Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina

ElzbietaFranka 23:58, 12 lip 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13957
sylwia_slomczewska napisał(a)

Wszystko przede mną bo Babcia ma, tylko, że ja na obcasach nie latam, a najczęściej klapki ogrodowe, bo gdy mi nogi napuchną co na fotce widać to w nic innego ich nie mieszczę



To prawda haluksy paskudna i dziedziczna choroba. Nie prawda jest, ze bardziej podatne nogi to szpilkowe.
Moja sasiadka i jej siostry 3 tez maja dwie chodza na plaskim 2 w szpilkach.
Usuwala operacyjnie 2 lata temu dostala gronkowca i do tej pory sie z tym buja.

Ja do ogrodu wchodze w adidasach nakladam skarpetki. Musze miec stope przywiazana w klapkach sie zle czuje. Pozniej to szorowanie nog mnie przeraza. Za to nie potrafie robic w rekawicach to moj duzy minus po tem moje dlonie cierpia przez kilka dni.
W sobote wezme motyczke i zeskrobie chwasty nie bede sie przejmowac.
Tyle roboty od wiosny ze sie nje wyrabiam już mam tego dosyc i tylko motyczka.

Pozdrawiam wszystkich
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
AnnaCh 08:29, 13 lip 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
sylwia_slomczewska napisał(a)
Wszystko przede mną bo Babcia ma, tylko, że ja na obcasach nie latam, a najczęściej klapki ogrodowe, bo gdy mi nogi napuchną co na fotce widać to w nic innego ich nie mieszczę
Kurka wodna, a ja cały czas na obcasach, szpilki i koturny uwielbiam No nic, trzeba będzie przeżyć, na płaskie nie zejdę
Muszę też dziś wykorzystać, że wczoraj u mnie pięknie popadało Mam nadzieję, że się z chwastami szybciej rozprawię
____________________
Ania - Malutki pod lasem
sylwia_slomc... 09:59, 13 lip 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82140
ElzbietaFranka napisał(a)



To prawda haluksy paskudna i dziedziczna choroba. Nie prawda jest, ze bardziej podatne nogi to szpilkowe.
Moja sasiadka i jej siostry 3 tez maja dwie chodza na plaskim 2 w szpilkach.
Usuwala operacyjnie 2 lata temu dostala gronkowca i do tej pory sie z tym buja.

Ja do ogrodu wchodze w adidasach nakladam skarpetki. Musze miec stope przywiazana w klapkach sie zle czuje. Pozniej to szorowanie nog mnie przeraza. Za to nie potrafie robic w rekawicach to moj duzy minus po tem moje dlonie cierpia przez kilka dni.
W sobote wezme motyczke i zeskrobie chwasty nie bede sie przejmowac.
Tyle roboty od wiosny ze sie nje wyrabiam już mam tego dosyc i tylko motyczka.

Pozdrawiam wszystkich

Elu jak upał to mi w adidasach za gorąco, a nogi się nie mieszczą
Czasem na koniec dnia dla ulgi po trawie już boso latam bo i tak bardziej brudna niż jestem nie będę A jaka ulga dla nóg taka chłodna trawka
Też z rękawiczkami generalnie na bakier jestem bo mam gorsze czucie w rękach przez nie, wiec po takim dniu zostaje długa kąpiel i szorowanie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:04, 13 lip 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82140
AnnaCh napisał(a)
Kurka wodna, a ja cały czas na obcasach, szpilki i koturny uwielbiam No nic, trzeba będzie przeżyć, na płaskie nie zejdę
Muszę też dziś wykorzystać, że wczoraj u mnie pięknie popadało Mam nadzieję, że się z chwastami szybciej rozprawię

Aniu ja teraz walkę na całego muszę rozpętać bo w nocy troszkę jeszcze podlało, ciekawe na jak głęboko....jutro się okaże przy kopaniu donicyChwasty po takim deszczyku to dopiero przyspieszenia dostaną, ale mam świadomość, że mój ogród nie do przerobienia jest i zawsze gdzieś jest nie oplewione. Z dziewczynami do nagrań tydzień po całym dniu we dwie zasuwałyśmy, błysk był, a po tygodniu już śladu po nim nie było
Teraz mi się chwastowisko od sąsiada zaczyna wysiewać Z przerażeniem patrzę na te osty i nawłocie u Niego.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 14:31, 13 lip 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82140
Kontynuacja z Wojsławic
https://www.ogrodowisko.pl/watek/8579-wojslawice-2018-07-08?page=10
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Bogdzia 16:00, 13 lip 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
AnnaCh napisał(a)
Kurka wodna, a ja cały czas na obcasach, szpilki i koturny uwielbiam No nic, trzeba będzie przeżyć, na płaskie nie zejdę
Muszę też dziś wykorzystać, że wczoraj u mnie pięknie popadało Mam nadzieję, że się z chwastami szybciej rozprawię


Jak byłam młoda to mnie ludzie ostrzegali ze szpilki mi nogi zniszczą.Tylko w nocy ich na nogach nie miałam , a teraz haluksów co prawda nie mam ale nawet najmniejszy obcas to problem na starosc.Gdybym dzis była młoda i tak nosiłabym szpilki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Waclaw 21:10, 13 lip 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Bogdzia napisał(a)


Jak byłam młoda to mnie ludzie ostrzegali ze szpilki mi nogi zniszczą.Tylko w nocy ich na nogach nie miałam , a teraz haluksów co prawda nie mam ale nawet najmniejszy obcas to problem na starosc.Gdybym dzis była młoda i tak nosiłabym szpilki.


To się starszym chłopcom podoba
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Dorota123 21:53, 13 lip 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Pooglądałam relację z pobytu w Wojsławicach, strasznie mi żal, że to tak daleko od nas. Tam jest tak pięknie.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Waclaw 22:00, 13 lip 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Dorota123 napisał(a)
Pooglądałam relację z pobytu w Wojsławicach, strasznie mi żal, że to tak daleko od nas. Tam jest tak pięknie.


Doroto, może w przyszłym roku?
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sylwia_slomc... 22:22, 13 lip 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82140
Bogdzia napisał(a)


Jak byłam młoda to mnie ludzie ostrzegali ze szpilki mi nogi zniszczą.Tylko w nocy ich na nogach nie miałam , a teraz haluksów co prawda nie mam ale nawet najmniejszy obcas to problem na starosc.Gdybym dzis była młoda i tak nosiłabym szpilki.

Bo młodym się jest tylko raz i trzeba korzystać z życia
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies