Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Kondzio 21:42, 26 kwi 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Pieknie masz w ogrodzie mimo budowy wogule nie widać tego ze powstaje dom hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
KasiaWB 22:01, 26 kwi 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Juzia_G napisał(a)
Zauroczył mnie ten orlik...idę poczytać o orlikach


orliki są cudne i jest ich spory wybór
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 22:06, 26 kwi 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
bociek napisał(a)
Kasiulek, jeden z moich swierkow ma takie koncowki jak Twoje cisy i tez mi spec polecil Topsin, wiec pewnie pomoze naszym iglaczkom Fajny ten orlik, musze sobie biale sprawic

Pozdrawiam, nie martw sie, bedzie dobrze, dadza rade ciski


Cześć Kasieńko dzięki za pocieszenie, człowiek nie jest sam z ..... zamieraniem pędów będzie Topsin, tylko niech przestanie lać.
Orliki lubię bardzo za ich lekkość, bezproblemowość i że się same ładnie rozsiewają białe też mam )) narazie jest mix, ale będzie uporządkowany...kiedyś )

ściskam serdecznie!!!!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 22:10, 26 kwi 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Kondzio napisał(a)
Pieknie masz w ogrodzie mimo budowy wogule nie widać tego ze powstaje dom hi hi hi


Dzięki Kondziu narazie to "ujdzie", a mam nadzieję, że "pięknie" to będzie no ale potrzeba czasu obecny tymczasowy ogródek spełnia obecną potrzebę posiadania kawałka ogródka aby posiedzieć i odpocząć wolę siedzieć tak na budowie niż w chwastach po szyję )) ale nie polecam robienia ogródka przed budową )))
Pozdrawiam


____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Bogdzia 22:34, 26 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piękną wiosnę masz w ogrodzie , cudną. Topsin pewnie dobry , nie mam wątpliwości ale ja bym drastyczniej z nim postąpiła , obciąc te końcówki i po kłopocie , urosną nowe zdrowe.To malutkie kawałki wiec nie oszpecą rośliny a jeszcze sie rozkrzewi , tylko dokładnie zbierz i spal to co obetniesz.Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
hanka_andrus 23:04, 26 kwi 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Kasiu,posiedziałam u Ciebie na trawniczku, zachwyciłam się rabatką i lecę dalej.Pa
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Madzenka 11:25, 27 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Bogdzia napisał(a)
Piękną wiosnę masz w ogrodzie , cudną. Topsin pewnie dobry , nie mam wątpliwości ale ja bym drastyczniej z nim postąpiła , obciąc te końcówki i po kłopocie , urosną nowe zdrowe.To malutkie kawałki wiec nie oszpecą rośliny a jeszcze sie rozkrzewi , tylko dokładnie zbierz i spal to co obetniesz.Pozdrawiam.


Intuicyjnie tak rok temu zrobiłam i potwierdzam rosly ładnie cisy
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
bociek 16:00, 27 kwi 2014


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
KasiaWB napisał(a)


Cześć Kasieńko dzięki za pocieszenie, człowiek nie jest sam z ..... zamieraniem pędów będzie Topsin, tylko niech przestanie lać.
Orliki lubię bardzo za ich lekkość, bezproblemowość i że się same ładnie rozsiewają białe też mam )) narazie jest mix, ale będzie uporządkowany...kiedyś )

ściskam serdecznie!!!!


Tych wspolnych zgryzot to pewnie wiecej by sie zebralo, ale i tgak przyjemnosci i radosc z posiadania ogrodu i pracy w nim nic nie przebije Czyli bialy orlik wciagam na liste

Buziole
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Alisonek 20:29, 27 kwi 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Kasieńko gdzie się chowa Twoja budowa? ja się pytam gdzie??? bo Ty masz tylko ładne roślinki i to jeszcze w bardzo dużych ilościach
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
BusyBee 21:09, 02 maj 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Witam Cię Kasiu

Na ogrodowisku jestem nowa- przynajmniej oficjalnie, bo wsiąkłam tu już ponad rok temu. Znajdowałam tu odpowiedzi na wiele ogrodowych pytań, ale nie odzywałam się do dziś.

Przyszłam się przywitać, bo mieszkam w Białej Podlaskiej. To chyba niedaleko od Ciebie. Nie jest nas zbyt dużo ze wschodniego rejonu Polski. Na targach też byłam, chociż wyobrażałam sobie, że będzie tam więcej dostawców. Ale zakupów sobie nie odmówiłam

Moj ogród nie jest juz młody. Pierwsze rośliny posadziłam 12 lat temu. Narobiłam błędów i teraz próbuję je naprawić, korzystając z Waszego doświadczenia

Trzymam kciuki za budowę, oby ogród nie ucierpiał.
Pozdrawiam! też,,,Kasia

____________________
U BusyBee w ogródku...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies