Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z pergolą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z pergolą

anna_t 15:20, 02 paź 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Iwk4 napisał(a)
Bałagan różany... Madżenka potwierdziła, że róże są nieporządne
Czyli Aniu, to nie twoja ani niczyja wina w komponowaniu. One po prostu tak mają.

pociesz mnie dzięki
machina zmian ruszyła, dzisiaj M przekopuje reszte frontu. dzisiaj?! rozumiecie jaka zdeterminowana jestem od jutra przesadzanie z różanki wszystkich niepotrzebnych bylin. będzie pusciej to zaplanuje gdzie dać dokładnie cisy
tylko ofkors teraz mam zgrzyt skąd wezmę te cisy repens ktore Toszka zaleca do kostek czy obwódek
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 15:24, 02 paź 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Filemon24 napisał(a)
twój Dzidek bardzo podobny do mojego Feliksa zobacz

Pięknie ci hortensje rosną w następnym sezonie będą już na prawdę dorodne

Feliks lubi miekko nasz Dzidek tez pieszczoch, az trudno uwierzyc że 2 m-ce temu nawet nie dał się tknąć

M uwielbia hortki, będzie ich baaardzo dużo
nie pokazywalam jeszcze sajgonu jaki teraz robimy pod przyszłe nasadzenia, tu będzie kolejny szpaler hortek. obornik, maczka i siarka i wkur... M - oby było pieknie!


____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 15:25, 02 paź 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
ag_zie napisał(a)
Piękne widoczki pokazujesz a za rok to już będziesz miała busz!

dzieki Aga a co u Ciebie zaplanowalaś wkońcu te tyły?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
AnnaCh 15:25, 02 paź 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Dobrze, że mój glebogryzarką ma zamiar przejechać Ręcznie to chyba by mnie zabił
____________________
Ania - Malutki pod lasem
anna_t 15:34, 02 paź 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
to chyba masz jakąś specjalna glebogryzarke bo nasza obornika pod ziemie nie zakopuje
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
kasia_w 16:46, 02 paź 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Ależ Ania masz ciśnienie; ) skąd to znam.Na szczeście w trzecim sezonie troche czlowiekowi odpuszcza.Moje zdanie nt rozanki znasz i wcale nie uważam że Ci wieś wychodzi

Ale z cisami to będzie już Francja elegancja
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Bogdzia 17:10, 02 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
anna_t napisał(a)
te rododendrony chyba nie wyglądaja najlepiej? powinny mieć chyba ciemnozielone liscie a nie takie seledynowe??



Ania nie wiem co zrobiłas ale faktycznie kiepsko wyglądaja. Piszesz że posadziłas wg moich wskazówek ,,do torfu" Ja nigdy nie kazę do torfu tylko zmieszac pół na pół kwasny torf z ziemia z ogrodu. Niemożliwe jest zeby tak wyglądały gdybys zrobiła tak jak zawsze pisze. Widziałas mojego jak byłas a przeciez był kupiony razem z Twoimi. Jesli sadziłas tak jak ja to jedynie możliwym wytłumaczeniem jest że torf nie był kwasny. Szkoda że nie pokazałas ich wczesniej bo trzeba by je było przesadzic a teraz to troche późno. Aż nie wiem co Ci poradzic , najlepsze jest przesadzenie ale czy mi sie wydaje że juz je przesadzałas???? Po namyśle proponuje jedno z dwóch wyjsc , obydwa nienajlepsze jak na tą pore roku, albo opryskaj je dolistnie kilka razy w odstępach kilkudniowych mieszanka żelaza i nawozu dolistnego do iglaków albo podsyp siarka ale ona zadziała za jakies pól roku.Pojac nie mogę że wczesniej ich nie pokazałas.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Filemon24 17:35, 02 paź 2016


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
ale profesjonalne podejście do sadzenia mi się nie chce specjalnie przygotowywać miejsca pod sadzenie hortek
mąż na pewno będzie zadowolony że bierzesz jego gust pod uwagę i sadzisz hortensje
____________________
AgataP 17:43, 02 paź 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
anna_t napisał(a)


M uwielbia hortki, będzie ich baaardzo dużo
nie pokazywalam jeszcze sajgonu jaki teraz robimy pod przyszłe nasadzenia, tu będzie kolejny szpaler hortek. obornik, maczka i siarka i wkur... M - oby było pieknie!




Ania super, w tym roku chcesz jeszcze sadzić? czy w przyszłym?
Misie czy Limki?
____________________
Z Pszenicznej...
Zana 17:46, 02 paź 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Aniu a z jakim obornikiem przekopujecie, tzn. Twój eM przekopuje? W sensie czy z granulowanym, czy takim przeleżałym spod krowy.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies