Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

KasiaWB 20:51, 25 mar 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Bogdzia napisał(a)
Pięknie Ci rośnie i dojrzewa Twój domek. Z tą sosną w tyle wyglada ślicznie.Pozdrawiam.


Dziękuję za odwiedziny Bogdziu domek stoi na środku ogródek będzie dookoła Sosna jest cudna, chociaż trochę problematyczna pewnie będę miała żywicę na dachu....
Serdecznie pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 21:03, 25 mar 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Joaska napisał(a)
Kasiu dach wygląda ślicznie a jak już będzie skończony to będzie miodzio! u mnie też grafit , tylko że ja mam marsylkę, płaska dachówka przekraczała niestety nasz budżet...


Dach narazie wygląda w 1/4 dzisiaj kazałam ekipie jechać do domu, bo z zimna i wiatru ręce grabiały i trzęsło człowiekiem. Robota w takich warunkach nie będzie dokładna....
Od zawsze wiedziałam,że dach będzie tylko i wyłącznie grafitowy długo rozmyślałam nad dachówką, to był trudny wybór - bo coś za coś... Mam dachówkę ceramiczną jaką chciałam... ale mam też dziurę budżetową........

____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
monteverde 21:35, 25 mar 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
KasiaWB napisał(a)
a tak wybujały róże NN i zastanawiam się jak je przyciąć

Kasiu widzę, że to róża krzewiasta ale czy powtarza kwitnienie czy nie i ile ją masz?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monteverde 21:42, 25 mar 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Kasiu roślinki śliczne wcale nie odbiegają od moich no moje iryski już przekwitają ale sasanka moja niższa domek śliczny, będzie Wam się świetnie w ogrodzie mieszkało
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
KasiaWB 21:43, 25 mar 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
monteverde napisał(a)

Kasiu widzę, że to róża krzewiasta ale czy powtarza kwitnienie czy nie i ile ją masz?


nie mam pojęcia jaka to róża taką kupiłam napisane, że niby angielska, ale odmiany nie podano. Powtarza kwitnienie i to jak , kwiaty są skupione na jednym pędzie - chyba 5, ma duże kwiaty i ładnie pachnie posadziłam ją w ubiegłym roku i nieźle wyrosła
znalazłam takie zdjęcie
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 21:45, 25 mar 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
monteverde napisał(a)
Kasiu roślinki śliczne wcale nie odbiegają od moich no moje iryski już przekwitają ale sasanka moja niższa domek śliczny, będzie Wam się świetnie w ogrodzie mieszkało


Marzy mi się właśnie to mieszkanie w ogrodzie tego się nie mogę doczekać, dlatego pewnie zaczęłam wszystko sadzić wcześniej niż powinnam )
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
nicol21 22:32, 25 mar 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10350
zapowiada sie super domek i świetnie, że wykorzystujesz czas na urządzenie ogródka zawsze to będzie duuuużo przyjemniej gdy wszystko albo choć część ogródka będzie już podrośnięta
podobają mi się antracytowe okna, choć to zależy jaki styl wnętrz chcesz mieć. We wnętrzu bym nad białymi się zastanawiała, jako że są bardziej neutralne..... będzie super!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
paulina_wero... 08:38, 26 mar 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
Gratuluje budowy domku, tez bym tak już chciała-zazdroszczę śliczne wiosenne kwiatuszki Tobie kwitną, ja dopiero zaczynam swoja przygodę na działce choć posiadam już ja 3 lata to nic wiele się na niej nie dzieje niestety. pozdrawiam
____________________
Nieuporządkowana działeczka
Wieloszka 08:44, 26 mar 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
KasiaWB napisał(a)


Dzięki Aga za odpowiedź troszkę już przycięłam aby je trochę przewietrzyć, bo przynajmniej 2 razy w roku wybieram ze środka brązowe gałązki... Nasze thuje bardzo urosły przez 2 lata - teraz dopiero mają ok. 1,5 m czyli do właściwego cięcia jeszcze jakieś 2 lata przy dobrych warunkach ) może teraz zacznę ciąć górą?......
ostatnio myślę, że trochę żywopłotu z thuji zostanie, ale kilka sztuk wyeksmituję na rzecz żywopłotu z cisa
Mam nadzieję, że domek wyjdzie mniej więcej taki jak chcieliśmy
Pozdrawiam

My tu wymyślamy jak ciąć, a wszystko wymyślone już, podane na talerzu
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1733-przycinanie-tui

____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
asiach 08:49, 26 mar 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Witaj serdecznie!
Jestem za krótko na tym forum i do końca nie wiem gdzie mam odpowiadać , czy u siebie czy u kogoś kto do mnie napisał ?????
Śpiesze z rewizytą! Ale u u Was spore zmiany. Coraz ładniej. Masz rację początki są trudne.
Pozdrawiam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies