coś ostatnio przebąkiwała, że też musza w końcu zacząć ogród robić, szczególnie, że mieszkają dłużej niż my


Ja rozumiem Głupie konwenanse, a jednak. Może Ci basen 9x3 wybudują, to i obiekcje znikną raz, dwa
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies