Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

KasiaWB 11:57, 01 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Juzia napisał(a)
Ale okazy w piaskowym ogródku! Ho ho !



nie mogłam się oprzeć żeby tego nie pokazać ))

Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Joku 12:00, 01 mar 2015


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12098
Hej Kasiu, pozdrawiam wiosennie. Udanego sezonu!
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
KasiaWB 12:01, 01 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
ewsyg napisał(a)
Widzę Kasiu, że już rozpoczęłaś sezon ogrodowy. Cebulki już u Ciebie spore. Pozdrawiam Ewa


witaj Ewa rozpoczęłam sezon spontanicznie ) Jako pierwsze pokazują się te cebulowe, które sadziłam we wcześniejszych latach, a sadzone ostatniej jesieni słabo. Zobaczymy co z tego wyjdzie
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 12:06, 01 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Betka napisał(a)
Witam po przerwie miło że jesteś !!Ślicznie u Ciebie po zimie
Pozdrawiam


Cześć Beatka obudziłam się na wiosnę Mam zamiar trochę pozmieniać w tym roku
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 12:08, 01 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
popcorn napisał(a)
Kasia, pozdrawiam! Ale juz duzo u Ciebie kielkow! Czy widzialam tez hosty???

pozdrawiam!


Cześć Karolinka nie jestem pewna, ale zdaje się, że to nie hosty a wczesne iryski ale wyglądają na tym etapie podobnie
serdecznie pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 12:18, 01 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Madzenka napisał(a)
U Ciebie na działce budowlanej piekniej niż w wielu ogrodach. A kula wielkolud juz mnie zachwyca.
Mocno planujecie szleć budowlano w tym sezonie?



Cześć Marzenko dziękuję, wszystko sporo podrosło i taki był zamiar, że nim się budowa skończy jako taki ogródek będzie ale wiele trzeba zmienić i uporządkować. W tym roku będą drobne rewolucje w ogródku - na pewno przesadzimy cisy, które ładnie urosły i zaczniemy formować żywopłociki tam gdzie to możliwe. Rabatki w kilku miejscach też się zmienią
Kulę będziemy dalej łatać po przesadzeniu sąsiadujących z nią roślin
Co uda nam się zrobić na budowie to czas pokaże - jest to zależne od wielu spraw chociaż wiadomo, że byśmy chcieli zrobić jak najwięcej

Serdecznie pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 12:33, 01 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Gabrysia_ napisał(a)
Ja też jeszcze nie ścinam hortensji i miskantów,choć pogoda zachęca do działania,ale jeszcze się troszkę wstrzymam.
Ogródek córci super,wyobrażam sobie ile miała radości
Buziam niedzielnie


Cześć Gabrysiu
jakbym mogła to bym wszystko ciachnęła łącznie z różami na hortensjach i różach są już pączki ale rozsądek nakazuje czekać
Córcia miała wiele radości, zwłaszcza, że w tym miejscu jesienią zrobiła sobie ogródek z suchych hortensji a zimą ogródek wywiało i dziecko była smutne

Buziaki!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 12:38, 01 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
dorciabe napisał(a)
Kasia widzę że wiosna z ziemi wyłazi uwielbiam takie kiełki
Ja wczoraj pościnałam badyle, co będzie to będzie
Pozdrawiam


Cześć Dorotko
ja od jesieni zawsze czekam już na wiosnę )Pojechałam na działkę tylko obejrzeć, a zabrałam się do roboty
dokładnie - co będzie to będzie

Może umówimy się większą grupą na targi - w tym roku są 25-26.04. ?

Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 12:45, 01 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Aneta1309 napisał(a)
Witam wiosennie, cebulowe z pewnością pięknie zakwitną a swoją drogą to mocarze są, skąd w takich małych cebulkach tyle siły.
Moje hortki wczoraj przyciełam ale trawy jeszcze zostały


O i Anetka mnie odwiedziła
o tak, to bardzo ciekawe jak wszystko wiosną wyłazi spod ziemi, a niby takie delikatne
Przed cięciem hortek muszę zakupić wężyk do podwiązywania nigdzie w sklepach nie ma, więc pewnie kupię przez internet cały motek.
Myślę też o podzieleniu miskantów, bo są duże i pod koniec lata wykładają się pod ciężarem. Będę zresztą nieco zmieniać moją rabatę z hortkami i miskantami
Róże mi wybujały na 2-3 metry, zastanawiam się jak się do nich zabrać

Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 12:47, 01 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Joku napisał(a)
Hej Kasiu, pozdrawiam wiosennie. Udanego sezonu!


Cześć Jolu dziękuję i również życzę udanego sezonu
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies