Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

KasiaWB 20:45, 06 paź 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
popcarol napisał(a)
Przegapiłam 800tkę! ech. najlepszego, kolejnych setek piękniejącego ogrodu!
co to będzie, Kasiu, jak całą działkę będziesz miała do zagospodarowania! zazdroszczę!

pokażesz jak Twoje ciski podrosły??


Karolcia, dzięki ja chyba też przegapiłam ) do tysiąca może w końcu skończę ogródek ) nie wiem co się będzie działo, wolę nie myśleć )
Buziaki!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Filomena 20:48, 06 paź 2014


Dołączył: 28 maj 2014
Posty: 1373
To nie bałaganik, to życie! Ogród tworzymy wg mnie na lata, ale to żywy organizm, który się zmienia czy tego chcemy czy nie. My też się zmieniamy, a wraz z nami nasze upodobania i chwilowe "ochotki". Myślę, że najważniejsze, aby spróbować znależć w tym wszystkim równowagę. A to już jest sztuką !
Ale bez względu na wszystko aktualnie masz pięknie
pozdrawiam Cię serdecznie
____________________
Filomena-w zielonej aptece
KasiaWB 20:52, 06 paź 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
nicol21 napisał(a)
ale wszystko masz duże, kolorowe, takie radosne!

jak wykańczanie domu? wiecie kiedy się wprowadzacie?


hejka wszystko porosło ) dziękuję
nt. budowy jak już kiedyś zapowiedziałam pisać nie będę, bo wszak to forum o ogrodach i tego się trzymam
Buziaki!

____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
popcorn 20:52, 06 paź 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
nowe fotki poproszę??
____________________
Mój nowy ogródek
KasiaWB 20:59, 06 paź 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Filomena napisał(a)
To nie bałaganik, to życie! Ogród tworzymy wg mnie na lata, ale to żywy organizm, który się zmienia czy tego chcemy czy nie. My też się zmieniamy, a wraz z nami nasze upodobania i chwilowe "ochotki". Myślę, że najważniejsze, aby spróbować znależć w tym wszystkim równowagę. A to już jest sztuką !
Ale bez względu na wszystko aktualnie masz pięknie
pozdrawiam Cię serdecznie


jak zawsze zgadzam się z Tobą z tym, że założenie jest takie, że to co sadziliśmy od początku i jest teraz to szkółka roślin ) czekam w blokach startowych na moment aż będę mogła się rozkręcić na pozostałej części i większość tego co jest rozsadzić na drugie tyle metrów, ale to jeszcze trochę, ale oby w następnym sezonie Mam już swoje typy roślin, które widzę u siebie i które zostaną, ale są też takie, z którymi się pożegnamy mamy za mało metrów na wszystkie chciejstwa )

Uściski

____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Filomena 21:01, 06 paź 2014


Dołączył: 28 maj 2014
Posty: 1373
Cieszę się, że masz spracyzowane plany, najgorzej to niewiedzieć czego się chce
____________________
Filomena-w zielonej aptece
KasiaWB 21:04, 06 paź 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Aneta1309 napisał(a)
Kasiu hortensje piękne som czym Ty je karmisz zawsze się zastanawiam?
Doczytałam,że wiosną ruszasz z ogrodem, chciałam sobie zaklepać miejscówkę na ten serial w pierwszym rzędzie



cześć Anetka karmiłam je przez 2 sezony florovitem do hortensji, w tym roku tylko wiosną coś dostały, bo czasu nie było, ale myślę, że odpowiednia wilgotność to główna zasługa
Chciałabym, chciała... w zasadzie to muszę, bo jest za gęsto i rośliny będą ginąć... Nie ma rady, trzeba będzie coś z tym zrobić fotki pewnie jakieś będą

Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 21:12, 06 paź 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
justi napisał(a)
Moje Limki są tak wielkie, że aż się pokładają, nie wygląda to dobrze, chyba przestanę je nawozić, pozdrawiam



ja ich w tym roku prawie nie nawoziłam, tylko trochę wiosną, ale po deszczach bardzo się pokładały mimo podwiązania, bo mają wielkie kwiaty, które jak zmokną to trzeba dodatkowo podwiązywać, ale to nic nie zrezygnuję z tych hortek
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 21:16, 06 paź 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
EPODLAS napisał(a)
Kasiu, nie wiem czy mnie pamiętasz, widzieliśmy się w Komorowie. Wpadłam do ciebie i jestem pod wrażeniem. Piękny ogród, a teraz chyba najpiękniejsze hortensje. Kwiaty mają naprawdę dorodne. Już ściągam pomysły, podsadzanie hortensji ciemnymi żurawkami. Bardzo ładnie to wygląda. Pozdrówka.


Bożenko, no proszę Cię oczywiście, że pamiętam bardzo dziękuję za miłe słowa. Faktycznie hortensje stanowią wielką ozdobę ogrodu, trudno by mi było z nich zrezygnować . Te ciemne żurawki bardzo ładnie rosną i nigdy nie było z nimi problemu, no może oprócz momentu jak je coś podgryzło, ale to szczegół )
Serdecznie pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 21:19, 06 paź 2014


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Ewkakonewka napisał(a)
Hej Kasia, dziękuję pięknie za wizytę Super fanie było i bardzo się cieszę, że się poznałyśmy
I zapraszam


Hej hej Ewa bardzo dziękujemy za zaproszenie, było super no i poznałyśmy się wcześniej nim odpowiedziałam na posta )) czas minął nie wiadomo kiedy
Dziękuję i również pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies