Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Księżycowy...

Pokaż wątki Pokaż posty

Księżycowy...

Gruszka_na_w... 19:39, 06 wrz 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22084
Ależ piękne prezenty.
Brzozowa jeszcze w tym roku powstanie?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Wendy79 20:58, 06 wrz 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Ależ piękne prezenty.
Brzozowa jeszcze w tym roku powstanie?


Może ramy. Na pewno trafią tam derenie, brzóz ma być docelowo sześć, ale z kasą już kruchutko, więc jest jeszcze szansa na trzecią w tym roku, a reszta kto to wie. Pomysł mam, ale dopracuję go zimą.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
AniMa 08:37, 07 wrz 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Mam irysy fioletowe, ale czy bródkowe??? Szczerze dane były, się rozrosły i będę dzielić początkiem października...Mogę się podzielić. Przy okazji kawkę zaliczymy
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
aga_pe 09:09, 07 wrz 2016


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Aga, a po ile kupujesz Doorenbosy? Też takie kupowałam w 2012. Teraz już piękne bielutkie
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
AgataP 09:58, 07 wrz 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Wendy79 napisał(a)
Ogrodowe prezenty: coś dla eMusia (brzozy Doorenbos) i znalazło się coś dla mnie (grujecznik)



Oj będzie pięknie brzózki i derenie.
Ja swoje derenie posadzę na tle z jodeł, razem z trawami... zobaczymy czy to będzie znośnie wyglądać.
A brzózki i śliwy chcę podsadzić rozplenicami o ile mi nie wymarzną te co mam z wysiewu

Aga wiosną już będzie super... dobrze że masz plan i wiesz już co gdzie sadzić. Od razu inna praca i inne zadowolenie
____________________
Z Pszenicznej...
kasia_w 15:17, 07 wrz 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Bardzo udane drzewka! Ile tych brzózek masz?
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
kasja83 20:47, 07 wrz 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Wendy79 napisał(a)


Może ramy. Na pewno trafią tam derenie, brzóz ma być docelowo sześć, ale z kasą już kruchutko, więc jest jeszcze szansa na trzecią w tym roku, a reszta kto to wie. Pomysł mam, ale dopracuję go zimą.

To jestem ciekawa.Powiem Ci, że na fali brzozowych rabat też mam w zamyśle coś na tyłach działki szurnąć-ale to pewnie nawet nie przyszły rok.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Wendy79 21:06, 07 wrz 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
aga_pe napisał(a)
Aga, a po ile kupujesz Doorenbosy? Też takie kupowałam w 2012. Teraz już piękne bielutkie


Aguś po 50.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wendy79 21:07, 07 wrz 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
kasia_w napisał(a)
Bardzo udane drzewka! Ile tych brzózek masz?


Na razie 2 kupione, docelowo ma być 6.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wendy79 21:10, 07 wrz 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
kasja83 napisał(a)

To jestem ciekawa.Powiem Ci, że na fali brzozowych rabat też mam w zamyśle coś na tyłach działki szurnąć-ale to pewnie nawet nie przyszły rok.


Długo się broniłam, słuchając głosów o wadach brzóz. Jednak, gdy zobaczyłam dorosłe doorenboski w Arboretum w Sycowie, to padłam z zachwytu i uległam namowom eMa.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies