Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

dorciabe 16:24, 01 mar 2015


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
KasiaWB napisał(a)


Cześć Dorotko
ja od jesieni zawsze czekam już na wiosnę )Pojechałam na działkę tylko obejrzeć, a zabrałam się do roboty
dokładnie - co będzie to będzie

Może umówimy się większą grupą na targi - w tym roku są 25-26.04. ?

Pozdrawiam


Kasia do targów jeszcze kupa czasu, ale może sie uda
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Anusia 17:40, 01 mar 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Witaj Kasiu Twój wątek obserwuję od samego początku. Piękny ogród, wszystko rośnie jak na przysłowiowych drożdżach Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
lojalna_ 18:31, 01 mar 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Pracowicie u Ciebie a te cebulowe jakie juz duze super

Córcia ma talent ogrodniczy po mamusi
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
KasiaWB 20:03, 01 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
dorciabe napisał(a)


Kasia do targów jeszcze kupa czasu, ale może sie uda


Dorotko, czas szybko leci, zaklep sobie termin, może uda nam się spotkać na targach
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 20:06, 01 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Anusia napisał(a)
Witaj Kasiu Twój wątek obserwuję od samego początku. Piękny ogród, wszystko rośnie jak na przysłowiowych drożdżach Pozdrawiam serdecznie.


Witaj Aniu brawo dla Ciebie za wytrwałość ogród dopiero się tworzy, dużo się zmieni, ale to w swoim czasie. Teraz zanim coś zrobię to dobrze się zastanowię rośliny szybko rosną i osiągają określone rozmiary, co trzeba brać pod uwagę przy tworzeniu ogrodu
Trzymam kciuki za Twój ogród.
Serdecznie pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 20:09, 01 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
lojalna_ napisał(a)
Pracowicie u Ciebie a te cebulowe jakie juz duze super

Córcia ma talent ogrodniczy po mamusi


Cześć Jolu
wpadłam na działkę tylko zerknąć, a zabrałam się za robotę
czekam co z tych cebulowych będzie )
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Anusia 20:22, 01 mar 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Kasiu nie wiem czy będę miała taką 'rękę' do kwiatów ja Ty. Wziełam przykład z Ciebie. Zanim postawiliśmy nasz mały domek postanowiłam uporządkować teren z chaszczy i posadzić kilka kwiatków
____________________
Skandynawia po krzyżacku
KasiaWB 20:30, 01 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Nie wiem czy jest to dobrze widoczne na zdjęciach, ale moje róże bardzo wybujały ponad 2 metry i co mam z nimi zrobić? przyciąć - jak dużo? wyginać pędy i podwiązywać?

Louise Odier


Pilgrim - wspina się na Nigrę


i jeszcze jedna

____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Ewkakonewka 20:31, 01 mar 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Macham wiosennie Ale cieszą te pierwsze oznaki i pierwsze ruchy nie Jak wyszły cebulowe to może ich nornice jednak nie zmemłały?
Mała od urodzenia koło kwiatków to będziesz miała ogrodniczkę pomocniczkę, albo to Ty będziesz pomocniczką Spotkanie na targach super pomysł
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
KasiaWB 20:34, 01 mar 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Anusia napisał(a)
Kasiu nie wiem czy będę miała taką 'rękę' do kwiatów ja Ty. Wziełam przykład z Ciebie. Zanim postawiliśmy nasz mały domek postanowiłam uporządkować teren z chaszczy i posadzić kilka kwiatków


Ania, spokojnie, masz dobrą rękę
Oczyszczenie z chaszczy i zasadzenie szkieletu ogrodu jest ok, ale ogród trzeba zaplanować, nie spieszyć się. Ja sobie zrobiłam szkółkę roślin a docelowe nasadzenia przede mną
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies